Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

sokağa atılmış golden retr.:(

5 posters
YazarMesaj
muti

muti

sokağa atılmış golden retr.:( Empty
MesajKonu: sokağa atılmış golden retr.:(   sokağa atılmış golden retr.:( Icon_minitimePtsi Kas. 08, 2010 6:28 pm

arkadaşlar bugün meksi gezdirirken karşmza simsiyah golden çıktı 5 yada 6 aylık dişi bir golden çok tatlı süper bişe...meks ilk defa bir köepeğe havlamadı gitti yanına seslenmedi...meks ark.oynarken o dişi golden dışardan onları izlyordu ve oda oyun oynamak istyrdu ama bakışları okadr güzel ki gözleri doluydfu böle mutsuz üzgün bakıyordu gel diyrdum gelyrdu ama okadr mutsuz üzgündü ki bnm içim gitti ağlyasm geldi...çok susmştı su verdim ama kesinde açtı ynmda yiyck hiç bişe yoktu...ewe gldiğimden beri aklmda o sevimli kız...ewimde yer olsa alajktım ama yok alamyrm sordum almak istyn olurmu die kimse ilgilnmedi eğer biriniz almak bakmak isterse dişi köpecik bizim buralarda geziniyor istanbulda...ama bu daha 3 4 gün önje atılmış gibi geliyor çnkü hiç görmedim ve söz dinleyen bir köpek ama çok üzgün olduğu okadr belli ki blki bnim içimi yakan buydu..Sad bakamayjağnız köeği neden alırsınız...Sad of of ilgilenen olursa söylerseniz sevinirim..gerçi şuan sitede göremyrum bşka biyere gitmiştir ama yarın gene karşma çıkar...inş. çıkar çnkü yemek götrecğim...kafanızı şişirdim k.bkmyın ama öyle onun bkşlarını gördkçe hala içim acıyor...tşkler
berfin_angel
moderatör
berfin_angel

MesajKonu: Geri: sokağa atılmış golden retr.:(   sokağa atılmış golden retr.:( Icon_minitimePtsi Kas. 08, 2010 9:08 pm

şey hiç siyah golden olurmu rica etsem bi resmini gönderseniz yani koysanız bende Angele ark ryodum zaten bi resim gönderirseniz daha iyi olur
112
moderatör
112

MesajKonu: Geri: sokağa atılmış golden retr.:(   sokağa atılmış golden retr.:( Icon_minitimePtsi Kas. 08, 2010 9:15 pm

O golden değildir. Çünkü siyah golden olmaz.
berfin_angel
moderatör
berfin_angel

MesajKonu: Geri: sokağa atılmış golden retr.:(   sokağa atılmış golden retr.:( Icon_minitimePtsi Kas. 08, 2010 9:44 pm

evet
muti

muti

MesajKonu: Geri: sokağa atılmış golden retr.:(   sokağa atılmış golden retr.:( Icon_minitimeSalı Kas. 09, 2010 12:30 pm

bugün görürsem çekerim görürsünüz...
muti

muti

MesajKonu: Geri: sokağa atılmış golden retr.:(   sokağa atılmış golden retr.:( Icon_minitimeSalı Kas. 09, 2010 12:34 pm

aslnda google siyah golden yazarsnz resim görürsünüz hatta aynısını buldum birazdan yüklüyorum...
muti

muti

MesajKonu: Geri: sokağa atılmış golden retr.:(   sokağa atılmış golden retr.:( Icon_minitimeSalı Kas. 09, 2010 12:37 pm

[img]sokağa atılmış golden retr.:( 2ef8cbt[/img] bu resimdekinin aynısı hatta az küçüğü
berfin_angel
moderatör
berfin_angel

MesajKonu: Geri: sokağa atılmış golden retr.:(   sokağa atılmış golden retr.:( Icon_minitimePerş. Kas. 11, 2010 9:06 pm

o FLAT COATED RETRİEVER kırması olabilir veyatta saf ama adı üstünde GOLDEN altın yani
112
moderatör
112

MesajKonu: Geri: sokağa atılmış golden retr.:(   sokağa atılmış golden retr.:( Icon_minitimeCuma Kas. 12, 2010 10:48 pm

Kesinlikle!
berfin_angel
moderatör
berfin_angel

MesajKonu: Geri: sokağa atılmış golden retr.:(   sokağa atılmış golden retr.:( Icon_minitimeC.tesi Kas. 13, 2010 4:38 pm

:)
112
moderatör
112

MesajKonu: Geri: sokağa atılmış golden retr.:(   sokağa atılmış golden retr.:( Icon_minitimeC.tesi Kas. 13, 2010 9:01 pm

What a Face What a Face
berfin_angel
moderatör
berfin_angel

MesajKonu: Geri: sokağa atılmış golden retr.:(   sokağa atılmış golden retr.:( Icon_minitimeC.tesi Kas. 13, 2010 9:02 pm

112
moderatör
112

MesajKonu: Geri: sokağa atılmış golden retr.:(   sokağa atılmış golden retr.:( Icon_minitimeC.tesi Kas. 13, 2010 9:22 pm

Daha ne kadar gülücük yapmak devam edecek? What a Face What a Face What a Face
berfin_angel
moderatör
berfin_angel

MesajKonu: Geri: sokağa atılmış golden retr.:(   sokağa atılmış golden retr.:( Icon_minitimeC.tesi Kas. 13, 2010 9:26 pm

Raptor24

MesajKonu: Geri: sokağa atılmış golden retr.:(   sokağa atılmış golden retr.:( Icon_minitimeÇarş. Kas. 24, 2010 11:10 pm

olurmu demeyin oluyo bnm amcamında goldenları var ve bu yıl 7 tane siyah golden dogurdu anne baba normal renkli ama yavrular binde bir bi ihtimalle siyah olabiliyor... yasayarak sahıd oldum emın olabılırsınız...
112
moderatör
112

MesajKonu: Geri: sokağa atılmış golden retr.:(   sokağa atılmış golden retr.:( Icon_minitimeCuma Kas. 26, 2010 10:52 am

Resimlerini koyarsanız mutlu oluruz.
kontes
moderatör
kontes

MesajKonu: Geri: sokağa atılmış golden retr.:(   sokağa atılmış golden retr.:( Icon_minitimePerş. Nis. 14, 2011 12:01 pm

evet.belkide anne yada babanın soyundan gelen bir tür bozuklutanda olabilir.yani bir bozukluk derken hani bir kırma durumuda olabilir.ama golden özelliği baskın olduğundan safkan diye geçebilir.sonuçta bir goldenın siyah yavrusu olur.

sokağa atılmış golden retr.:(
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» golden
» goLden (L)
» YAVRU GOLDEN