Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Herkese ilgi göstermesi

3 posters
YazarMesaj
Ardent

Herkese ilgi göstermesi Empty
MesajKonu: Herkese ilgi göstermesi   Herkese ilgi göstermesi Icon_minitimePerş. Haz. 07, 2012 1:16 am

Öncelikle böyle bir forum açtığınız için teşekkürler. Google'da yaptığım bütün eğitim ile ilgili aramalarda açıkca veya üstü kapalı olarak eğitmene yönlendirme durumu vardı. Burası bulduğum en kapsamlı site olmuş oldu.

Benim şöyle bir sorunum var. 4 aylık bir goldenım ve yine 4 aylık bir alman kurdum var. Golden 2 aydır benimle birlikte. Tasma ile gezdirmeyi sevmiyorum fazla. Ayrıca bahçede gezdirirken tamamen rahat olmasını istiyorum ve bu nedenle fazla karışmıyorum benim yanımdan uzaklaştığında. Etrafta kimse yokken sorun yok. Geziyor ve tekrar yanıma geliyor. Fakat ne zaman hareket halinde birisini görsün direk peşine takılıyor. Çağırmalarıma sadece bakmakla yetinip yoluna devam ediyor. Ben daha çok küçük olmasına yordum bu durumu fakat sizinlerinde görüşünü almak istedim. Zamanla bu durumda bir değişiklik olur mu (kendiliğinden), yoksa bu konu ile ilgili yapmam gereken birşeyler var mı?
http://www.septikayna.com
kontes
moderatör
kontes

MesajKonu: Geri: Herkese ilgi göstermesi   Herkese ilgi göstermesi Icon_minitimePerş. Haz. 07, 2012 5:20 pm

kontes tede aynı sorun var.benimde evim bahçeli ve tahmin edeceğiniz gibi bende bahçede dolaşacağı zaman tasma kullanmıyorum.anlattığınız gibi kontes te insanların peşine takılıyor ama bn bu konuda rahatım çünkü mahallemizde herkes onu çok sever ve peşlerinden gelmesine sevinirler.evet hani şu uzayan tasmalardan kullana bilirsiniz gideceği zaman kilitlersiniz(yalnız bu tasmayı kullanırken dikkat edin bazen kilit açılıyor ve kötü kazalar yaşanabiliyor)çağırdığınızda olurda yanınıza gelise ödüllendirmeyi unutmayın.umarım yardımcı olabilmişimdir:)
fıstık01

MesajKonu: Geri: Herkese ilgi göstermesi   Herkese ilgi göstermesi Icon_minitimeÇarş. Haz. 05, 2013 12:02 am

Benm Fıstıgımda Aynısını Yapıyor 4 Aylık Ama Ben Cagırdıgımda Yanıma Geliyor Wee Mahallelide Kopeklerden Nefret Ediyor

Herkese ilgi göstermesi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» herkese slm
» herkese merhaba
» selam herkese
» selam herkese