Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

kızımız wisky'nin bebişleri oldu..

3 posters
YazarMesaj
nilüfercan

kızımız wisky'nin bebişleri oldu.. Empty
MesajKonu: kızımız wisky'nin bebişleri oldu..   kızımız wisky'nin bebişleri oldu.. Icon_minitimeSalı Mart 22, 2011 3:35 pm

3 yaşındaki kızımız Wisky'nin 1 hafta önce bebişleri oldu, 9 yavrumuz oldu fakat erken doğum olduğu için 5ini kaybettik, şimdi 4 tane daha gözleri bile açılmamış dünyalar tatlısı bebişlerimiz var.
112
moderatör
112

MesajKonu: Geri: kızımız wisky'nin bebişleri oldu..   kızımız wisky'nin bebişleri oldu.. Icon_minitimeSalı Mart 22, 2011 3:39 pm

flower flower Çok sevindim..... Resimleri varsa koyabilir misiniz?
nilüfercan

MesajKonu: Geri: kızımız wisky'nin bebişleri oldu..   kızımız wisky'nin bebişleri oldu.. Icon_minitimeSalı Mart 22, 2011 3:50 pm

şuan işteyim eve filtreden dolayı yükleyemiyorum, eve gidince yükleyeceğim.. bebişlerimizin de wisky'nin de resimlerini yüklerim..
112
moderatör
112

MesajKonu: Geri: kızımız wisky'nin bebişleri oldu..   kızımız wisky'nin bebişleri oldu.. Icon_minitimeSalı Mart 22, 2011 4:02 pm

Tamam bu arada aramıza hoşgeldiniz. Benim adım Cansu. Sanırım sizinki de Nilüfer. Tanıştığıma memnun oldum. :)
kontes
moderatör
kontes

MesajKonu: Geri: kızımız wisky'nin bebişleri oldu..   kızımız wisky'nin bebişleri oldu.. Icon_minitimeSalı Nis. 05, 2011 4:01 pm

çok sevindim:)eminim çok tatlılar.bu arada aramıza hoş geldiniz

kızımız wisky'nin bebişleri oldu..
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-