Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Ben tatile çıkıcağım Asil acaba bana küsermi?

2 posters
YazarMesaj
Asİl and BeRk

Asİl and BeRk

Ben tatile çıkıcağım Asil acaba bana küsermi? Empty
MesajKonu: Ben tatile çıkıcağım Asil acaba bana küsermi?   Ben tatile çıkıcağım Asil acaba bana küsermi? Icon_minitimeSalı Tem. 27, 2010 1:45 pm

Arkadaşlr başlıktada söylediğim gibi ben tatile çıkcağım fakat asili yanımıza alamıyoruz.Çünkü kalacağımız otel evcil hayvan getirilmesine izin vermiyor. Bizde bu nedenle Asil'i bi aile dostumuza bırakacığız. Acaba Asil bize küsermi ve geldiğinde aramızda bir sorun kalırmı.Ben onun kızacağını biliyorum ama onu geri alıncada hala bize kızgın olur mu aramızdaki bağp çok zedelenir mi diye merak ettim? Crying or Very sad scratch
112
moderatör
112

MesajKonu: Geri: Ben tatile çıkıcağım Asil acaba bana küsermi?   Ben tatile çıkıcağım Asil acaba bana küsermi? Icon_minitimeSalı Tem. 27, 2010 11:53 pm

Asİl and BeRk demiş ki:
Arkadaşlr başlıktada söylediğim gibi ben tatile çıkcağım fakat asili yanımıza alamıyoruz.Çünkü kalacağımız otel evcil hayvan getirilmesine izin vermiyor. Bizde bu nedenle Asil'i bi aile dostumuza bırakacığız. Acaba Asil bize küsermi ve geldiğinde aramızda bir sorun kalırmı.Ben onun kızacağını biliyorum ama onu geri alıncada hala bize kızgın olur mu aramızdaki bağp çok zedelenir mi diye merak ettim? Crying or Very sad scratch
Eğer çopk alışmadan bırakırsanız alışması zor olur. Ayıca onu terk ettiğinizi sarak intihar edebilir.
Asİl and BeRk

Asİl and BeRk

MesajKonu: Geri: Ben tatile çıkıcağım Asil acaba bana küsermi?   Ben tatile çıkıcağım Asil acaba bana küsermi? Icon_minitimeSalı Ağus. 03, 2010 7:22 pm

Yok merak etmeyin tatilden döndüm ve asilin sağlığı gayet iyi bana küsmemişte.Geldiğinde baya bi oynadık. Ve verdiğpimiz yere sorduğpumdsa hiç üzülmemiş genel olarak mutluymuş. Onu adığım anda üzerime atladı. beni yaladı ısırdı.yinede teşekkürler
112
moderatör
112

MesajKonu: Geri: Ben tatile çıkıcağım Asil acaba bana küsermi?   Ben tatile çıkıcağım Asil acaba bana küsermi? Icon_minitimeC.tesi Ağus. 07, 2010 7:29 pm

Asİl and BeRk demiş ki:
Yok merak etmeyin tatilden döndüm ve asilin sağlığı gayet iyi bana küsmemişte.Geldiğinde baya bi oynadık. Ve verdiğpimiz yere sorduğpumdsa hiç üzülmemiş genel olarak mutluymuş. Onu adığım anda üzerime atladı. beni yaladı ısırdı.yinede teşekkürler
Sevindim.

Ben tatile çıkıcağım Asil acaba bana küsermi?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Asil'in tasma sorunu