Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

ayak zaafıı

4 posters
YazarMesaj
maviiasi

ayak zaafıı Empty
MesajKonu: ayak zaafıı   ayak zaafıı Icon_minitimePtsi Mayıs 17, 2010 3:03 pm

merhabalar ben daha 4 gun once golden retriever aldım cınsı kızz 46-48 gunluk var yok kopegımın ayaklara karsı bı zaafı varr yurudugum zaman ayaklarımı ısırıyor pacalarımı ısırıyor sadece benım degıl mısafır gelen olursada pacalara saldırıyorr yapma dıe seslenıp elımle uyarsamda veya baska bırsekılde uyarsam bılee tekrar yapıyor ve bu benı cok rahatsız etmeye basladı bu konuda bılgı verebılırsenız sevınırım tesekkurler .. Crying or Very sad
112
moderatör
112

ayak zaafıı Empty
MesajKonu: Geri: ayak zaafıı   ayak zaafıı Icon_minitimeSalı Mayıs 18, 2010 1:54 pm

maviiasi demiş ki:
merhabalar ben daha 4 gun once golden retriever aldım cınsı kızz 46-48 gunluk var yok kopegımın ayaklara karsı bı zaafı varr yurudugum zaman ayaklarımı ısırıyor pacalarımı ısırıyor sadece benım degıl mısafır gelen olursada pacalara saldırıyorr yapma dıe seslenıp elımle uyarsamda veya baska bırsekılde uyarsam bılee tekrar yapıyor ve bu benı cok rahatsız etmeye basladı bu konuda bılgı verebılırsenız sevınırım tesekkurler .. Crying or Very sad
Bu yazınızdan köpek almadan önce hiç bilgi sahibi olmadığınızı anlıyorum.
1- Cinsi KIZ olamaz. Cinsiyeti DİŞİ olur.
2- Yavru köpekler/kediler-in dişleri kaşındığı için sürekli ısırmak isterler. Bunun için de el ve ayaklarınızı kullanmayı tercih ederler. Oyuncakla biraz da olsa bu sorunu çözebilirsiniz.
Admin
Admin
Admin

ayak zaafıı Empty
MesajKonu: Geri: ayak zaafıı   ayak zaafıı Icon_minitimePerş. Tem. 08, 2010 7:59 pm

MESAJ OLARAK CEVAPLANMIŞTIR
http://goldenretrieverfun.yetkinforum.com
kontes
moderatör
kontes

ayak zaafıı Empty
MesajKonu: Geri: ayak zaafıı   ayak zaafıı Icon_minitimeSalı Nis. 12, 2011 9:15 pm

evet daha küçük olduğu için dişleri kaşınıyor.bu çok normal.ona ısırması için oyuncaklar alabilirsin.

ayak zaafıı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-