Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

gofretin(43 günlük)WC EĞİTİMİ YARDIMMM!!!!!

2 posters
YazarMesaj
semerkent

gofretin(43 günlük)WC EĞİTİMİ YARDIMMM!!!!! Empty
MesajKonu: gofretin(43 günlük)WC EĞİTİMİ YARDIMMM!!!!!   gofretin(43 günlük)WC EĞİTİMİ YARDIMMM!!!!! Icon_minitimeÇarş. Ara. 26, 2012 5:24 pm

ŞİMDİ SORMAK İSTEDİKLERİM GOFRETİN WC EĞİTİMİYLE ALAKALI

1.GOFRETİ EVDE BESLİYORUM BİLİNDİK YÖNTEM OLAN GAZETE YÖNTEMİNİ UYGULUYORUM EVE GELDİĞİNDEN BERİ(YAKLAŞIK 1 HAFTA OLMUŞTUR)KENDİSİNE AİT UZUNLAMASINA 1.5,2 METRE Bİ ALANI VAR (EN OLARAK EN FAZLA 1 METRE)BURADA TUVALETİ(GAZETESİ YHANİ)MAMASI,SUYU,VE YUVASI BULUNUYOR.SİZCE BU ALAN TUVALET EĞİTİMİ VERMEM İÇİN UYGUNMU?

2.TUVALETİNİN YUVASIYLA VE MAMA YEDİĞİ YERLE AYNI YERDE KAFASININ KARIŞMASINA YADA EĞİTİM SÜRECİNİN UZAMASINA YOL AÇARMI?

3.BEN EVE GELDİĞİ ANDAN İTİBAREN EĞİTİME KENDİMCE EĞİTİMİNE BAŞLADIM.GAZETEYE YAPIYOR AMA ÖRNEĞİN;KENDİSİNE AYIRMIŞ OLDUĞUMUZ ALANDAN ÇIKARIP ARAMIZDA BİRAZ OYNASIN DİYORUM Bİ BAKMIŞIZKİ HALIYI SEL ALMIŞ:)BUNU GÖRÜP HEMEN GAZETENİN ÜSTÜNE BIRAKIYORUM ORAYADA YAPMIYOR.AYRICA GAZETENİN ÜZERİNE TUVALETİNİ YAPTIĞINDA ÜZERİNE BASIYOR SONRA HER TARAFI BATIRIYOR YUVASININ.SİZCE UYGULADIĞIM EĞİTİMİN Bİ İŞE YARAMIYOR MU?

4.GECELERİ ÇOK HUYSUZ AĞLIYOR RESMEN.DÜNN GECE CEZA VEREYİM DEDİM ODADAN DIŞARI ÇIKARDIM (5-10 DK)SONRA Bİ BAKTIM KAKASINI YAPMIŞ KORİDORA.SİZCE BENİM VERMİŞ OLDUĞUM CEZA YADA GOFRETİN O ŞEKİLDE YAPMASI DOĞRUMU,VE AĞLAMASININ Bİ NEDENİ VARMI?

5.SİZE GÖRE KAPALI TUVALET EĞİTİMİNİ EVİN NERESİNDE,NASIL VE NE ŞEKİDE VERMELİYİM,VE BU EĞİTİM AŞŞAĞI YUKARI NE KADAR SÜRER?

6,SİZCE EĞİTİME ÇOK ERKENMİ BAŞLADIM?
Neutral
112
moderatör
112

gofretin(43 günlük)WC EĞİTİMİ YARDIMMM!!!!! Empty
MesajKonu: Geri: gofretin(43 günlük)WC EĞİTİMİ YARDIMMM!!!!!   gofretin(43 günlük)WC EĞİTİMİ YARDIMMM!!!!! Icon_minitimeCuma Ara. 28, 2012 7:20 pm

1-) Köpeğin mamasının yuvasının ve tuvaletinin aynı yerde olmaması gerekir.

2-) Kesinlikle yan yana olmamalı.

3-) O alandan çıkarmayın alışana kadar o alanda yaşasın.

4-) Ağladığında yanına gitmeyin. Ama sanırım size yeni geldi alışma döneminde yanına tik tak bir saat, radyo veya kokunuzun olduğubirpenye koyun.

5-) Kapalı tuvalet eğitimi derken? Kafes yöntemi mi?

6-) Hayır köpek eve geldiği an eğitim başlar.

gofretin(43 günlük)WC EĞİTİMİ YARDIMMM!!!!!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-