Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

goLden (L)

4 posters
YazarMesaj
elmashkery

goLden (L) Empty
MesajKonu: goLden (L)   goLden (L) Icon_minitimePerş. Haz. 03, 2010 9:37 pm

meraba. yıllardır aileme karşı golden almk için verdiğim savaşta kazandım ve en sonunda alıyorlar. fakat annem koku yapcağı için tedirgin. benmle aynı odada kalmasını istiyorm. sıcak havalarda odamda kalcak fakat kışın odayı çok havalandıramayacağım için balkona koymayı düşünüyorm. sıcak ahvalarda odamda kışında balkonda kalsa bana küser mi ? veya kokmaması için ne yapabilirm ? lütfen yardım edin. golden almam için tek engelim.. Sad [b][i]
112
moderatör
112

goLden (L) Empty
MesajKonu: Geri: goLden (L)   goLden (L) Icon_minitimeC.tesi Haz. 05, 2010 9:39 am

elmashkery demiş ki:
meraba. yıllardır aileme karşı golden almk için verdiğim savaşta kazandım ve en sonunda alıyorlar. fakat annem koku yapcağı için tedirgin. benmle aynı odada kalmasını istiyorm. sıcak havalarda odamda kalcak fakat kışın odayı çok havalandıramayacağım için balkona koymayı düşünüyorm. sıcak ahvalarda odamda kışında balkonda kalsa bana küser mi ? veya kokmaması için ne yapabilirm ? lütfen yardım edin. golden almam için tek engelim.. Sad [b][i]
Bir köpek asla küçücük balkonda beslenmez. Köpekler düzenli bakım yapıldığında kokmazlar. Aslında ben nedense köpek kokusunu hiç farketmem Very Happy
elmashkery

goLden (L) Empty
MesajKonu: Geri: goLden (L)   goLden (L) Icon_minitimeÇarş. Haz. 16, 2010 11:04 pm

öncelikle balkon küçük dğl. geniş bir balkon ve küçükken dğl büyüğünce balkona koycam daha doğrusu koymak zorundayım... bu onu çok etkiler mi Crying or Very sad
112
moderatör
112

goLden (L) Empty
MesajKonu: Geri: goLden (L)   goLden (L) Icon_minitimePtsi Haz. 21, 2010 9:35 pm

elmashkery demiş ki:
öncelikle balkon küçük dğl. geniş bir balkon ve küçükken dğl büyüğünce balkona koycam daha doğrusu koymak zorundayım... bu onu çok etkiler mi Crying or Very sad
Tabii ki olacqktır.
Admin
Admin
Admin

goLden (L) Empty
MesajKonu: Geri: goLden (L)   goLden (L) Icon_minitimePerş. Tem. 08, 2010 8:03 pm

balkonda köpek beslemek çok doğru değildir ama özellikle hava şartları uygunsa ve etrafa rahatsızlık vermeyecek bir konumdaysa ona uygun bir ortam hazırlayabilirsiniz..tabii kapalı bir alan bulundurmak şartıyla..
http://goldenretrieverfun.yetkinforum.com
kontes
moderatör
kontes

goLden (L) Empty
MesajKonu: Geri: goLden (L)   goLden (L) Icon_minitimePerş. Nis. 14, 2011 8:51 pm

evet.

goLden (L)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» golden
» YAVRU GOLDEN