Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

2 aylık kızım

3 posters
YazarMesaj
plasticwoman

2 aylık kızım Empty
MesajKonu: 2 aylık kızım   2 aylık kızım Icon_minitimePerş. Eyl. 10, 2009 5:31 pm

uzun zamandır bır evlat edınmeyı dusunuyordum ve sevgılım bunu benım ıcın dogum gunu hedıyesı olarak yapmıs ınanılmaz mutlu oldum. 2 aylık kız bebeği olan bir anneyim.kızım için ona ıyı bır anne olmak ıcın herseyı arastırıyorum.kızım yarın gelıcek bana cokta mutluyum.Ama kızım ıcın ısım onerılerınızı beklıyorum...

gold kalp gold
plasticwoman

2 aylık kızım Empty
MesajKonu: Geri: 2 aylık kızım   2 aylık kızım Icon_minitimePerş. Eyl. 10, 2009 5:32 pm

ayrıca kendısı golden... şimdiden teşekkürler
Admin
Admin
Admin

2 aylık kızım Empty
MesajKonu: Geri: 2 aylık kızım   2 aylık kızım Icon_minitimePerş. Eyl. 10, 2009 7:01 pm

ne kadar güzel. ne mutlu size böyle şirin bir hediye herkese nasip olmaz.inşllah bir an önce kavuşursunuz. umarım sitemizde yardımcı olur.
aslında ben köpek isimlerinin olduğu bir konu açacaktım ama sizin için şimdilik bunları bulabildim Ama eminim sizde kızınıza en uygun ismi bulursunuz I love you

GİPSY GİZMO GOLDIE GÜMÜŞ
HERA HONEY İRMA
JADE JENNY ESSY
JUNİOR
KARAM KARAMEL KATIA KIRPIK
KIZIM KÖPÜK LADY
LEYDİ LİLİ LİNDA
LİZA LOKUm LUSY MAGIE
http://goldenretrieverfun.yetkinforum.com
plasticwoman

2 aylık kızım Empty
MesajKonu: Geri: 2 aylık kızım   2 aylık kızım Icon_minitimeCuma Eyl. 11, 2009 9:10 am

Bu arada dun sordum ne yıyor dıye mama vermısler hatta aldııg yerdekı bayanda soylemıs mama yemıyor dıye markadan dolayımı ole sevgılım bı kac mama denemıs ama hıc bırını yememıs yogurta bayılıyormus.Ben ne yapmayalıyım ne yedırmelıyım kızıma.... 15 eylulde bır aşısı kaldı onun ıcın veterınere goturecegım zaten ozaman danışacagım fakat sizede danışmak ıstedım en azından gıdene kadar.İlk hallerının resmı var baya zayıf ama sonradan sevgılımde baya kılo almış buyumus boyu uzamıs falan ama ben o beslenme şeklının bu kadar enerjılı kızıma az geldıgını dusunmekteyım...

gold kalp gold
plasticwoman

2 aylık kızım Empty
MesajKonu: Geri: 2 aylık kızım   2 aylık kızım Icon_minitimePtsi Eyl. 14, 2009 12:04 pm

y[img]2 aylık kızım Daisyu.th[/img]

[img]2 aylık kızım Daisyy.th[/img]
plasticwoman

2 aylık kızım Empty
MesajKonu: Geri: 2 aylık kızım   2 aylık kızım Icon_minitimePtsi Eyl. 14, 2009 12:05 pm

resım eklemey calıstım ama başarısız oldu sanırım :)
Admin
Admin
Admin

2 aylık kızım Empty
MesajKonu: Geri: 2 aylık kızım   2 aylık kızım Icon_minitimePerş. Eyl. 17, 2009 6:16 pm

resimleri görünüyor ben yine daha düzenlemeye çalışacağım
http://goldenretrieverfun.yetkinforum.com
kontes
moderatör
kontes

2 aylık kızım Empty
MesajKonu: Geri: 2 aylık kızım   2 aylık kızım Icon_minitimePtsi Mayıs 02, 2011 10:10 pm

çok tatlı:)

2 aylık kızım
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-