Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

EĞİTİM-AÇIKLAMA+TÜM EĞİTİMLER

+2
karamel
Admin
6 posters
YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

EĞİTİM-AÇIKLAMA+TÜM EĞİTİMLER Empty
MesajKonu: EĞİTİM-AÇIKLAMA+TÜM EĞİTİMLER   EĞİTİM-AÇIKLAMA+TÜM EĞİTİMLER Icon_minitimeC.tesi Ağus. 16, 2008 7:03 pm

EĞİTİM

İster bahçede ister evde kalsın bir köpeğin kesinlikle eğitilmesi gerekir. Bununla köpeğin mutlaka bir eğitmen tarafından eğitilmesi gerektiği kastedilmemektedir. Bazı köpekler aile bireylerinin davranışlarıyla kendi kendini geliştirerek eğitilebilirler. Ancak yeterli bilgi ve zaman gerektirdiği için en iyi yol böyle bir işe kalkışmadan köpeğin eğitilmesi için ya bir eğitmene ya da uygun bir kulübe verilmesidir. Bir köpek ne kadar iyi eğitilirse eğitilsin, kalabalık ortamlara her zaman tasmalı olarak çıkmaları gerektiği unutulmamalıdır. Aşağıda açıklanan yöntemler bir eğitimin ana hatlarının en basit şekli olup eğitilecek köpeğe göre değişiklik gösterebilir.

ADMİN

En son Admin tarafından Paz Ağus. 17, 2008 6:40 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 4 kere değiştirildi
http://goldenretrieverfun.yetkinforum.com
karamel

karamel

MesajKonu: Geri: EĞİTİM-AÇIKLAMA+TÜM EĞİTİMLER   EĞİTİM-AÇIKLAMA+TÜM EĞİTİMLER Icon_minitimeC.tesi Mart 14, 2009 5:30 pm

uzman olması gerçekten gerekli mi kendimiz eğitemezmiyiz komşumuzun köpeği goldn ve onu eğitirsem belki bana yavrulayınca tabi bunun için büyüyüp eş bulmak gerekir işte sonra yavrulayınca verirler bende bakmış olurum
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: EĞİTİM-AÇIKLAMA+TÜM EĞİTİMLER   EĞİTİM-AÇIKLAMA+TÜM EĞİTİMLER Icon_minitimeCuma Ağus. 21, 2009 10:13 pm

evet eğitilebilir fakat bir uzman tarafından daha kısa şekilde ve yöntemli bir şekilde eğitim gerçekleşir..
http://goldenretrieverfun.yetkinforum.com
kontes
moderatör
kontes

MesajKonu: Geri: EĞİTİM-AÇIKLAMA+TÜM EĞİTİMLER   EĞİTİM-AÇIKLAMA+TÜM EĞİTİMLER Icon_minitimeC.tesi Tem. 24, 2010 9:16 pm

:) peki eğitmeni nerde bulabiliriz
112
moderatör
112

MesajKonu: Geri: EĞİTİM-AÇIKLAMA+TÜM EĞİTİMLER   EĞİTİM-AÇIKLAMA+TÜM EĞİTİMLER Icon_minitimeSalı Tem. 27, 2010 11:52 pm

Temel ve itaat eğitimini sahibi de verir.
ozi41

ozi41

MesajKonu: selamlar...   EĞİTİM-AÇIKLAMA+TÜM EĞİTİMLER Icon_minitimeC.tesi Ekim 16, 2010 11:46 pm

mrb....ben oguzhan benim 4.5 aylık golden var burdaki egitim konularına baktım egitimler konusunda yavrular sizce anadan babadan gelen bi akılılıktır benim köpegim benim her dedigimi yapıyor ve hiç de egitim almadı tek sorun benimle yürümemesi ama otur kalk pati ver vb.seyleri basit ögrendi ama yat kalk vb.seyleri ögrenemiyor nasıl yapabilirm yardımcı olursanız sevinirim... simdiden tsk.ler...
raptor

MesajKonu: =)))))   EĞİTİM-AÇIKLAMA+TÜM EĞİTİMLER Icon_minitimePerş. Ocak 06, 2011 12:37 pm

ben köpeğimi tasmasız alıştırmak istiyorum bunun bir zararı olurmu amcamın köpeğini tasmasız alısırdık ve hıcbır sekılde sorun olmadı sızce ne yapmalıyım ?
kontes
moderatör
kontes

MesajKonu: Geri: EĞİTİM-AÇIKLAMA+TÜM EĞİTİMLER   EĞİTİM-AÇIKLAMA+TÜM EĞİTİMLER Icon_minitimePerş. Şub. 03, 2011 4:05 pm

tabii birazda zamana kalmıış ama bulunduğunuz ortama göre tasmalı yada tasmasız eğetim verebilirsiniz

EĞİTİM-AÇIKLAMA+TÜM EĞİTİMLER
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-