Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

37 gunluk alf ım ıcın yardım lutfennnn

5 posters
YazarMesaj
yusuf10

37 gunluk alf ım ıcın yardım lutfennnn Empty
MesajKonu: 37 gunluk alf ım ıcın yardım lutfennnn   37 gunluk alf ım ıcın yardım lutfennnn Icon_minitimeCuma Kas. 12, 2010 8:09 pm

bugun aldıgım kısıyı aradım ne zaman dogdo dıye sordum bana 37 gun oldu dedı ama ınternetten ıncelıyorum bana bana daha kucukmus gıbı gelıyor bana geldıgın 15 gunluktu ve annesının sut vermedıgını soledıler su anda mama ve sut ıle beslemeye calısıyorum ıkı gun evvel bebe bıskuısı verdım kustu sekerlı oldugu ıcın dedıler yavru maması aldım sut ve su karıstırdım yıne kustu nasıl bır yol takıp etmelıyım yardımcı olursanınz sevınırım
112
moderatör
112

MesajKonu: Geri: 37 gunluk alf ım ıcın yardım lutfennnn   37 gunluk alf ım ıcın yardım lutfennnn Icon_minitimeCuma Kas. 12, 2010 10:53 pm

Çok küçük almışşısın. Hata!!!!. Bebeğinizi köpek anne süt tozu ile besleyin. Tozu su ile karıştırıp yavru köpeğinize verin. Büyümeye başlayınca (1.5 aylık) civarı) puppy mamayı verebilirsiniz. (köpeğinize sert gelirse ıslatın)
yusuf10

MesajKonu: Geri: 37 gunluk alf ım ıcın yardım lutfennnn   37 gunluk alf ım ıcın yardım lutfennnn Icon_minitimePaz Kas. 14, 2010 2:55 pm

su anda 39 gun oldu dun veterınere goturdum beslenmede bır problrm yok gıbı dedı vıtamın ıgnesı yaptı ama ne varkı kotu bır haberde verdı su anda gozlerının bır tepkı vermedıgını soyledı cok uzuldum ama yıne de ben elımden gelenı yapmaya calısacagım puppy mamayı nereden bulabılırım ben ıstanbu dısında yasaıyorum buralarda bulmak bıraz zorda
112
moderatör
112

MesajKonu: Geri: 37 gunluk alf ım ıcın yardım lutfennnn   37 gunluk alf ım ıcın yardım lutfennnn Icon_minitimePaz Kas. 14, 2010 5:40 pm

Puppy mama dediğim mamaların yavrular için olanları. Kendi istediğiniz bir marka mamanın puppy (yavru) şeklini alabilirsiniz.
-_GoLDeN_-

-_GoLDeN_-

MesajKonu: Geri: 37 gunluk alf ım ıcın yardım lutfennnn   37 gunluk alf ım ıcın yardım lutfennnn Icon_minitimePaz Kas. 28, 2010 2:16 am

Merhaba Alf'ı merak ettim gözlerinde bir tepki warmı? Sad
https://www.facebook.com/faceburda
112
moderatör
112

MesajKonu: Geri: 37 gunluk alf ım ıcın yardım lutfennnn   37 gunluk alf ım ıcın yardım lutfennnn Icon_minitimePaz Kas. 28, 2010 8:19 pm

Şuan köpeğin durumu nasıl? Acaba ilerleme varm ı?
-_GoLDeN_-

-_GoLDeN_-

MesajKonu: Geri: 37 gunluk alf ım ıcın yardım lutfennnn   37 gunluk alf ım ıcın yardım lutfennnn Icon_minitimePaz Kas. 28, 2010 9:05 pm

Evet bende çok merk ettim:(
inşallah bir ilerleme vardır:(
muti

muti

MesajKonu: Geri: 37 gunluk alf ım ıcın yardım lutfennnn   37 gunluk alf ım ıcın yardım lutfennnn Icon_minitimePtsi Kas. 29, 2010 11:14 am

neden daha süt emme günü gelmeden yavru bebekleri alıp veriyorlar hiç anlam veremyrum yani 45 49 günlükken neden verirler ondan snra böle rahatsızlıkları çıkıyor...umarım hemen iyleşir bişeyi yoktur inş...
-_GoLDeN_-

-_GoLDeN_-

MesajKonu: Geri: 37 gunluk alf ım ıcın yardım lutfennnn   37 gunluk alf ım ıcın yardım lutfennnn Icon_minitimePtsi Kas. 29, 2010 3:18 pm

Malesef gözlerini para bürümüş insanlar var ve bunların bazılarıda hayvan üreticisi oluyor parayı biran önce kazanmak için böyle şeylere başvuruyorlar:(

inşallah alf iyileşir:(
112
moderatör
112

MesajKonu: Geri: 37 gunluk alf ım ıcın yardım lutfennnn   37 gunluk alf ım ıcın yardım lutfennnn Icon_minitimeC.tesi Mart 12, 2011 12:56 pm

İnş.
kontes
moderatör
kontes

MesajKonu: Geri: 37 gunluk alf ım ıcın yardım lutfennnn   37 gunluk alf ım ıcın yardım lutfennnn Icon_minitimeSalı Nis. 12, 2011 9:20 pm

inşallah

37 gunluk alf ım ıcın yardım lutfennnn
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-