Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

selam beyler ben mehmet

4 posters
YazarMesaj
bax_

selam beyler ben mehmet Empty
MesajKonu: selam beyler ben mehmet   selam beyler ben mehmet Icon_minitimeSalı Eyl. 08, 2009 11:09 am

merhaba öncelikle bu yararlı siteyi açtığınız için teşekkür ederim bende bir golden retriever sahibiyim golden retriever sanırım kırma ama ne olursa olsun cok iyi bir dost...Köpeğim yeni tüylerini cıkartmadı bu yüzde geceleri dışarda bahcede kulubesinde kalıyor üşüyebilrmi...Birde yetişki bi golden retriever için ne tür bir profesyonel bir kuru mama öğneriyorsunuz şimdiden teşekkür ederim
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: selam beyler ben mehmet   selam beyler ben mehmet Icon_minitimePerş. Eyl. 10, 2009 7:08 pm

öncelikle hoşgeldiniz mehmet bey
köpeğininiz yeni tüy çıkarıyormuş anladığım kadarıyla..bu durumda biraz üşüyebilir ama yaşadığınız yer ne derece soğuk onu bilemem ama çok soğuk olmadığı müddetce az soğuklara dayanıklılardır .fakat siz yine tedbirli olun derim üstünü en azından bir battaniye ile destekleyin derim ben.mama önerisi olarak bir marka öneremicem yani köpeğinizin seçimine bırakın hangisini severek yiyorsa onu kullanın. çünkü marka öneremiyoruz malesef..
http://goldenretrieverfun.yetkinforum.com
kontes
moderatör
kontes

MesajKonu: Geri: selam beyler ben mehmet   selam beyler ben mehmet Icon_minitimeCuma Mayıs 06, 2011 2:10 pm

köpeğinizin fotolarını bekliyoruz:)
112
moderatör
112

MesajKonu: Geri: selam beyler ben mehmet   selam beyler ben mehmet Icon_minitimeCuma Mayıs 06, 2011 4:56 pm

Nisa Mehmet Bey en son 2009 da girmiş. Ondan cevap beklemen biraz absürt. Çok eski konulara mesaj yazma.
kontes
moderatör
kontes

MesajKonu: Geri: selam beyler ben mehmet   selam beyler ben mehmet Icon_minitimePaz Mayıs 08, 2011 1:11 pm

olsun eğer siteye girerlerse hani cevaplanmış olurda belki bir iki soru yazarlar

selam beyler ben mehmet
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» selam beyler ben koray
» Selam
» Selam
» Herkese Selam