Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

KENDİNİZİ TANITINIZ - AÇIKLAMA

+27
aykut_izmir
pişti kontes
side06
ozan_uner
aSiL24
daisytly
ßénaltany
kontes
kupa_cimbom@hotmail.com
elvis_10
eren ve tarçın
berfin_angel
panço
sehar
bico debilo
erol
ayezen
ıce
Erenay
skymen59
112
Pela
sonyolc52
rhombeus
dost
karamel
Admin
31 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3  Sonraki
YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

KENDİNİZİ TANITINIZ - AÇIKLAMA - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: KENDİNİZİ TANITINIZ - AÇIKLAMA   KENDİNİZİ TANITINIZ - AÇIKLAMA - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Ağus. 16, 2008 4:32 pm

Konunun ilk mesajı :

Bu bölümde sitemize yeni kayıt olan üyelerimizi tanıyacağız.
Kayıt olduktan sonra yeni konu açarak kendinizi tanıtın, açıklayın,yaşadığınız yeri yaşınızı golden retriever sevginizi veya yoksa kavuşmak istediğinizi belirtin.

golden rerieverınızı resimlerle tanıtmak için ana sayfadaki BİZİM GOLDENLARIMIZ bölümünde yeni konu açarak resimlerle tanıtın.
Eğer başka cins köpeğiniz yada herhangi bir petiniz varsa DİĞER DOSTLARIMIZ isimli forumda gerekli bölümde tanıtınız.

Aksi taktirde bu foruma pet resmi koymanız şeklinde forumunuz gerektiği yere taşınmış olacaktır.

HOŞGELDİNİZ...

*Sorularınız için özel mesajla ulaşın yada ana sayfadan site hakkında sorularınız bölümünden sorularınızı sorabilirsiniz :)
http://goldenretrieverfun.yetkinforum.com

YazarMesaj
panço

panço

MesajKonu: Geri: KENDİNİZİ TANITINIZ - AÇIKLAMA   KENDİNİZİ TANITINIZ - AÇIKLAMA - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Tem. 24, 2010 9:23 pm

arkadaşlar merhaba..pançom 18.02.2010 da dünyaya geldi,3 aylıkken onu aldım ve şuan 5 aylık..çok fazla sözümü dinlemiyor,tasmayla gezerken hala zorluk yaşıyorum..ayrıca pançomun 2 tane beneği var daha önce hiçbir golden da görmemiştim..o gerçekten çok tatlı bir köpek:)
112
moderatör
112

MesajKonu: Geri: KENDİNİZİ TANITINIZ - AÇIKLAMA   KENDİNİZİ TANITINIZ - AÇIKLAMA - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Tem. 27, 2010 11:48 pm

Herkese merhaba hoşgeldiniz.
berfin_angel
moderatör
berfin_angel

MesajKonu: Geri: KENDİNİZİ TANITINIZ - AÇIKLAMA   KENDİNİZİ TANITINIZ - AÇIKLAMA - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Eyl. 05, 2010 11:01 pm

merhba ben daha yeni oldum benim bir golden retieverim var adı angel resimlerinide koyacağım ve size birşey söyşemek istiyorum resimi ekleyemedim tam da anlayamadım orda bizim golden retieverlerimizden nasıl resim eklerime baktım ama tam anlayamadım siz anlatırsanız sevinirim
eren ve tarçın

MesajKonu: Geri: KENDİNİZİ TANITINIZ - AÇIKLAMA   KENDİNİZİ TANITINIZ - AÇIKLAMA - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Kas. 08, 2010 3:49 pm

slm ben eren 10 yaşındayım 3 aylık bi goldenım var onu çok çok çok seviyorum,bnm için çok özel bi dost
elvis_10

MesajKonu: Geri: KENDİNİZİ TANITINIZ - AÇIKLAMA   KENDİNİZİ TANITINIZ - AÇIKLAMA - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Ara. 30, 2010 12:04 pm

merhabalar . ben de tam bir golden hayranıyım.:) yeni bir eve taşınacağız.orada köpek almayı düşünüyorum.köpek bakmanın bilgi sahibi olmadan olmayacağını biliyorum.bunun için siteye üye oldum. herkese merhaba :)
kupa_cimbom@hotmail.com

MesajKonu: Geri: KENDİNİZİ TANITINIZ - AÇIKLAMA   KENDİNİZİ TANITINIZ - AÇIKLAMA - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Mart 09, 2011 10:45 pm

MERHABA ben yavru golden arıyorum 50 TL ücret verebilirim izmirde oturuyorum 05066952811
112
moderatör
112

MesajKonu: Geri: KENDİNİZİ TANITINIZ - AÇIKLAMA   KENDİNİZİ TANITINIZ - AÇIKLAMA - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Mart 10, 2011 6:45 pm

Mamalar biraz pahalı....
kontes
moderatör
kontes

MesajKonu: Geri: KENDİNİZİ TANITINIZ - AÇIKLAMA   KENDİNİZİ TANITINIZ - AÇIKLAMA - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Mart 24, 2011 6:47 pm

herkese slm
112
moderatör
112

MesajKonu: Geri: KENDİNİZİ TANITINIZ - AÇIKLAMA   KENDİNİZİ TANITINIZ - AÇIKLAMA - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Mart 25, 2011 7:37 pm

Slm cnm...
kontes
moderatör
kontes

MesajKonu: Geri: KENDİNİZİ TANITINIZ - AÇIKLAMA   KENDİNİZİ TANITINIZ - AÇIKLAMA - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Nis. 15, 2011 1:51 pm

oda fazla zorlamaz yine.sonuçta böyle bir sorumluluk alıcağımızı biliyoruz.
ßénaltany

ßénaltany

MesajKonu: Geri: KENDİNİZİ TANITINIZ - AÇIKLAMA   KENDİNİZİ TANITINIZ - AÇIKLAMA - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Mayıs 22, 2011 2:26 am

merhaba arkadaslar ben bursadan altan tabı kızım poly Very Happy

ınternette gezınırken bu sayfayı gordum we uye olmak ıstedım cunku burda yakın dostlarımızın olacagına ınanıyorum....
112
moderatör
112

MesajKonu: Geri: KENDİNİZİ TANITINIZ - AÇIKLAMA   KENDİNİZİ TANITINIZ - AÇIKLAMA - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Mayıs 22, 2011 9:53 am

Hoşgeldiniz.
kontes
moderatör
kontes

MesajKonu: Geri: KENDİNİZİ TANITINIZ - AÇIKLAMA   KENDİNİZİ TANITINIZ - AÇIKLAMA - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Mayıs 28, 2011 11:01 pm

ewt hoşgeldiniz
daisytly

daisytly

MesajKonu: Geri: KENDİNİZİ TANITINIZ - AÇIKLAMA   KENDİNİZİ TANITINIZ - AÇIKLAMA - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Mayıs 24, 2012 12:41 pm

merhaba herkese,

Kızım daisy 2,5 aylık bir şampanya rengi golden retriever.PEt shoptan 50 günlükken almıştım. Aldıktan 2-3 gün sonra ishal oldu ve kırmızı renkli su fışkıtmya başlamıştı bende hemen veterinere götürdüm. veterinerde 2 gün serum bağlandı, enfeksiyon oranınn yüksek olduğunu söylemişti ve 5 gün boyunca iğneye gittik sebebinin deterjanlı su içmiş olabileceğini söyledi. Az az içmiş olduğunu ve böyle bika gün sonra etkini gösterebileceğini söylemişti. Pet shopa geleli daha 3 günken ben almıştım daisyi orda almaya gittiğim gün vileda kovasından pis su içtiğini görmüştüm ama ordaki adam o kadarcıktan bişey olmayacağını söylemişti bize ama bahsettiiğim gibi kızım hasta oldu onların yüzüne.Şu an durumu gayet iyi çok oyuncu bir kızım var. İlk mama olarak royal caninle başlamıştık. Fakat veteriner hills önerdi ve ona geçtik ama benim kızım onu yemeye başladığından beri yani 2 gündür sıvı kaka yapıyor. Bugunde mamasını yemeyi reddetti. Bikaç tane elimle yediriyorum ama sonra yine bırakıyor. Önceden iştahı çok iyiydi. ayrıca dün veterinere aşı için çıktığımızda sokak köşelerine bırakılan mamları silip süpürdü. Acaba benim kızımı bu mama mı böyle kötü yaptı. Şu an yanımda uyuyor normalde oyun diiye beni parçalardı ama şu an uyumayı tercih ediyor. Bana öneride bulunun lütfen ve normal yemek olrakda süt yumurta gibi birşeyler mi versem acaba çünkü veteriner bu mamanın en iyisi olduğunu söyledi alışır zamanla dedi
aSiL24

aSiL24

MesajKonu: Geri: KENDİNİZİ TANITINIZ - AÇIKLAMA   KENDİNİZİ TANITINIZ - AÇIKLAMA - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Haz. 25, 2012 11:31 am

Merhaba ben Ahmet foruma yeni katıldım. asil adında 2 aylık kızım var.

konu açamıyorum ama :S
kontes
moderatör
kontes

MesajKonu: Geri: KENDİNİZİ TANITINIZ - AÇIKLAMA   KENDİNİZİ TANITINIZ - AÇIKLAMA - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Haz. 27, 2012 5:57 pm

hoşgeldiniz:))
(bende başlarda konu açamıyordum.öğrene kadar özel mesaj yoluyla bana ve arkadaşlarıma sorabilirsiniz)
ozan_uner

MesajKonu: Geri: KENDİNİZİ TANITINIZ - AÇIKLAMA   KENDİNİZİ TANITINIZ - AÇIKLAMA - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Tem. 07, 2012 1:03 pm

herkese merhaba arkadaşlar

golden sahibiyim 2 aylık gofret adında bir kızım var benimde
allah dostlarımıza tüyleri kadar ömür versin inşallah =)
kontes
moderatör
kontes

MesajKonu: Geri: KENDİNİZİ TANITINIZ - AÇIKLAMA   KENDİNİZİ TANITINIZ - AÇIKLAMA - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Tem. 12, 2012 7:18 pm

hahaaha inşallah gofreti merak ettim doğrusu bir fotosunu koyarsanız sevinirim
hoşgeldiniz:)
112
moderatör
112

MesajKonu: Geri: KENDİNİZİ TANITINIZ - AÇIKLAMA   KENDİNİZİ TANITINIZ - AÇIKLAMA - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Tem. 31, 2012 2:29 pm

Hepiniz hoşgeldiniz :)
side06

MesajKonu: Geri: KENDİNİZİ TANITINIZ - AÇIKLAMA   KENDİNİZİ TANITINIZ - AÇIKLAMA - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Ağus. 14, 2012 6:15 pm

merhaba , 1,5 aylığım adım side... şimdilik boludayım ) ...
kontes
moderatör
kontes

MesajKonu: Geri: KENDİNİZİ TANITINIZ - AÇIKLAMA   KENDİNİZİ TANITINIZ - AÇIKLAMA - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Ağus. 21, 2012 4:25 pm

hoşgeldin side :)
pişti kontes

MesajKonu: Geri: KENDİNİZİ TANITINIZ - AÇIKLAMA   KENDİNİZİ TANITINIZ - AÇIKLAMA - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Mayıs 21, 2013 11:59 pm

merhaba bugün üye oldum siteye.Benimde 2 tane 4 aylık goldenim var biri erkek diğeri dişi.mama hills kullanıyorum ama ekstra keçi sütü içiriyorum günlük bir öğünde.farklı ne verebilirim mamayla beraber şimdiden teşekkür ederim
aykut_izmir

MesajKonu: Geri: KENDİNİZİ TANITINIZ - AÇIKLAMA   KENDİNİZİ TANITINIZ - AÇIKLAMA - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Mayıs 24, 2013 11:31 pm

merhaba ben tam bır golden hastasıyım 4 tane goldenım var 2 erkek 2 dısı hatta sımdı yavrularınıda sayarsak 10 oldular ve yavruların bır kısmını satacagım almak ısteyen gercekten cok ıyı bakacak arkadaslara yardımcı olabılırım
fıstık01

MesajKonu: Geri: KENDİNİZİ TANITINIZ - AÇIKLAMA   KENDİNİZİ TANITINIZ - AÇIKLAMA - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Haz. 04, 2013 11:47 pm

Merhabalar Benim 4 Aylık Golden'ım Var Geceleri Yalnız Kalınca Cok Havlıyor Ve Cevreden Sikayetler Geliyor Bu Durumda Ben Ne Yapmalıyım Nasıl Havlatmayacagım
şans1907

şans1907

MesajKonu: Geri: KENDİNİZİ TANITINIZ - AÇIKLAMA   KENDİNİZİ TANITINIZ - AÇIKLAMA - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Tem. 03, 2013 5:40 pm

Merhaba;
ben bir tır garajından bir köpek edindim.bana aşıları tam ve saf kan golden olduğunu söylediler. saf kan olup olmaması önemli değil ancak aşı olayı sıkıntı yaratmasın diye ne gibi tedbirler almalıyım?ayrıca forumlarda okuduğum gibi goldenların çok hareketli neşeli köpekler olduğu yazılmış.benim köpeğim de aşırı sakin. acaba kötü bakmış olabilirler mi?şu an 3 aylık olduğunu biliyorum.mamasını çok az yiyor.günde 3-4 öğün vermeye çalışıyorum ancak toplamda 2 öğünü zor yiyor. veterinerime güvenmedim çünkü bana yavru köpek maması vermemiş.ben arkadaşımın tavsiyesiyle aldığım marka mamayı biraz olsun yemeye başladı.nasıl bir yol izlemeliyim arkadaşlar?yardımcı olabilir misiniz?

KENDİNİZİ TANITINIZ - AÇIKLAMA
2 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3  Sonraki
 Similar topics
-