Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

alman kurdu ve golden beraberliği

5 posters
YazarMesaj
Raptor24

alman kurdu ve golden beraberliği Empty
MesajKonu: alman kurdu ve golden beraberliği   alman kurdu ve golden beraberliği Icon_minitimePerş. Kas. 25, 2010 10:15 pm

ailem yaptıgım bğyğk savaş sonrasında onları ikna ettım fakat goldenıma 1 sene sonra kavuşucağım ayrıca yanında birde alman kurdu beslicez yani bir taşta iki kuş babam kurt hastası ben golden bizimö için de eglenceli olur heralde hem birbirlerinede arkadaş olurlar... sizce bu iki ırk uyum sağlayabilirmi
-_GoLDeN_-

-_GoLDeN_-

MesajKonu: Geri: alman kurdu ve golden beraberliği   alman kurdu ve golden beraberliği Icon_minitimePerş. Kas. 25, 2010 11:24 pm

Yavrudan alırsanız eğer pek bir sorun çıkarmazlar ama 2sine bakabiliceğinizden eminseniz alın.
https://www.facebook.com/faceburda
Raptor24

MesajKonu: Geri: alman kurdu ve golden beraberliği   alman kurdu ve golden beraberliği Icon_minitimeCuma Kas. 26, 2010 12:21 pm

teşekkür ederim yavru alacagım... zaten büyük bi bahçeli evimiz var orda bakıcaz sorun olcagını pek sanmıyorum...
-_GoLDeN_-

-_GoLDeN_-

MesajKonu: Geri: alman kurdu ve golden beraberliği   alman kurdu ve golden beraberliği Icon_minitimeCuma Kas. 26, 2010 2:55 pm

Hmm sevindim :)
Ne mutlu size:)
https://www.facebook.com/faceburda
112
moderatör
112

MesajKonu: Geri: alman kurdu ve golden beraberliği   alman kurdu ve golden beraberliği Icon_minitimeC.tesi Kas. 27, 2010 7:53 pm

Sizin yerinizde olmayı isterdim... Eğer yavrularsa sorun olmaz.
Raptor24

MesajKonu: Geri: alman kurdu ve golden beraberliği   alman kurdu ve golden beraberliği Icon_minitimeC.tesi Kas. 27, 2010 7:55 pm

bnm yerımde olmak ısterdınde ben bu kararı aldırmak ıcın neler cektım tam 4 yıldır agzımdan kopek lafı dusmuo o yuzden tmm dedıler bn golden hastasıyım babamda alman kurdu hastası olunca =) annemde fino istio belki onuda alırıs muhuahuha
112
moderatör
112

MesajKonu: Geri: alman kurdu ve golden beraberliği   alman kurdu ve golden beraberliği Icon_minitimeC.tesi Kas. 27, 2010 8:09 pm

OO süper benimde babam alman kurdu hastası. (ama bizim evde yaşamadığı için besleyemiyoruz) Annem golden ama binada olmaz diyor.
Raptor24

MesajKonu: Geri: alman kurdu ve golden beraberliği   alman kurdu ve golden beraberliği Icon_minitimeC.tesi Kas. 27, 2010 8:11 pm

aynn bızde suan bınada oldugumuz ıcın nerde bakıcaz sorusu var bana kalsa bn goldenıma odamda bıle bakarım ama evde olmas dıolar balkonda bakalım dıorum oda kopeğe ezıyet mecbur 1 yıl beklicem ztn daha oncede bız bı alman kurdu beslemıştık ama daha 9 aylıkken çalındı confused
112
moderatör
112

MesajKonu: Geri: alman kurdu ve golden beraberliği   alman kurdu ve golden beraberliği Icon_minitimeC.tesi Kas. 27, 2010 8:32 pm

Zaten babam yanımızda yaşasaydı bir umut beslerdik. Ama ne yapalım büyümeyi bekleyeceğiz.
Raptor24

MesajKonu: Geri: alman kurdu ve golden beraberliği   alman kurdu ve golden beraberliği Icon_minitimeC.tesi Kas. 27, 2010 9:42 pm

Laughing
kontes
moderatör
kontes

MesajKonu: Geri: alman kurdu ve golden beraberliği   alman kurdu ve golden beraberliği Icon_minitimePtsi Mart 28, 2011 10:04 pm

cansucum bakalım şu istediğin liseyi kazan annen sana bir sürpriz yapar belki?
Golden_Aşıqı

MesajKonu: Geri: alman kurdu ve golden beraberliği   alman kurdu ve golden beraberliği Icon_minitimePerş. Tem. 12, 2012 11:54 pm

ben nasıl konu açacağım konu aç butonunu göremedim de :)
Golden_Aşıqı

MesajKonu: Geri: alman kurdu ve golden beraberliği   alman kurdu ve golden beraberliği Icon_minitimePerş. Tem. 12, 2012 11:57 pm

tama gördüm Very Happy
112
moderatör
112

MesajKonu: Geri: alman kurdu ve golden beraberliği   alman kurdu ve golden beraberliği Icon_minitimeSalı Tem. 31, 2012 2:41 pm

kontes: Gerek kalmadı canım 11 ay önce istediğim oldu merak etme sen

alman kurdu ve golden beraberliği
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» goLden (L)
» golden