Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

GOLDEN ALIYORUM :) YARDIMM

3 posters
YazarMesaj
Sanık

GOLDEN ALIYORUM :) YARDIMM Empty
MesajKonu: GOLDEN ALIYORUM :) YARDIMM   GOLDEN ALIYORUM :) YARDIMM Icon_minitimeCuma Haz. 24, 2011 7:03 pm

Merhabalar uzaktan tanıdıgım istanbuldaki biri bana golden göndericek ama ailesinin safkanmı kırmamı oldugunu bilmiyorum bunu anlamak için ne yapmalıyım .
hadi kırmamı safkanmı oldugunu anladık diyelim ben bunu balkonda beslemek istiyorum olurmu ?
ve bana 1,5 aylıkken gelıcek günde kaç öğün yemek vermeliyim ?
günde ne kdar dışarıya çıkarmalıyım kaç saat ?
Karne kimlik veya aşılarını yaptırmayı bilmiyorum bunlar için detaylı bilgi lütfen ? aşı fiyatları karne fiyatı nekdar ?

Bu sorularımı cevpsız bırakmazsanız çok sevinirim Şimdiden tşkler. Wink
Sanık

MesajKonu: Geri: GOLDEN ALIYORUM :) YARDIMM   GOLDEN ALIYORUM :) YARDIMM Icon_minitimeCuma Haz. 24, 2011 7:14 pm

Lütefen cvp verin bana butun ihtiyaçları bitene kdar ne kdar maaliyete sebeb olur ltfen bunlar benim için çok önemli .
kontes
moderatör
kontes

MesajKonu: Geri: GOLDEN ALIYORUM :) YARDIMM   GOLDEN ALIYORUM :) YARDIMM Icon_minitimeCuma Haz. 24, 2011 9:09 pm

ortalama 500-600 masrafı vardır aşılarının,kırma olup olmadığını vet.sorabilirsiniz. gittiğiniz vet.ona karne hazırlar zaten olduğu ve olacağı aşıları tarihleriyle beraber karneye yazar.
kontes
moderatör
kontes

MesajKonu: Geri: GOLDEN ALIYORUM :) YARDIMM   GOLDEN ALIYORUM :) YARDIMM Icon_minitimeCuma Haz. 24, 2011 9:11 pm

bu arada şunuda belirtiyim yavru yada yetişkin farketmez balkonda köpek beslenmez!(teras hariç)
Sanık

MesajKonu: Geri: GOLDEN ALIYORUM :) YARDIMM   GOLDEN ALIYORUM :) YARDIMM Icon_minitimeCuma Haz. 24, 2011 9:34 pm

Neden beslenmez balkon 5-6 metre kare hergün güneş alıyor buraların havası hiç soğuk değil zaten gayet güzel olur bence bide bişey sorucam aşıların hepsi nekdar ücret tutar karneyle birlikte ?
Sanık

MesajKonu: Geri: GOLDEN ALIYORUM :) YARDIMM   GOLDEN ALIYORUM :) YARDIMM Icon_minitimeCuma Haz. 24, 2011 10:04 pm

LÜTFEN YARDIM EDİN PAZAR GÜNÜ ALIYORUM PAŞA MI :)
112
moderatör
112

MesajKonu: Geri: GOLDEN ALIYORUM :) YARDIMM   GOLDEN ALIYORUM :) YARDIMM Icon_minitimePtsi Ağus. 08, 2011 12:48 pm

Açtığınız konuya cevabı yazdım.
112
moderatör
112

MesajKonu: Geri: GOLDEN ALIYORUM :) YARDIMM   GOLDEN ALIYORUM :) YARDIMM Icon_minitimePtsi Ağus. 08, 2011 12:50 pm

kontes demiş ki:
bu arada şunuda belirtiyim yavru yada yetişkin farketmez balkonda köpek beslenmez!(teras hariç)
Balkonu baya geniş bizim salondan daha büyük :) Güneşte alıyormuş. Kışa kadarda köpek büyür. Sorun olmaz yani :)
kontes
moderatör
kontes

MesajKonu: Geri: GOLDEN ALIYORUM :) YARDIMM   GOLDEN ALIYORUM :) YARDIMM Icon_minitimeSalı Ağus. 09, 2011 3:28 pm

umarm bir sorun olmz:)
112
moderatör
112

MesajKonu: Geri: GOLDEN ALIYORUM :) YARDIMM   GOLDEN ALIYORUM :) YARDIMM Icon_minitimePerş. Ağus. 18, 2011 5:08 pm

Umarım.
kontes
moderatör
kontes

MesajKonu: Geri: GOLDEN ALIYORUM :) YARDIMM   GOLDEN ALIYORUM :) YARDIMM Icon_minitimePerş. Ağus. 18, 2011 9:36 pm

:))

GOLDEN ALIYORUM :) YARDIMM
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» goLden (L)
» golden
» Golden Retriever
» o bir golden retriever