Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

artık bir goldenim var

5 posters
YazarMesaj
mansurx

artık bir goldenim var Empty
MesajKonu: artık bir goldenim var   artık bir goldenim var Icon_minitimePtsi Mayıs 11, 2009 11:53 pm

kalp kalp slm arkadaşlar ben mansur cok yakın dostum bana bir golden retriever hediye etti cok fazla bilgim olmadığından böyle bir arayış içine girdim ilk günümüz cok yorucu oldu benim için onun için değişen bişe yok halen zıplayıp hopluyor . doymuyordu onu öğrendim onun isteğine bırakmayacakmışım yemeği birde cok hızlı yürüyor bir türlü yavaşlamıyor çok sevimli ama ya yorgunluğa değer tasmasız dolaştırabilmek için ne kadar süre lazım önerileriniz nelerdir yardımcı olursanız sevinirim kalp kalp kalp
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: artık bir goldenim var   artık bir goldenim var Icon_minitimeCuma Mayıs 15, 2009 10:57 pm

öncelikle hoşgeldiniz
goldenınıza nasıl bakılacağı hakkında bilgi edinmeye çalışmanız çok önemli eğer köpeğiniz 2, 3 aylık yada daha büyükse hareketli olabilir buda iyiye işarettir sağlıklı ve hareketli bir golden
goldenlar sportif hareketli hayvanlardır buna alışırsınız hatta size zevkli gelir. hareketli olması yaşı ilerledikçe ister istemez azalacaktır. tasmasız gezdirmeniz için biraz büyümüş ve size tam olarak alışmış olması gerekir çünkü yavrular etraftaki cisimlere ve yabancılara daha meraklılardır.sizden kolayca uzaklaşabilir ve yanınıza getirmekte güçlük çekebilirsiniz özellikle bu kadar hareketli bir köpeği..
size itaatli olmalı ve yanınıza çağırdığınızda yanınıza geliyor olmalı yani zamanla büyük ihtimal alışacaktır.Köpeğinizin bu konuma geldiğinde tasmasız gezdirebilirsiniz.şu an goldenınız egzersiz ihtiyacını gidermek için sizden uzaklaşıp etrafta koşmayı seçebilir bu nedenle size iyice alışmış ve dinliyor olması çok önemli.
umarım yardımcı olur I love you
http://goldenretrieverfun.yetkinforum.com
NeCo94
Admin
NeCo94

MesajKonu: Geri: artık bir goldenim var   artık bir goldenim var Icon_minitimeC.tesi Mayıs 16, 2009 3:21 am

size iyi alıştıgı ve sözünüzü dinledigi taktirde 5 - 6 aylıken tasmasız gezdırme baslıya bılıryoz ama sunu unutmayın aşıları tam bitmemis golden imizi kesin likle dısarı cıkarmıyoruz .
kontes
moderatör
kontes

MesajKonu: Geri: artık bir goldenim var   artık bir goldenim var Icon_minitimeSalı Mayıs 03, 2011 4:37 pm

hoşgeldiniz.goldenınızın fotolarını görmekten mutlu oluruz::)
112
moderatör
112

MesajKonu: Geri: artık bir goldenim var   artık bir goldenim var Icon_minitimePerş. Mayıs 05, 2011 10:02 pm

Nisacım evet galiba NeCo94 admin :)
kontes
moderatör
kontes

MesajKonu: Geri: artık bir goldenim var   artık bir goldenim var Icon_minitimeCuma Mayıs 06, 2011 2:09 pm

:)

artık bir goldenim var
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-