Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Bir sorum olucaktı...Bakarsanız sevinirim.

3 posters
YazarMesaj
-_GoLDeN_-

-_GoLDeN_-

Bir sorum olucaktı...Bakarsanız sevinirim. Empty
MesajKonu: Bir sorum olucaktı...Bakarsanız sevinirim.   Bir sorum olucaktı...Bakarsanız sevinirim. Icon_minitimeÇarş. Kas. 10, 2010 2:26 pm

Herkese merhabalar.
Arkadaşlar Golden retriever Hamile kaldıktan kaç gün kaç ay sonra doğurur acaba bilenleriniz varsa söyleyebilirlermi.
Bir tanıdığımızın goldenleri warmış çiftleşebilicek yaşta durumda hatta 2.3 hafta daha erken haber verebilseydik ellerinde yavrular varmış ama ne yazıkki onları satmışlar
Yeni olduklarında bize ücretsiz vericekler inşallah:)
8-9senelik hayalim gerçek olucak ALLAH'ın izini ile:)
https://www.facebook.com/faceburda
-_GoLDeN_-

-_GoLDeN_-

MesajKonu: Geri: Bir sorum olucaktı...Bakarsanız sevinirim.   Bir sorum olucaktı...Bakarsanız sevinirim. Icon_minitimeÇarş. Kas. 10, 2010 9:29 pm

Birde diyelimki köpek 1.5 2 ay önce doğum yaptı bir daha ne kadar süre içerisinde doğum yapabilir bilen arkadaşlarımdan cevaplamalarını önemle rica ediyorum...
112
moderatör
112

MesajKonu: Geri: Bir sorum olucaktı...Bakarsanız sevinirim.   Bir sorum olucaktı...Bakarsanız sevinirim. Icon_minitimeCuma Kas. 12, 2010 10:48 pm

Gebelik 58 ila 65 gün arasıdır. (yanlış hatırlamıyorsam) Ayrıca bir köpeği bu kadar eş zamanlarda birleştirmek sakıncalıdır. ve hayvanseverlik kuralları dışıdır. Mad Ne demek 2-3 hafta önce yavru varmış. Şimdi gene çiftlştiriyorlar? Kesinlikle Exclamation en fazla Exclamation (1yılda) 2 kere çiftleştirilmeli.
-_GoLDeN_-

-_GoLDeN_-

MesajKonu: Geri: Bir sorum olucaktı...Bakarsanız sevinirim.   Bir sorum olucaktı...Bakarsanız sevinirim. Icon_minitimeCuma Kas. 12, 2010 11:24 pm

Sanırım anlatamadım Yani 2-3 hafta önce yavrular warmıs 5-6 aylık sanırım ama onlarıda benim gibi hayvan sever bakabilicek durumdaki kişilere vermişler yani köpekler 5-6 ay önce çiftleştirilmiş ben yanlış söyledim yoksa köpeklere bakan kişi herşeyine dikkat ve özen gösterir tanıdığım kadarıyla.
5-6 ay önce çiftleştirilmişler 2-3 hafta önce değil yani:)
Sizin dediğiniz gibi 1yılda bu 2. çiftleştirilişleri..
Ben yanlış söylemişim özür diliyorum:)
112
moderatör
112

MesajKonu: Geri: Bir sorum olucaktı...Bakarsanız sevinirim.   Bir sorum olucaktı...Bakarsanız sevinirim. Icon_minitimeCuma Kas. 12, 2010 11:39 pm

Yanlışınızı düzelttiniz. Sorun çözüldü.
-_GoLDeN_-

-_GoLDeN_-

MesajKonu: Geri: Bir sorum olucaktı...Bakarsanız sevinirim.   Bir sorum olucaktı...Bakarsanız sevinirim. Icon_minitimeCuma Kas. 12, 2010 11:42 pm

Evet :)
kontes
moderatör
kontes

MesajKonu: Geri: Bir sorum olucaktı...Bakarsanız sevinirim.   Bir sorum olucaktı...Bakarsanız sevinirim. Icon_minitimeC.tesi Nis. 09, 2011 12:55 pm

:)

Bir sorum olucaktı...Bakarsanız sevinirim.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-