Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Herkesin köpek sevgısıne ıhtıyacı var...

3 posters
YazarMesaj
semih_0111

semih_0111

Herkesin köpek sevgısıne ıhtıyacı var... Empty
MesajKonu: Herkesin köpek sevgısıne ıhtıyacı var...   Herkesin köpek sevgısıne ıhtıyacı var... Icon_minitimePaz Haz. 19, 2011 12:00 am

Herkeze slm lar 4,5 aylık orjınal golden ım var.Adana da yasıyorum.Aranıza katılmaktan mutluluk duydum.
112
moderatör
112

MesajKonu: Geri: Herkesin köpek sevgısıne ıhtıyacı var...   Herkesin köpek sevgısıne ıhtıyacı var... Icon_minitimePaz Haz. 19, 2011 1:42 pm

Hoşgeldiniz. Sitemize yeni üye olan dogfriends adlı üyeninde 4 aylık goldenı var. Umarım yardımlaşırsınız :):)
kontes
moderatör
kontes

MesajKonu: Geri: Herkesin köpek sevgısıne ıhtıyacı var...   Herkesin köpek sevgısıne ıhtıyacı var... Icon_minitimePaz Haz. 19, 2011 4:34 pm

slm sitemize hoşgeldiniz.umarım aradığınız herşeyi bulursunuz.bu arada goldenınız çk şeker
112
moderatör
112

MesajKonu: Geri: Herkesin köpek sevgısıne ıhtıyacı var...   Herkesin köpek sevgısıne ıhtıyacı var... Icon_minitimePtsi Ağus. 08, 2011 12:21 pm

Bu arada yeni fark ettim orjinal nasıl bir kelime hele bir canlının üzerine. Sanki orjinal ayakkabı hani ya adidas ya da nike marka gibi orjinal diyecğinize safkan diebilirdiniz :)
kontes
moderatör
kontes

MesajKonu: Geri: Herkesin köpek sevgısıne ıhtıyacı var...   Herkesin köpek sevgısıne ıhtıyacı var... Icon_minitimeSalı Ağus. 09, 2011 3:23 pm

:))
112
moderatör
112

MesajKonu: Geri: Herkesin köpek sevgısıne ıhtıyacı var...   Herkesin köpek sevgısıne ıhtıyacı var... Icon_minitimePerş. Eyl. 15, 2011 10:09 am

Ne gülüyon kız haklı değil miyim Very Happy
kontes
moderatör
kontes

MesajKonu: Geri: Herkesin köpek sevgısıne ıhtıyacı var...   Herkesin köpek sevgısıne ıhtıyacı var... Icon_minitimeCuma Mart 16, 2012 11:45 pm

haklısın tabiki:)

Herkesin köpek sevgısıne ıhtıyacı var...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Herkesin anne benim baba ...