Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

1.5 aylık golden iç,in tuvalet eğitimi !

3 posters
YazarMesaj
DEXTER

1.5 aylık golden iç,in tuvalet eğitimi ! Empty
MesajKonu: 1.5 aylık golden iç,in tuvalet eğitimi !   1.5 aylık golden iç,in tuvalet eğitimi ! Icon_minitimePtsi Şub. 21, 2011 11:41 pm

öncelikle merhaba demek istiyorum arkadaşlar ve böyle güzel bilgiler bulabildiğimiz bir ortamın bize sunduğunuz için teşekkür etmek istiyorum.3 gün önce golden yavrumu aldım ve gazete eğitimini vermeye başladım ama 1.5 aylık olduğu için öğrenebileceğinden şüpheliyim. yavrum şimdiden tuvaletini yaptığı bi kaç nokta belirledi acaba bu noktalar kalıcımıdır yoksa yavrum küçük olduğu için rastgelemi tuvaletini yapıyor yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler...
112
moderatör
112

MesajKonu: Geri: 1.5 aylık golden iç,in tuvalet eğitimi !   1.5 aylık golden iç,in tuvalet eğitimi ! Icon_minitimeÇarş. Mart 02, 2011 10:29 pm

Yavru olduğu için rastgele noktalara tuvaletini yapacaktır. Ama siz gözlem yapın ve en çok nereye yapıyorsa oraya gazete koyun. Oraya yaptığı zamanlar onu ödüllendirin. Size bol şans.
kontes
moderatör
kontes

MesajKonu: Geri: 1.5 aylık golden iç,in tuvalet eğitimi !   1.5 aylık golden iç,in tuvalet eğitimi ! Icon_minitimePaz Nis. 10, 2011 6:58 pm

evet.ama küçük olduğu için sizi biraz zorlar.ama yavaş yavaş ve ödüllendire ödülendire öğretebilirsiniz.

1.5 aylık golden iç,in tuvalet eğitimi !
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-