Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

İlk köpeğim lütfen yardım

5 posters
YazarMesaj
misha

İlk köpeğim lütfen yardım  Empty
MesajKonu: İlk köpeğim lütfen yardım    İlk köpeğim lütfen yardım  Icon_minitimeC.tesi Kas. 13, 2010 6:44 pm

köpeğim 57 günlük bizde 3. günü günde 4-5 kez dışkılıyor sonra üstüne bulaşıyor aşıları bitmediğinden dolayı yıkanmıyor da çok pislendi silsek de güzel temizlenmiyor rahat sevemiyoruz çok üzgün bugün ve bizi ısırmak değil ama kemirmeye çalışıyor nasıl engel olucaz
berfin_angel
moderatör
berfin_angel

MesajKonu: Geri: İlk köpeğim lütfen yardım    İlk köpeğim lütfen yardım  Icon_minitimeC.tesi Kas. 13, 2010 6:57 pm

1-fırçalamayı bir deneyin

2-ona kemik veoyuncak alırsanız sizi kemirmez

yardım ettiysem ne mutlu bana I love you
misha

MesajKonu: Geri: İlk köpeğim lütfen yardım    İlk köpeğim lütfen yardım  Icon_minitimeC.tesi Kas. 13, 2010 6:58 pm

çok teşekkür ederim bir de bugün balkonda kutu içinde bırakmayı düşünüyoruz çok üşür mü
berfin_angel
moderatör
berfin_angel

MesajKonu: Geri: İlk köpeğim lütfen yardım    İlk köpeğim lütfen yardım  Icon_minitimeC.tesi Kas. 13, 2010 6:59 pm

evet üşüyebilir
misha

MesajKonu: Geri: İlk köpeğim lütfen yardım    İlk köpeğim lütfen yardım  Icon_minitimeC.tesi Kas. 13, 2010 7:03 pm

tuvalet eğitimi olmadığı için evi mahvetti o yüzden balkonda bırakıcaktık ama üşümesin alıyım içeri
berfin_angel
moderatör
berfin_angel

MesajKonu: Geri: İlk köpeğim lütfen yardım    İlk köpeğim lütfen yardım  Icon_minitimeC.tesi Kas. 13, 2010 7:20 pm

şey köpeğinizin odası varmı Angelin var
misha

MesajKonu: Geri: İlk köpeğim lütfen yardım    İlk köpeğim lütfen yardım  Icon_minitimeC.tesi Kas. 13, 2010 7:30 pm

kendi odamı ona verdim ben orda kalmıyorum bir kaç gündür ama çok pisletti kendisi de pislendi o yüzden balkona koymayı düşünüyoduk
berfin_angel
moderatör
berfin_angel

MesajKonu: Geri: İlk köpeğim lütfen yardım    İlk köpeğim lütfen yardım  Icon_minitimeC.tesi Kas. 13, 2010 7:35 pm

ama koymayın
misha

MesajKonu: Geri: İlk köpeğim lütfen yardım    İlk köpeğim lütfen yardım  Icon_minitimeC.tesi Kas. 13, 2010 7:38 pm

evet üşür koymıcam bugün hiç sevemedim oynatamadım da çok kötü bir gün onun için
berfin_angel
moderatör
berfin_angel

MesajKonu: Geri: İlk köpeğim lütfen yardım    İlk köpeğim lütfen yardım  Icon_minitimeC.tesi Kas. 13, 2010 7:38 pm

:)
112
moderatör
112

MesajKonu: Geri: İlk köpeğim lütfen yardım    İlk köpeğim lütfen yardım  Icon_minitimeC.tesi Kas. 13, 2010 9:25 pm

Köpeğinizi alkolsüz ıslak mendil ve köpek temizlik ürünleri ile ttemizleyebilirsiniz.

Köpeğinizin dişleri kaşındığı için dişlerini geçireceği peluş olmayan oyuncaklar kullanabilirsiniz. Bu bir kemikte olabilir.
misha

MesajKonu: Geri: İlk köpeğim lütfen yardım    İlk köpeğim lütfen yardım  Icon_minitimePaz Kas. 14, 2010 3:39 pm

teşekkür ederim ama oyuncak kemik aldığım halde vazgeçmiyor
-_GoLDeN_-

-_GoLDeN_-

MesajKonu: Geri: İlk köpeğim lütfen yardım    İlk köpeğim lütfen yardım  Icon_minitimePaz Kas. 14, 2010 5:22 pm

Köpeğinizin kaldığı odanın her yerini gazete kağıdı ile kaplayın ve köpeğinizin dışkısını yaptığı yer gazete olsun 2-3 gün her defasında böyle yapın sonra 2-3 er gazeteleri çekin ve köpeğiniz dışkısını gazeteye yapmaya alışacaktır muhtemelen.
Kolay gelsin.
https://www.facebook.com/faceburda
-_GoLDeN_-

-_GoLDeN_-

MesajKonu: Geri: İlk köpeğim lütfen yardım    İlk köpeğim lütfen yardım  Icon_minitimePaz Kas. 14, 2010 5:27 pm

Sizi ısırıp,kemirmesinin sebebide dişlerinin kaşınması bunun için köpeğinizi severken v.b illaki yakın biryerinizde dişlerini kaşıyabileceği bir kemik bulundurun elinizi ve ya kıyafetlerinizi ısırıp,kemirmeye başladığında hemen ilgisini o kemiğe yönlendirip o kemiği ısırtıp,kemirtmeye çalışın böylelikle birazcıkta olsa elinize ve kıyafetlerinize verdiği zarar azalır.
elinizi,kıyafetlerinizi de kemiricektir buda onun büyüme sancısı olarak algılayın :) ama herşeye rağmen çok tatlılar
https://www.facebook.com/faceburda
112
moderatör
112

MesajKonu: Geri: İlk köpeğim lütfen yardım    İlk köpeğim lütfen yardım  Icon_minitimePaz Kas. 14, 2010 5:38 pm

Ayrıca balkon meselesini unutmuşum. Kesinlikle balkonda beslemeyin. Özellikle bir golden retriever ise. Çünkü goldenler sahiplerine yani bir aileye bağımlı olarak yaşarlar. Onun için evin içinde sizinle birlikte olmayı isteyecektir.
berfin_angel
moderatör
berfin_angel

MesajKonu: Geri: İlk köpeğim lütfen yardım    İlk köpeğim lütfen yardım  Icon_minitimePaz Kas. 14, 2010 9:46 pm

ee peki benim Angel odasında tüm gün kaapalı ama bişi olmyo
112
moderatör
112

MesajKonu: Geri: İlk köpeğim lütfen yardım    İlk köpeğim lütfen yardım  Icon_minitimePaz Kas. 14, 2010 9:56 pm

Tıp deneylerine göre Angel anormal golden virüsü taşıyan ilk köpek olarak tespit edilmiştir. Hemen kareantinaya alınması gerekir. Very Happy pirat pirat pirat
kontes
moderatör
kontes

MesajKonu: Geri: İlk köpeğim lütfen yardım    İlk köpeğim lütfen yardım  Icon_minitimePaz Nis. 03, 2011 1:06 pm

:)

İlk köpeğim lütfen yardım
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-