Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

ERKEK Mİ DİŞİ Mİ?

3 posters
YazarMesaj
raptor

ERKEK Mİ DİŞİ Mİ? Empty
MesajKonu: ERKEK Mİ DİŞİ Mİ?   ERKEK Mİ DİŞİ Mİ? Icon_minitimeC.tesi Ocak 08, 2011 2:01 am

Ben 16 yasındayım ve baharda köpeğimi alıcam fakat erkekmı alsam dişimi alsam karar veremedım sizce hangisinı almalıyım ve de köpeğimi eve aldıgımda 5 6 ay buyuyene kadar balkonda buyudukten sonrada bahcedede bakmayı planlıyorum sizce bu nasıl bir fikir? Ve köpeğimle ilk karşılaştıgımda ona nasıl davranmalıyım ?
YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM =)
kontes
moderatör
kontes

ERKEK Mİ DİŞİ Mİ? Empty
MesajKonu: Geri: ERKEK Mİ DİŞİ Mİ?   ERKEK Mİ DİŞİ Mİ? Icon_minitimeÇarş. Şub. 02, 2011 4:39 pm

erkekmi dişimi o sana kalmı yalnız köpeğine bahçede önceden bir barınak hazırla köpeğine fazla soğuk davranma ve çok şımartma ve ilk geldiği günde evin kurallarını alıştır yoksa ilk günkü gibi gider.ilk geldiğinde evde tutman hem ii hem kötü.ii yanı dışarıdaki hhava şartlarına yada diğer şeylere karşı olgun olur kötü yanı eve alıştığından tmm balkon olsada sonuçta ev dışarı çıkınca bocalıyabilir
elvis_10

ERKEK Mİ DİŞİ Mİ? Empty
MesajKonu: Geri: ERKEK Mİ DİŞİ Mİ?   ERKEK Mİ DİŞİ Mİ? Icon_minitimeC.tesi Şub. 05, 2011 12:54 pm

karar sana kalmış ancak dişi köpeklerin 6 ayda bir kızgınlık dönemine giriyorlar.bunları düşünsen iyi olur :)
kontes
moderatör
kontes

ERKEK Mİ DİŞİ Mİ? Empty
MesajKonu: Geri: ERKEK Mİ DİŞİ Mİ?   ERKEK Mİ DİŞİ Mİ? Icon_minitimePerş. Mart 24, 2011 3:35 pm

ewet

ERKEK Mİ DİŞİ Mİ?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-