Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

zincirle gezdirmeye nasıl alıştırabilirim?

+2
Admin
passion
6 posters
YazarMesaj
passion

passion

zincirle gezdirmeye nasıl alıştırabilirim? Empty
MesajKonu: zincirle gezdirmeye nasıl alıştırabilirim?   zincirle gezdirmeye nasıl alıştırabilirim? Icon_minitimeCuma Ekim 16, 2009 3:42 pm

köpeğim 1.5 yaşında we zincirle gezdirilmeye alıştıramadım.Doğru düzgün insan içine çıkartamıyorum.Zincirle gezdirmek istediğimde çekiştiriyor ve beni peşinden sürüklüyor.Zincirle gezdirmeyi nasıl alıştırabilirim bna yardım edr misnz?? puppy
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: zincirle gezdirmeye nasıl alıştırabilirim?   zincirle gezdirmeye nasıl alıştırabilirim? Icon_minitimePtsi Kas. 02, 2009 6:56 pm

alışamadı diye pes etmemelisiniz bu alışkanlık bazen biraz uzayabiliyor ama zamanla alışacaktır.
http://goldenretrieverfun.yetkinforum.com
passion

passion

MesajKonu: Geri: zincirle gezdirmeye nasıl alıştırabilirim?   zincirle gezdirmeye nasıl alıştırabilirim? Icon_minitimeSalı Kas. 03, 2009 4:42 pm

bilgi için teşekkür ederm ama köpek bana 7 aylıkken geldi we yawru olduğu zamn bnmle olmdğı içn fasla alıştıramıorum bide köpei belli bi süre yanlız bırakmışlar buda alştırmm da etkilio olblr mi?? Question Question
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: zincirle gezdirmeye nasıl alıştırabilirim?   zincirle gezdirmeye nasıl alıştırabilirim? Icon_minitimeÇarş. Ara. 09, 2009 9:06 pm

evet bu alışmasında olumsuz bir etken ama bu alışamaz anlamına gelmez tabii..
http://goldenretrieverfun.yetkinforum.com
pasagolden

pasagolden

MesajKonu: Geri: zincirle gezdirmeye nasıl alıştırabilirim?   zincirle gezdirmeye nasıl alıştırabilirim? Icon_minitimeÇarş. Ağus. 04, 2010 11:37 pm

Köpeğin zincire alısması için ona bir gününüzden 1saat ayırsanız bile büyük miktarda yeticektir...

Köpeğinizi zincire bağladıkdan sonra evden cıkardığınızda sizinde dediğiniz gibi çekiştirmeye başlıyıcaktır..İLk günLerde ve zincire alışana kadar bu olucaktır bu durumda köpeğin zincirinden tutun ve hafifçe kendinize doqRu çekin iLk seferLerde devam eder ama en fazla 2günde çok rahat bir şekilde alısır..Mutlaka alısıcaktır..
112
moderatör
112

MesajKonu: Geri: zincirle gezdirmeye nasıl alıştırabilirim?   zincirle gezdirmeye nasıl alıştırabilirim? Icon_minitimeC.tesi Ağus. 07, 2010 7:25 pm

Çekiştimesi normaldir. Bu gibi durumlrda eğitim tasması kullanılması önerilir.
passion

passion

MesajKonu: Geri: zincirle gezdirmeye nasıl alıştırabilirim?   zincirle gezdirmeye nasıl alıştırabilirim? Icon_minitimeCuma Kas. 26, 2010 5:49 pm

genelde ewde bahçede geziyr tasmaya grek olmuyr ama başka şehrlere gderkn tasma konusu sorun oluor
muti

muti

MesajKonu: Geri: zincirle gezdirmeye nasıl alıştırabilirim?   zincirle gezdirmeye nasıl alıştırabilirim? Icon_minitimeC.tesi Kas. 27, 2010 11:16 am

eğitim tasması kullanın boğma zinciri kullanın bir iki çıkmada alışır zaten ona tepkiyi alır o...tabi iğneli olanlardan kullanmayın :)
112
moderatör
112

MesajKonu: Geri: zincirle gezdirmeye nasıl alıştırabilirim?   zincirle gezdirmeye nasıl alıştırabilirim? Icon_minitimeC.tesi Kas. 27, 2010 7:53 pm

Şuan nasıl yürüyor peki?=
kontes
moderatör
kontes

MesajKonu: Geri: zincirle gezdirmeye nasıl alıştırabilirim?   zincirle gezdirmeye nasıl alıştırabilirim? Icon_minitimePaz Nis. 10, 2011 8:06 pm

benimde aynı sorunum var.

zincirle gezdirmeye nasıl alıştırabilirim?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Toprak sorunu