Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

YENİ GOLDEN RETRİEVER'İM

5 posters
YazarMesaj
sinem26

YENİ GOLDEN RETRİEVER'İM Empty
MesajKonu: YENİ GOLDEN RETRİEVER'İM   YENİ GOLDEN RETRİEVER'İM Icon_minitimePaz Şub. 20, 2011 3:39 pm

Merhaba arkadaşlar ben yeni üyenizim ve bir golden'im olacak inşallah ama balkonda besliyeceğim. Köpekde uzun süreli hastalıklar meydana gelir mi? Şimdiden teşekkürler Çooook mutluyummmmmmmmmmmmm
xxRuzqaRxx

xxRuzqaRxx

MesajKonu: Geri: YENİ GOLDEN RETRİEVER'İM   YENİ GOLDEN RETRİEVER'İM Icon_minitimePtsi Şub. 21, 2011 8:57 am

:)) Bende bugun alıyorum 2 aylık evde beslicem senin gibi cok araştırdım barınaklara gidip ordaki yetkililerle bile konustum Very Happy aldığım bilgilere göre soğuktan pek etkilenen bi cins değilmiş cok aşırı soğuk olmadığı taktirde balkonda kalabilir demişlerdi bana ama içinin rahat olması açısından bi veterinere sorarsan daha detaylı bilgi alabilirsin şimdiden hayırlı olsun mutluluğunuz hep sürer inş :)
sinem26

MesajKonu: Geri: YENİ GOLDEN RETRİEVER'İM   YENİ GOLDEN RETRİEVER'İM Icon_minitimeSalı Şub. 22, 2011 8:22 pm

benim arkadaşım verecek köpeğimi ilk kez yavrulayacak onun köpeği eğer 10 yavrusu olursa alabilirim sizce kaç yavrusu olur? I love you confused confused
xxRuzqaRxx

xxRuzqaRxx

MesajKonu: Geri: YENİ GOLDEN RETRİEVER'İM   YENİ GOLDEN RETRİEVER'İM Icon_minitimeÇarş. Şub. 23, 2011 4:32 am

İnanın O Konuda Hiçbi Bilgim Yok Ama Ben Sunu Anladım Söylenildiği Kadar Kolay Bi İş Değil :) 2 Günde 2 Defa Veterinere Götürdm Mesela Wc Eğitimine Alışamadı Daha Vs. :)) Sizide Benzer Sorunlar Bekliyo
112
moderatör
112

MesajKonu: Geri: YENİ GOLDEN RETRİEVER'İM   YENİ GOLDEN RETRİEVER'İM Icon_minitimeÇarş. Mart 16, 2011 9:34 pm

Köpekerl balkonda beslenmez. (teras hariç)
kontes
moderatör
kontes

MesajKonu: Geri: YENİ GOLDEN RETRİEVER'İM   YENİ GOLDEN RETRİEVER'İM Icon_minitimePerş. Mart 24, 2011 10:45 pm

ewet onu soğuktan yağmurdan koruyacak bir teras lazım
112
moderatör
112

MesajKonu: Geri: YENİ GOLDEN RETRİEVER'İM   YENİ GOLDEN RETRİEVER'İM Icon_minitimeCuma Mart 25, 2011 7:54 pm

sinem26 demiş ki:
benim arkadaşım verecek köpeğimi ilk kez yavrulayacak onun köpeği eğer 10 yavrusu olursa alabilirim sizce kaç yavrusu olur? I love you confused confused
O belli olmaz...
kontes
moderatör
kontes

MesajKonu: Geri: YENİ GOLDEN RETRİEVER'İM   YENİ GOLDEN RETRİEVER'İM Icon_minitimeCuma Mart 25, 2011 9:10 pm

ewet kaç tane doğucak kaçı sağlıklı olucak pek bilinmez.ama geçen izledim bir golden röntgen çektirdiler karnındaki kafataslarını sayıp ortalama yavru sayısını belirlediler.
112
moderatör
112

MesajKonu: Geri: YENİ GOLDEN RETRİEVER'İM   YENİ GOLDEN RETRİEVER'İM Icon_minitimePerş. Mart 31, 2011 6:58 pm

Oalbilir. Tıp ilerledi. :)
kontes
moderatör
kontes

MesajKonu: Geri: YENİ GOLDEN RETRİEVER'İM   YENİ GOLDEN RETRİEVER'İM Icon_minitimeCuma Nis. 01, 2011 1:49 pm

ewet:)
Pearlie

Pearlie

MesajKonu: Geri: YENİ GOLDEN RETRİEVER'İM   YENİ GOLDEN RETRİEVER'İM Icon_minitimePtsi Nis. 01, 2013 8:51 pm

Bizim köpeğe 3 tane en az dedi 8 doğurdu Very Happy

YENİ GOLDEN RETRİEVER'İM
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» golden
» goLden (L)