Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

yavru köpek alıyoruz

2 posters
YazarMesaj
yıldız123

yavru köpek alıyoruz Empty
MesajKonu: yavru köpek alıyoruz   yavru köpek alıyoruz Icon_minitimePtsi Nis. 01, 2013 9:59 pm

15 yaşındayım ilk kez köpek bakıcam ve 2 yavru golden alıyoruz ikisine bir bakabilir miyim tuvalet eğitimini nasıl verebilirim ne kadar dışarıda dolaştırmak gerek 2 veya 3 haftalık olucaklar yadım edermisiniz I love you
yıldız123

MesajKonu: Geri: yavru köpek alıyoruz   yavru köpek alıyoruz Icon_minitimePtsi Nis. 01, 2013 10:03 pm

birde isim konusu var tabi isim bulur musunuz bana I love you
yıldız123

MesajKonu: Geri: yavru köpek alıyoruz   yavru köpek alıyoruz Icon_minitimePtsi Nis. 01, 2013 10:22 pm

çok istiyorum ama bakamazsam diyede çok korkuyorum
Pearlie

Pearlie

MesajKonu: Geri: yavru köpek alıyoruz   yavru köpek alıyoruz Icon_minitimePtsi Nis. 01, 2013 10:47 pm

Bahçeli evde oturuyorsanız 2 tane cok uygun . Ama çok küçük olacağından eve almanız gerekebilir. İllede bahçede olması gerekiyorsa sürekli onunla ilgilenmeniz ve gözünüz üzerinde olmalı..
yıldız123

MesajKonu: Geri: yavru köpek alıyoruz   yavru köpek alıyoruz Icon_minitimePtsi Nis. 01, 2013 10:56 pm

eğer tuvalet eğitimi verebilirsem dışarıda tutmayı düşünmüyorum diğer türlü annem evde tutmaz Sad
yıldız123

MesajKonu: Geri: yavru köpek alıyoruz   yavru köpek alıyoruz Icon_minitimePtsi Nis. 01, 2013 11:25 pm

şöyle bişeyde var ben barınaktan köpek almayı istiyorum ama ailem istemiyo böyle cins bi köpek almak pekte istemediğim bişey ben daha bakıma muhtaç bi köpek istedim hep pistir hastadır onlar diyolar ya veteriner var diyorum ne dediysem ikna edemedim sizce almalımıyım sevebilirmiyim ki onlarıda
yıldız123

MesajKonu: Geri: yavru köpek alıyoruz   yavru köpek alıyoruz Icon_minitimeÇarş. Nis. 03, 2013 6:17 pm

niye kimse cevap yazmıyor ki

yavru köpek alıyoruz
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-