Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

ATM'DEN PARA ÇEKEN KÖPEK

4 posters
YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

ATM'DEN PARA ÇEKEN KÖPEK Empty
MesajKonu: ATM'DEN PARA ÇEKEN KÖPEK   ATM'DEN PARA ÇEKEN KÖPEK Icon_minitimePerş. Ekim 30, 2008 9:31 pm

ATM'DEN PARA ÇEKEN KÖPEK
"Üzerinde lütfen beni rahatsız etmeyin" yazıyor. İşini çok ciddi yapıyor. Kapı açıp, ATM'den para çekiyor... Bu bir köpek...

İngiltere'de Labrador cinsi köpek görenleri şaşırtıyor. Banka ATM'sinden para çeken köpek, ev işlerinde de sahibine yardımcı oluyor. Becerikli köpek, üzerindeki ''Lütfen beni rahatsız etmeyin'' yazan kıyafetiyle de işindeki ciddiyetini ortaya koyuyor.

Para çekmek, çamaşır asmak ve kapı açmak. Bunlar Renae adlı Labrodar cinsi köpeğin hünerlerinden sadece birkaçı.

İngiltere'de Engelliler Vakfı tarafından bedensel engellilere yardım amacıyla gönderilen köpeklerden biri olan Renae sahibinin sağ kolu.

Dört buçuk yaşındaki hünerli köpek, sahibiyle bankaya gidiyor, ATM'den para çekmesine yardım ediyor.

Renae, sahibi şifreyi girdikten sonra ağzıyla kartı ve parayı alıyor. Sevimli köpek sahibiyle birlikte çamaşır asıyor, ona televizyon kumandasını ve gözlüklerini getiriyor.

Bunların yanı sıra Renae, yanındakilere kıyafetlerini çıkarmaları için yardım ediyor, onlara kapıları açıyor.

Üzerinde "Lütfen beni rahatsız etmeyin"yazan kıyafetiyle de çevreye mesaj veriyor. Sevimli köpek her işin sonunda sebze kroketle ödüllendiriliyor.
ALINTI
http://goldenretrieverfun.yetkinforum.com
karamel

karamel

MesajKonu: Geri: ATM'DEN PARA ÇEKEN KÖPEK   ATM'DEN PARA ÇEKEN KÖPEK Icon_minitimePtsi Mart 16, 2009 6:00 pm

bence insanlardan daha akıllılar para çekmeyi bile örenmiş dogs
Erenay
moderatör
Erenay

MesajKonu: Geri: ATM'DEN PARA ÇEKEN KÖPEK   ATM'DEN PARA ÇEKEN KÖPEK Icon_minitimePaz Ağus. 08, 2010 3:32 pm

Hayvanlaar tabi insanlardan akıldı.BAzıları onlar düşünemez diye düşünüyor çok sinirleniyorum
kontes
moderatör
kontes

MesajKonu: Geri: ATM'DEN PARA ÇEKEN KÖPEK   ATM'DEN PARA ÇEKEN KÖPEK Icon_minitimeSalı Nis. 05, 2011 4:07 pm

aynen.

ATM'DEN PARA ÇEKEN KÖPEK
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-