Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Yavru Paşmın Hikayesi

5 posters
YazarMesaj
paşamm

paşamm

Yavru Paşmın Hikayesi Empty
MesajKonu: Yavru Paşmın Hikayesi   Yavru Paşmın Hikayesi Icon_minitimeCuma Şub. 13, 2009 3:50 pm

arkadaşlar benim bir arkadaşım var onun dişi bir goldenı vardı sokak köpeği ile çiftleşmiş idi bir yavru bize verdi kendisi çok tatlı şu an annesinin yanında yakında dükkana götürecez goldens çok uslu çok şirin biraz eğitimli ama eve salınca her yere tuvaletini yapıyor resmini istermisiniz
karamel

karamel

MesajKonu: Geri: Yavru Paşmın Hikayesi   Yavru Paşmın Hikayesi Icon_minitimeCuma Mart 13, 2009 7:59 pm

bende yavru golden alıcam ama komşunun golden ı büyüyünce onu çiftleştirmelerini isticez ama erkek golden olmalı babam sokak köpği yavrusu istemiyor illaki has olcakmış gold
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: Yavru Paşmın Hikayesi   Yavru Paşmın Hikayesi Icon_minitimeCuma Mart 13, 2009 9:56 pm

hoşgeldiniz
maşallah ne güzel ama birazdaha büyüyünce tuvalat eğitimi vermelisiniz
resimlerini görmek isteriz Razz
http://goldenretrieverfun.yetkinforum.com
paşamm

paşamm

MesajKonu: Geri: Yavru Paşmın Hikayesi   Yavru Paşmın Hikayesi Icon_minitimePaz Nis. 05, 2009 10:08 am

No No arkdaşlar o artık gitti o gitti die ağladım köpek sevgisi bambaşka bu arada resmi koymadım profil resmimde var ama annesi lusi var bana alıştı onu oynatıyorum dediğim gibi köpek sevgisi bambaşka!... goldens lovedogs gold kalp
berfin_angel
moderatör
berfin_angel

MesajKonu: Geri: Yavru Paşmın Hikayesi   Yavru Paşmın Hikayesi Icon_minitimeSalı Eyl. 14, 2010 7:33 pm

hımmmüzüldüm Sad
kontes
moderatör
kontes

MesajKonu: Geri: Yavru Paşmın Hikayesi   Yavru Paşmın Hikayesi Icon_minitimeSalı Nis. 26, 2011 6:37 pm

uff üzüldüm:(

Yavru Paşmın Hikayesi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» YAVRU GOLDEN