Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

DERDİME DERMAN OLUNNN !

+5
misket95
plasticwoman
karamel
Admin
paşamm
9 posters
YazarMesaj
paşamm

paşamm

DERDİME DERMAN OLUNNN ! Empty
MesajKonu: DERDİME DERMAN OLUNNN !   DERDİME DERMAN OLUNNN ! Icon_minitimeSalı Şub. 24, 2009 4:08 pm

goldens canım paşam bize gelince çok neşeli idi onu çok seviyorum o hep benim sevgilim o nu apartmanda bakamdaık onu verdik ve şimdi inşallah emin ellerdedir arkadaşlar köpek sevgisi bambaşka bişi bunu ancak köpek besleyenler ve ondan ayrıklmayı düşünenler bilir goldens lovedogs gold puppy SENİ ÇOK ÖZLÜYORUM puppy
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: DERDİME DERMAN OLUNNN !   DERDİME DERMAN OLUNNN ! Icon_minitimeCuma Mart 13, 2009 10:46 pm

vermek zorunda kaldığınıza üzüldüm Sad
http://goldenretrieverfun.yetkinforum.com
karamel

karamel

MesajKonu: Geri: DERDİME DERMAN OLUNNN !   DERDİME DERMAN OLUNNN ! Icon_minitimePaz Mart 15, 2009 8:10 pm

gold nereye verdiniz çok üzücü bir durum senin yerinde olsam ben yıkılırdım apartmanın bahçsi filandamı yok Sad
plasticwoman

MesajKonu: Geri: DERDİME DERMAN OLUNNN !   DERDİME DERMAN OLUNNN ! Icon_minitimeCuma Eyl. 11, 2009 4:01 pm

Bende apartman daıresınde beslıycem kımde ne derse desın taşınırım valla hıcte umrumda degıl herkes ses yapıyor oda benım bebegım bebek aglayınca şıkayetmı etmelerı lazım ne zaman anlıycaklar hayvanlarında ınsanlar gıbı bırer canlı olduklarını....

Suspect
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: DERDİME DERMAN OLUNNN !   DERDİME DERMAN OLUNNN ! Icon_minitimePerş. Eyl. 17, 2009 6:31 pm

Evet sizi anlıyorum ve çok hak veriyorum ama herkes bizim gibi düşünmüyor malesef.zaten köpekler evde yanlız kalmadıkça pek sorun çıkarmıyorlar ama bazı insanların bu durumda hep bir bahanesi oluyor
http://goldenretrieverfun.yetkinforum.com
plasticwoman

MesajKonu: Geri: DERDİME DERMAN OLUNNN !   DERDİME DERMAN OLUNNN ! Icon_minitimeCuma Eyl. 18, 2009 8:53 am

dün veterinerden gelirken başka bır golden gördük 2 yaşındaydı onuda 6 aylıkken sokakta bulmuşlar nasıl sokaga bırakırlarsa anlamam (ayrıca bır ıngılız cocker bulduk sokakta 2-3 gun parkta baglanmıs seklınde su an arkadasımda köpek ve depresyon gecırmıs her halınden bellı kız arkadasım yanından ayrıldıgı anda bıle delı gıbı onu aramaya baslıyor nasıl vıcdan) evde tek başına kalıyormus oda tv acıyorlarmıs hıc ses yapmıyormus bende oyle yapıcam mecburen calısıyoruz su an evde bırılerı war ama kımse olmadıgı zamanlar olucak uysallar zaten golden lar bizimki fazla obur :) 2.5 aylık ve 7.5 kılo veterınr gulumsedı ve gayet ıyı dedı :) beyaz kutup ayısı dıyorum ona ben hehe

gold kalp gold
misket95

MesajKonu: Geri: DERDİME DERMAN OLUNNN !   DERDİME DERMAN OLUNNN ! Icon_minitimeC.tesi Eyl. 19, 2009 2:13 pm

üzüldm sahsen ama ben olsm bahcede beslerdm weada bi akrabaya verirdm sona almak sartıylen =))
ege_54

ege_54

MesajKonu: Geri: DERDİME DERMAN OLUNNN !   DERDİME DERMAN OLUNNN ! Icon_minitimeSalı Mayıs 04, 2010 6:08 pm

Kardeşim çok üzüldüm :S inşallah bu yolunu bulup tekrar alırsın.
arifcan

MesajKonu: Geri: DERDİME DERMAN OLUNNN !   DERDİME DERMAN OLUNNN ! Icon_minitimeÇarş. Mayıs 05, 2010 9:11 pm

ya köpeğini bırakmak çok zor bee babam beni zorluyor dükkana götüriyim diye ben ise ağlıyorum hayır diye yani köpeğimi çok seviyorumm
112
moderatör
112

MesajKonu: Geri: DERDİME DERMAN OLUNNN !   DERDİME DERMAN OLUNNN ! Icon_minitimePerş. Mayıs 06, 2010 1:18 pm

arifcan demiş ki:
ya köpeğini bırakmak çok zor bee babam beni zorluyor dükkana götüriyim diye ben ise ağlıyorum hayır diye yani köpeğimi çok seviyorumm
Zaten BAKAMAYACAĞINIZ KÖPEĞİ KESİNLİKLE ALMAYIN!!!
arifcan

MesajKonu: Geri: DERDİME DERMAN OLUNNN !   DERDİME DERMAN OLUNNN ! Icon_minitimeCuma Mayıs 07, 2010 6:31 pm

sanane sanamı sorcam
112
moderatör
112

MesajKonu: Geri: DERDİME DERMAN OLUNNN !   DERDİME DERMAN OLUNNN ! Icon_minitimeCuma Mayıs 07, 2010 9:29 pm

arifcan demiş ki:
sanane sanamı sorcam
Zaten size demiyorum. Sadece uyarı yapıyorum.
kontes
moderatör
kontes

MesajKonu: Geri: DERDİME DERMAN OLUNNN !   DERDİME DERMAN OLUNNN ! Icon_minitimePerş. Şub. 03, 2011 5:58 pm

nende çok üzüldüm tarifsiz bir acı olduğuna eminim umarım kimse böyle bir acı yaşamaz ve yine umarım ki köpeğin çok iyi bakılıyordur

DERDİME DERMAN OLUNNN !
1 sayfadaki 1 sayfası