Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Kraker çok uyuyor..

3 posters
YazarMesaj
emine

emine

Kraker çok uyuyor.. Empty
MesajKonu: Kraker çok uyuyor..   Kraker çok uyuyor.. Icon_minitimeÇarş. Mart 16, 2011 4:00 pm

Benim goldenım henüz 2 aylık bile değil.. bebek olduğu için mi bu kadar sık uyuyor?

bir de pupy maması aldım ona kuru mama hiç sevmedi. Ekmek yemke istiyor resmen aç duruyo ya..

ne yapçam ben şimdi:(

Bilgisi olan var mı?
112
moderatör
112

MesajKonu: Geri: Kraker çok uyuyor..   Kraker çok uyuyor.. Icon_minitimeÇarş. Mart 16, 2011 9:30 pm

Çok uyuması bebekolduğundan. Maması için de hangi marka kullanıyorsunuz?? Mamasına sevdiği yiyeceklerden koyun. Muhtemelen sadece sevdiği yiyecekleri yiyecektir. Ama aç olduğu için arada mamada yiyecektir.Siz onu uzaktan izleyn.Mamasını yerse onu sevin ve ödüllendirn.
emine

emine

MesajKonu: Geri: Kraker çok uyuyor..   Kraker çok uyuyor.. Icon_minitimePerş. Mart 17, 2011 10:44 am

Mamasının markası hills scienceplan diye bişey..Bayılıyo ekmek yemeye bende dediğiniz yöntemi kullanarak mama yedirmeye çalışıyorum.. Mamasını yemezse ishal oluyo:( ekmek falan yediğinde yani..

acaba konserveler varya severmi onları?

112
moderatör
112

MesajKonu: Geri: Kraker çok uyuyor..   Kraker çok uyuyor.. Icon_minitimePerş. Mart 17, 2011 8:09 pm

Olabilir. Belki de mamasının tadını sevmemiştir. İsterseniz başka bir amamya geçin. Ya da içeriğini değiştirin.
kontes
moderatör
kontes

MesajKonu: Geri: Kraker çok uyuyor..   Kraker çok uyuyor.. Icon_minitimePtsi Mart 28, 2011 10:11 pm

ewet başka bir mamaya geçerseniz belki sever.konteste başta böyle bir sorun yaşadı ama her mama yediğinde ödüllendirdim.böylece alıştı.
112
moderatör
112

MesajKonu: Geri: Kraker çok uyuyor..   Kraker çok uyuyor.. Icon_minitimePerş. Mart 31, 2011 7:03 pm

Hangi marks?

Kraker çok uyuyor..
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» selam ben kraker