Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

GOLDEN İÇİN KOŞULLARIM UYGUNMU YARDIM .

2 posters
YazarMesaj
Sanık

GOLDEN İÇİN KOŞULLARIM UYGUNMU YARDIM . Empty
MesajKonu: GOLDEN İÇİN KOŞULLARIM UYGUNMU YARDIM .   GOLDEN İÇİN KOŞULLARIM UYGUNMU YARDIM . Icon_minitimeC.tesi Haz. 25, 2011 3:55 pm

Merhabalar uzaktan tanıdıgım istanbuldaki biri bana golden göndericek ama ailesinin safkanmı kırmamı oldugunu bilmiyorum bunu anlamak için ne yapmalıyım .
hadi kırmamı safkanmı oldugunu anladık diyelim ben bunu balkonda beslemek isti7-8 metre kare hayet güzel hergün güneş vuruyor asla soğuk olmuyor oryaya

bi köpek yatagı alıcam bi küçük kulebe gibi bişey yem kutusu vb iyi olurmurmus sizce rhatca hareket edecek bir yer bıkrakıcam .

ve bana 1,5 aylıkken gelıcek günde kaç öğün yemek vermeliyim ? hangi saatlerde

günde ne kdar dışarıya çıkarmalıyım kaç saat ?

Karne kimlik veya aşılarını yaptırmayı bilmiyorum bunlar için detaylı bilgi lütfen ? aşı fiyatları karne fiyatı nekdar ?

butun ihtiyaçları bitene kdar ne kdar maaliyete sebeb olur ltfen bunlar benim için çok önemli .
112
moderatör
112

GOLDEN İÇİN KOŞULLARIM UYGUNMU YARDIM . Empty
MesajKonu: Geri: GOLDEN İÇİN KOŞULLARIM UYGUNMU YARDIM .   GOLDEN İÇİN KOŞULLARIM UYGUNMU YARDIM . Icon_minitimePtsi Ağus. 08, 2011 12:46 pm

1- Safkan olduğunu öğrenmek için tüylerinin uzunluğuna rengine (tek renk olması safkan olduğunu gösterebilir. Ama bazen kulaklar farklırenk labiliyor böyle zamanlarda birbirine yakın olan renkler safkan olduğunun işaretidir.) Burnunun şekli küt veya uzun olmalı. Kesinlikle üçgen şekline benzer olmamalı.
2- Balkonunuz baya genniş. Orada beslenebilir. Ama üstü kapalımı yağmur yağarsa köpeğegelir mi? Ya da Antep'in sıcağından koruncak yeri var mı?
3- 3 öğün vermelisiniz. Saatlerini siz belirlemelisiniz
4- Onu kendinize veteriner bulup konuşmalısınız. Çünkü her veterinerkendine ayrıfiyat tarifesi tutuyor.
5- Sizin alacağınız malzemelere bağlı zaten maması en az 100 (kaliteli) Malzemelerde öyle böyle 300 felan tutsa ilk gelişinde harcayacağınız miktar en az 500-550 belkide daha fazla ayrıca aşıları da var.

GOLDEN İÇİN KOŞULLARIM UYGUNMU YARDIM .
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Golden alacagim yardim
» yardim edermisiniz