Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

koku almıyor mu acaba??

5 posters
YazarMesaj
ıce

koku almıyor mu acaba?? Empty
MesajKonu: koku almıyor mu acaba??   koku almıyor mu acaba?? Icon_minitimeÇarş. Haz. 09, 2010 1:35 am

konu başlığı ne uygun Very Happy

kızım ıce 2 aylık.onunla daha dün tanıştık ve hemen tuvalet eğitimine başladık,kendi odamı feda ettim I love you odanın her yerine gazete kağıdı serdim,böylelikle halıya tuvaletini yapma sıkıntısı çekmedim hiç,fakat ıce her defasında farklı yerlere yapıyor tuvaletini..önce yaptığı yeri koklamadan vs.gelişigüzel..acaba kendi kokusunu alamıyor mu??
112
moderatör
112

MesajKonu: Geri: koku almıyor mu acaba??   koku almıyor mu acaba?? Icon_minitimeÇarş. Haz. 09, 2010 1:40 pm

ıce demiş ki:
konu başlığı ne uygun Very Happy

kızım ıce 2 aylık.onunla daha dün tanıştık ve hemen tuvalet eğitimine başladık,kendi odamı feda ettim I love you odanın her yerine gazete kağıdı serdim,böylelikle halıya tuvaletini yapma sıkıntısı çekmedim hiç,fakat ıce her defasında farklı yerlere yapıyor tuvaletini..önce yaptığı yeri koklamadan vs.gelişigüzel..acaba kendi kokusunu alamıyor mu??
Eğer gazeteler kirliyse oraya yapmaz. Gazetelerin temiz tutmanız lazım.
1- Her tarafı gazete ile kaplayın.
2- Tuvaletini yapıyor mu diye gözetleyin.
3- Yaptıysa yaptığı gazeteden dışkısının olduğu kısmı koparıp kalan kısmı atın.
4- Elinizdeki dışkıyla kaplı gazete parçasını başka bir gazete parçasının üzerine koyun.
5- Köpeğiniz kokuyu alıp oraya yapacaktır.
6- Yaptıysa gene dışkısını yaptığı parçayı kesip kalan parçayı atın.
Böyle böyle devam edin. Zaten en sonunda tek gazete kalacak. Eğitimini de aldığı için hep o gazeteye yapacak.
ıce

MesajKonu: Geri: koku almıyor mu acaba??   koku almıyor mu acaba?? Icon_minitimeÇarş. Haz. 09, 2010 3:44 pm

ben dışkısının olduğu gazeteyi atıyordum oysa Shocked yalnız şunu tam anlayamadım yaptığı dışkı yine altta kalacak şekilde üzerine yeni gazete sericem değil mi Question
112
moderatör
112

MesajKonu: Geri: koku almıyor mu acaba??   koku almıyor mu acaba?? Icon_minitimePerş. Haz. 10, 2010 4:02 pm

ıce demiş ki:
ben dışkısının olduğu gazeteyi atıyordum oysa Shocked yalnız şunu tam anlayamadım yaptığı dışkı yine altta kalacak şekilde üzerine yeni gazete sericem değil mi Question
Hayır ilk alışma döneminde. Dışkı ile kaplı olan gazete parçasını temiz gazete parçasının üzerine koyun. (ufak bir parçasını) Onun kokusunu alıp yapacaktır oraya. Alıştığı zaman da normal gazete koyup sık sık gazeteyi değiştirin.
berfin_angel
moderatör
berfin_angel

MesajKonu: Geri: koku almıyor mu acaba??   koku almıyor mu acaba?? Icon_minitimePtsi Eyl. 06, 2010 11:18 am

merhaba angel bizim ailemize yeni katıldı aldığmız gün hemen odasına kapadık ve gayet tuvalti kokmuyor ve hep gazeteye yapıyor tuvalette hiç sorunumuz kesinlikle yok
kontes
moderatör
kontes

MesajKonu: Geri: koku almıyor mu acaba??   koku almıyor mu acaba?? Icon_minitimePaz Nis. 10, 2011 1:49 pm

ne mutlu size:)
dogfriends

dogfriends

MesajKonu: Geri: koku almıyor mu acaba??   koku almıyor mu acaba?? Icon_minitimeC.tesi Haz. 18, 2011 10:48 am

Bizçok sorun çekiyoruz. Ahhh ahhhh...
kontes
moderatör
kontes

MesajKonu: Geri: koku almıyor mu acaba??   koku almıyor mu acaba?? Icon_minitimePaz Haz. 19, 2011 4:42 pm

ama size sevgi dolu bir bakışı yetiyor dimi:)
112
moderatör
112

MesajKonu: Geri: koku almıyor mu acaba??   koku almıyor mu acaba?? Icon_minitimePtsi Ağus. 08, 2011 1:02 pm

:):):)

koku almıyor mu acaba??
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-