Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Konuyu nereye aççağımı bilemedim :)

3 posters
YazarMesaj
Sophokles

Konuyu nereye aççağımı bilemedim :) Empty
MesajKonu: Konuyu nereye aççağımı bilemedim :)   Konuyu nereye aççağımı bilemedim :) Icon_minitimeSalı Nis. 26, 2011 9:43 pm

Öncelikle sitenizi neredeyse baştan beri takip ediyorum fakat hep kayıt olmaya üşendim :) böle güzel bir site olduğu için başta teşekkür ederim. Gelgelelim konuya
1 tane soru soracağım

1-) Golden yaza doğru almayı düşünüyoruz annem abim kabullendi son kişi babam kaldı yaza doğru o da olur.Niye yaz çünkü Lise öğrencisiyim ve okulum aşırı derece zor 9. sınıflara
okul bilerek eziyet yapıyor okuldan atmak için :) her şeyi neredeyse öğrendim diyebilirim.Zaten biliyorsunuzdur her gün saat 16.00 Cesar Milan programı var onuda izliyorum ondan da çok şey öğrendim.Sorumsa geçen gün profilo gittik golden baktık hem cok pahalı hemde güvenmedim adamı yanlış hatırlamıyorsam 900 € filandı.2. Hayvan barınakları evet bu hem hayvanı mutlu eder hemde ordakilere bir yardımda bulunmuş olabilirim...fakat korkuyorum geldiğinde o bana alışacakmı korkacakmı benden sonucta bunlar atılmışş... safkan filan umurumda değil çünkü benimki 1-2 günlük bir heveste değil,kendimi hazır hissediyorum peki İstanbul'da petarkadaş sahibinden gibi siteler haricinde gidipte kendi gözümüzle görebilceğimiz saygın çiftlikler varmıdır? yoksa yha gönülllü sahiplendirme ile sahiplencem yukarda sölediğim sitelerden veya hayvanbarınaklarından alcam herhalde en güzel barınağa Fatih Yedikule diyorlar yanlış bilmiyorsam??

En son Sophokles tarafından Salı Nis. 26, 2011 9:45 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi (Sebep : hatalı cümle)
112
moderatör
112

MesajKonu: Geri: Konuyu nereye aççağımı bilemedim :)   Konuyu nereye aççağımı bilemedim :) Icon_minitimeCuma Mayıs 20, 2011 1:28 pm

Yedikule çok iyi bir barınak. Ora ile size bilgide verebilirim. Bilgi isterseniz mesaj atabilirsiniz.
kontes
moderatör
kontes

MesajKonu: Geri: Konuyu nereye aççağımı bilemedim :)   Konuyu nereye aççağımı bilemedim :) Icon_minitimeC.tesi Mayıs 28, 2011 11:05 pm

yedikule barınağını çok övüyosunuz hiç gitmemiştim yazın gidicem bakalım

Konuyu nereye aççağımı bilemedim :)
1 sayfadaki 1 sayfası