Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Güncellemek istedim :)

4 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
Sophokles

Güncellemek istedim :) Empty
MesajKonu: Güncellemek istedim :)   Güncellemek istedim :) Icon_minitimePaz Mayıs 29, 2011 10:49 pm

geçen konuda kabul ettiklerini söledim bu sefer de babam son noktayı koydu alırsan ilk seni görcek dedi sahip olarak

bu demek oluyorki barınak ve gönüllü sahiplendirme olmayacak !!

petshoplardan da almak istemiyorum

bana yavru , istanbuldaki çiftlikler veya nereden yavru bulabiliceğimi sölermsiniz

artık durum çiftlikler ve üreticler olduğu için maddi giider de olcak sorun değll 250-500 bana uygundur. 600 demedim çünkü int Tim diye bir site var almak istersem zaten ordan alırım
112
moderatör
112

MesajKonu: Geri: Güncellemek istedim :)   Güncellemek istedim :) Icon_minitimeSalı Haz. 07, 2011 1:15 pm

İstanbuldan güvenilir çiftlikleri pek bilmiyorum. Ama zaten yavrular en az 1.5 aylık olana akadar alınmaz. O dönem içinde pek çok kişiyi görecektir. Babanızın dediği imkansız bişey.
kontes
moderatör
kontes

MesajKonu: Geri: Güncellemek istedim :)   Güncellemek istedim :) Icon_minitimeSalı Haz. 07, 2011 1:18 pm

zaten yavru doğduktan sonra sağlıklımı die veterinere gösterilip öyle verilir alıcak kişiye.
112
moderatör
112

MesajKonu: Geri: Güncellemek istedim :)   Güncellemek istedim :) Icon_minitimeSalı Haz. 07, 2011 1:24 pm

Yani elbet birilerini görecek.
kontes
moderatör
kontes

MesajKonu: Geri: Güncellemek istedim :)   Güncellemek istedim :) Icon_minitimeSalı Haz. 07, 2011 1:32 pm

yani.ama önemli olan yavrunun kime bağlandığıdır.bunun için onla oynamanız mama vermeniz onun size bağlanmasını sağlar.
Sophokles

MesajKonu: Geri: Güncellemek istedim :)   Güncellemek istedim :) Icon_minitimeC.tesi Haz. 11, 2011 2:30 am

O anlamda demedim ilk sahibi ben olcam ben önce bakan kişi olmayacak 1.5 aylığa kadar nerde büyüdüyse orda sonra ebedi bende demek istedim
kontes
moderatör
kontes

MesajKonu: Geri: Güncellemek istedim :)   Güncellemek istedim :) Icon_minitimeC.tesi Haz. 11, 2011 3:06 pm

hmm.anladım
112
moderatör
112

MesajKonu: Geri: Güncellemek istedim :)   Güncellemek istedim :) Icon_minitimeC.tesi Haz. 11, 2011 7:59 pm

Tamam anladım. Özür dilerim yanılş anlamışım. Siz anne altından almaya yoğunluk gösterin. Dha mantıklı geliyor.
kontes
moderatör
kontes

MesajKonu: Geri: Güncellemek istedim :)   Güncellemek istedim :) Icon_minitimePaz Haz. 12, 2011 3:56 pm

evet anne altından almak banada mantıklı geldi
112
moderatör
112

MesajKonu: Geri: Güncellemek istedim :)   Güncellemek istedim :) Icon_minitimeÇarş. Haz. 15, 2011 1:07 pm

kontes demiş ki:
evet anne altından almak banada mantıklı geldi
Çünkü kandırılma öyküleri fazla. Mesela biri çiftlikten bi golden almış büyüyünce kırma olduğu ortaya çıkmış.
kontes
moderatör
kontes

MesajKonu: Geri: Güncellemek istedim :)   Güncellemek istedim :) Icon_minitimeÇarş. Haz. 15, 2011 6:31 pm

evet hani anne babasını bilmek güzel bişey bence.hem ileride böyle sorunlar yaşanmaz.
Sophokles

MesajKonu: Geri: Güncellemek istedim :)   Güncellemek istedim :) Icon_minitimePerş. Haz. 16, 2011 9:25 pm

zaten parası ne ki internetten buldum 300-500 arası değişiyor parayla almaya sevmiyorum fakat onu büyütüp yemek yedirenin de hakkı zaten o pay o yüzden ben o gözle bakmıyorum :)) ama alırsam dişi alcam

bu arada kontes fotoğrafları bekliyorum Wink
kontes
moderatör
kontes

MesajKonu: Geri: Güncellemek istedim :)   Güncellemek istedim :) Icon_minitimeCuma Haz. 17, 2011 10:01 pm

kontesin yeni fotolarını koyucam:)
dogfriends

dogfriends

MesajKonu: Geri: Güncellemek istedim :)   Güncellemek istedim :) Icon_minitimeC.tesi Haz. 18, 2011 10:44 am

Sophokles demiş ki:
zaten parası ne ki internetten buldum 300-500 arası değişiyor parayla almaya sevmiyorum fakat onu büyütüp yemek yedirenin de hakkı zaten o pay o yüzden ben o gözle bakmıyorum :)) ama alırsam dişi alcam

bu arada kontes fotoğrafları bekliyorum Wink
Kesinlikle dişi alın ben erkekleden çok çektim :):) Para ile almak gerekli olabiliyor. Ama sonuçta hayvanlarda mal değilki para ile satılsın :) Bu da akıllarda var.
kontes
moderatör
kontes

MesajKonu: Geri: Güncellemek istedim :)   Güncellemek istedim :) Icon_minitimePaz Haz. 19, 2011 4:47 pm

dişiler erkeklere göre daha uysal oluyor diye duydum daha önce hiç erkek bakmadığım için bilmiyorum.
Sophokles

MesajKonu: Geri: Güncellemek istedim :)   Güncellemek istedim :) Icon_minitimePaz Haz. 19, 2011 9:43 pm

bizim tanıdıklarımızda dişi alın diyor daha sadık mış fakat dişinin de belli başlı problemleri olur diye düşünyüorum :)
kontes
moderatör
kontes

MesajKonu: Geri: Güncellemek istedim :)   Güncellemek istedim :) Icon_minitimePtsi Haz. 20, 2011 2:23 am

aslında tüm köpeklerin sadık olduklarına inanıyorum.
dogfriends

dogfriends

MesajKonu: Geri: Güncellemek istedim :)   Güncellemek istedim :) Icon_minitimeC.tesi Haz. 25, 2011 11:03 pm

Evet ama bazen dişiler daha yarama oluyo.
112
moderatör
112

MesajKonu: Geri: Güncellemek istedim :)   Güncellemek istedim :) Icon_minitimePtsi Ağus. 08, 2011 12:25 pm

Olabiliyor. Ayrıca dişilerin kızgınlık dönemleri felaninsanları çıldırtabiliyor :)
kontes
moderatör
kontes

MesajKonu: Geri: Güncellemek istedim :)   Güncellemek istedim :) Icon_minitimeSalı Ağus. 09, 2011 3:26 pm

evt biraz anlayış ve sabır gerekiyo
112
moderatör
112

MesajKonu: Geri: Güncellemek istedim :)   Güncellemek istedim :) Icon_minitimePerş. Ağus. 18, 2011 5:00 pm

Ya da kısırlaştırmaık. Wink
kontes
moderatör
kontes

MesajKonu: Geri: Güncellemek istedim :)   Güncellemek istedim :) Icon_minitimePerş. Ağus. 18, 2011 9:28 pm

yesss:)
112
moderatör
112

MesajKonu: Geri: Güncellemek istedim :)   Güncellemek istedim :) Icon_minitimePerş. Eyl. 15, 2011 10:14 am

Yav Kontes çok tatlı olmuş ya Very Happy
kontes
moderatör
kontes

MesajKonu: Geri: Güncellemek istedim :)   Güncellemek istedim :) Icon_minitimeCuma Mart 16, 2012 11:48 pm

demi işte benim kızım :))
112
moderatör
112

MesajKonu: Geri: Güncellemek istedim :)   Güncellemek istedim :) Icon_minitimeÇarş. Mart 21, 2012 1:30 pm

Dişiler uysallar. Ama Duman pek bir inatçı size de öylesi düşmesin :)

Güncellemek istedim :)
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki