Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Alıyorum ama babam istemiyor.

2 posters
YazarMesaj
Berk-

Berk-

Alıyorum ama babam istemiyor. Empty
MesajKonu: Alıyorum ama babam istemiyor.   Alıyorum ama babam istemiyor. Icon_minitimePtsi Mart 07, 2011 11:45 pm

Arkadaşlar merhaba. Sitenize az önce kayıt oldum. 3 aylık Golden Retriever almayı düşünüyorum. Pet shoplara karşıyım. İzmirde köpek çiftliği nerelerde var?

Erkek mi yada dişi mi almalıyım? En sorunsuz cinsiyet hangisidir?

Apartmanda 2 oda 1 salon evde bakacağım sorun olurmu? Ama ilgi açısından kendime güveniyorum güzel eğitebilirim. Şımarmasına izin vermeden çok severek bakacağım :)

Annemde çok istiyor. Fakat babam korkuyor. Ama ben annemle anlaştım köpeği en kısa zamanda alacağım. Sizce bu durum köpek açısından bi sorun teşkil eder mi? Ben zamanla babamın da alışacağını düşünüyorum..

Beni anlayan ama konuşmayan bir dosta ihtiyacım var. Golden'dan iyisini bulamam sanırım? :):)

Şimdiden teşekkürler. Hepinize iyi forumlar..
kupa_cimbom@hotmail.com

MesajKonu: Geri: Alıyorum ama babam istemiyor.   Alıyorum ama babam istemiyor. Icon_minitimeÇarş. Mart 09, 2011 10:01 pm

izmirde barınak nerde bende arıyorum aynı senin gibi ama barınak nerde bilmiom
Berk-

Berk-

MesajKonu: Geri: Alıyorum ama babam istemiyor.   Alıyorum ama babam istemiyor. Icon_minitimePerş. Mart 10, 2011 3:22 pm

Güzelbahçede bir barınak varmış diye duydum..

Ben sanırım bir köpek buldum.. 2 aylık golden ve dişi.. Babamda biraz yumuşadı gibi. Almak üzereyim inş bir sorun çıkmaz.. :)

Alıyorum ama babam istemiyor.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-