Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Sizinde görüşlerinize ihtiyacım var zor bi durumdayım

3 posters
YazarMesaj
ASİL

Sizinde görüşlerinize ihtiyacım var zor bi durumdayım  Empty
MesajKonu: Sizinde görüşlerinize ihtiyacım var zor bi durumdayım    Sizinde görüşlerinize ihtiyacım var zor bi durumdayım  Icon_minitimePerş. Haz. 30, 2011 8:25 pm

Köpegimin erkek ve adı Bulut ; çok tatlı, kibar, laftan anlayan, akıllı bi köpek. Aldıgımdan beri aşırı seviyorm. 5 aylıkken almıştım.
Şu anda 2 yaşına girecek ama 1.5 yaşından beri önemli bi sorun yaşıyorum canıma tak etti artık sadece köpeklere karşı anlayamadıgım bi sorunu var insanlara saldırmıyor ama yolda gezdirirken diger köpeklere saldırıyor insanllarda korkmaya başladı çünkü cok vahşileşiyor lafda dinlemiyor. Aslında sosyal bi köpek yani yeni ortaya cıkan bi durum beni cok kızdırdı diger insanların elindeki köpeklere saldırması inanın zor tutuyorum bi kaçsa parçalayacak o derece cinsinde bi kırmalık yok anne ve babasından biliyorum. Hani çiftleşme döneminden oluyo diyodum ama 6 aydır hep aynı kızıyorum falan gene aynı kızınca duruyo 1 saniye yüzüme bakıyo sonra dönüyo gene aynı neden böyle oldu nasıl düzelte bilirim yardım edin lütfen Sad
kontes
moderatör
kontes

MesajKonu: Geri: Sizinde görüşlerinize ihtiyacım var zor bi durumdayım    Sizinde görüşlerinize ihtiyacım var zor bi durumdayım  Icon_minitimePaz Tem. 31, 2011 9:20 pm

aslında tanımadığı bir köpekle biraz zmn geçirse alışabilir ama tm olarak ne yapılcağını bilmiyorm
112
moderatör
112

MesajKonu: Geri: Sizinde görüşlerinize ihtiyacım var zor bi durumdayım    Sizinde görüşlerinize ihtiyacım var zor bi durumdayım  Icon_minitimePtsi Ağus. 08, 2011 12:28 pm

Eğer karşısındakide kendi cinsiyetindense üstünlük taslamak için kendini güçlü göstermek için saldırma durumları olabilir. Aslında küçükken ne kadar çok köpeklere alışırsao kadar iyi.Bu yaştan sonra eğitmen gözüyle bunu belki atlatabilir.
kontes
moderatör
kontes

MesajKonu: Geri: Sizinde görüşlerinize ihtiyacım var zor bi durumdayım    Sizinde görüşlerinize ihtiyacım var zor bi durumdayım  Icon_minitimeSalı Ağus. 09, 2011 3:27 pm

evt bnce ii bir sosyalleştirme programına ihtiyacı vr ama başaracağından eminim
112
moderatör
112

MesajKonu: Geri: Sizinde görüşlerinize ihtiyacım var zor bi durumdayım    Sizinde görüşlerinize ihtiyacım var zor bi durumdayım  Icon_minitimePerş. Ağus. 18, 2011 5:09 pm

kontes demiş ki:
evt bnce ii bir sosyalleştirme programına ihtiyacı vr ama başaracağından eminim
cyclops cyclops
kontes
moderatör
kontes

MesajKonu: Geri: Sizinde görüşlerinize ihtiyacım var zor bi durumdayım    Sizinde görüşlerinize ihtiyacım var zor bi durumdayım  Icon_minitimePerş. Ağus. 18, 2011 9:39 pm

:)

Sizinde görüşlerinize ihtiyacım var zor bi durumdayım
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-