Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

SAFKANMI DEĞİLMİ ACİL YARDIM

+2
Erenay
pasagolden
6 posters
YazarMesaj
pasagolden

pasagolden

SAFKANMI DEĞİLMİ ACİL YARDIM Empty
MesajKonu: SAFKANMI DEĞİLMİ ACİL YARDIM   SAFKANMI DEĞİLMİ ACİL YARDIM Icon_minitimeÇarş. Ağus. 04, 2010 12:06 am

ArkadasLaR ben qoLden aLdm fakat diğer qoLdenLere qöRe TüyLeRi daha KıSa GeliyoR ßna bide siz bakarmısınız qoLdenim sizce safkanmı... ?

https://2img.net/r/ihimizer/img84/4546/goldeny.jpg

https://2img.net/r/ihimizer/img33/3412/gldn.jpg

AciL cevap vereßiLiRseniz sevinirim....

ÖZELLİKLE KUYRUGUNDA VE AYAKLARINDAKİ TÜYLERİ KISA...

BU ARADA KÖPEĞİMİ İLAN SİTESİNDEN ALDIGIM İÇİN RESİMLERİNİN ÜSTÜNDE REKLAM KALMIS KUSURA BAKMAYIN..

KENDİSİ HENÜZ 6AYLIK TÜYLERİNİN KISA OLMASI YAŞIYLA İLGİLİMİ YOKSA ?
[img][/img][url][/url]

En son pasagolden tarafından Çarş. Ağus. 04, 2010 2:48 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 4 kere değiştirildi
pasagolden

pasagolden

MesajKonu: AciL   SAFKANMI DEĞİLMİ ACİL YARDIM Icon_minitimeÇarş. Ağus. 04, 2010 2:16 pm

AciL cevaP veReßiLicek vaRmı aRkadasLaR...?

Erenay
moderatör
Erenay

MesajKonu: Geri: SAFKANMI DEĞİLMİ ACİL YARDIM   SAFKANMI DEĞİLMİ ACİL YARDIM Icon_minitimeÇarş. Ağus. 04, 2010 3:00 pm

Bana kırma gibi geldi ama pek emin değilim.Ama sakın üzülmeyin çünkü o size nasıl olursanız olun kalbini açacaktır.Ve ilerki zamanlarda anlarsınız ki safkan mı kırma mı melez mi umrunuzda olmaz.
pasagolden

pasagolden

MesajKonu: Geri: SAFKANMI DEĞİLMİ ACİL YARDIM   SAFKANMI DEĞİLMİ ACİL YARDIM Icon_minitimeÇarş. Ağus. 04, 2010 4:54 pm

Tşk edeRim..fakat ben köpekLeRde sizin dediğiniz qibide cins ayrımı asla yapmam fakat benm şüpheLeRim var benm köpeqim 6aylık daha tüyLeRinin Kısa oLması birazda kuyruk ve ayaklarındaki tüylerinin uzun oLmaması beni kırmamı yoksa yavruluktanmı böle oLduqu konusunda merakLandıRdı o yüzden soRdm..
Erenay
moderatör
Erenay

MesajKonu: Geri: SAFKANMI DEĞİLMİ ACİL YARDIM   SAFKANMI DEĞİLMİ ACİL YARDIM Icon_minitimeÇarş. Ağus. 04, 2010 5:00 pm

Evet sizi anlıyorum.Benimde akrabalarımın 3 yavru safkan goldeni vardı.Fakat birinin tüylerinin hepsi aynı boyutta.Birinin tüyleri sizin dediğiniz gibiydi.Biririnse bacak ve kuyruk tüyleri daha uzundu.Ama bana sizin köpeğiniz kırma gibi geldi.Bu yüzden pek emin değilim.Bir kaç kişi daha yorumunu yazarsa hala emin olmassanız uzman birine sormanızda fayda var.Aslında açıkca söylemem gerekirse safkan ve kırma arasında kaldım=)Ama köpeğiniz gerçekten çok tatlı.Ona iyi bakın.Birlikte sağlıklı mutlu uzun ömürler geçirmeniz dileğiyle:D
pasagolden

pasagolden

MesajKonu: Geri: SAFKANMI DEĞİLMİ ACİL YARDIM   SAFKANMI DEĞİLMİ ACİL YARDIM Icon_minitimeÇarş. Ağus. 04, 2010 5:08 pm

Çok teşeKKüR edeRim..
Erenay
moderatör
Erenay

MesajKonu: Geri: SAFKANMI DEĞİLMİ ACİL YARDIM   SAFKANMI DEĞİLMİ ACİL YARDIM Icon_minitimeÇarş. Ağus. 04, 2010 5:13 pm

Bir şey değil.Köpekler küçüklüğümden beri hayalim olduğu için onlarla fazla ilgileniyorum.Ama hala köpeğime kavuşamadım.Galiba ancak üniversiteyi bitirip bir gelir sahibi olduktan sonra.Eskiden Golden Retriever Alman Kurdu veya Labrador almak isterdim.Fakat artık o kadar çok istemeye başladım ki hiç sevmediğim finolara bile ilgi duymaya başladım Kendime inanmıyorum=)
pasagolden

pasagolden

MesajKonu: Geri: SAFKANMI DEĞİLMİ ACİL YARDIM   SAFKANMI DEĞİLMİ ACİL YARDIM Icon_minitimeÇarş. Ağus. 04, 2010 5:51 pm

:) İnşallh sizinde en yakın zamanda bir köpeğiniz oLur..
berfin_angel
moderatör
berfin_angel

MesajKonu: Geri: SAFKANMI DEĞİLMİ ACİL YARDIM   SAFKANMI DEĞİLMİ ACİL YARDIM Icon_minitimeSalı Eyl. 14, 2010 6:41 pm

merhaba aslında bana safkan gibi geldi ama... bilmiyorum
Erenay
moderatör
Erenay

MesajKonu: Geri: SAFKANMI DEĞİLMİ ACİL YARDIM   SAFKANMI DEĞİLMİ ACİL YARDIM Icon_minitimePerş. Eyl. 16, 2010 5:19 am

Aslında safkanda olabilir ama krıma da oalbilir xD
berfin_angel
moderatör
berfin_angel

MesajKonu: Geri: SAFKANMI DEĞİLMİ ACİL YARDIM   SAFKANMI DEĞİLMİ ACİL YARDIM Icon_minitimePerş. Eyl. 16, 2010 2:50 pm

yani bana safkan geldi
Erenay
moderatör
Erenay

MesajKonu: Geri: SAFKANMI DEĞİLMİ ACİL YARDIM   SAFKANMI DEĞİLMİ ACİL YARDIM Icon_minitimeCuma Eyl. 17, 2010 9:11 am

Aslında olabilir=)))
berfin_angel
moderatör
berfin_angel

MesajKonu: Geri: SAFKANMI DEĞİLMİ ACİL YARDIM   SAFKANMI DEĞİLMİ ACİL YARDIM Icon_minitimeC.tesi Ekim 02, 2010 3:00 pm

I love you
recocan96

MesajKonu: Geri: SAFKANMI DEĞİLMİ ACİL YARDIM   SAFKANMI DEĞİLMİ ACİL YARDIM Icon_minitimeC.tesi Ekim 02, 2010 6:27 pm

kırma gbi geldi sanki
berfin_angel
moderatör
berfin_angel

MesajKonu: Geri: SAFKANMI DEĞİLMİ ACİL YARDIM   SAFKANMI DEĞİLMİ ACİL YARDIM Icon_minitimeC.tesi Ekim 02, 2010 6:29 pm

banada safkan gibi geldi
kontes
moderatör
kontes

MesajKonu: Geri: SAFKANMI DEĞİLMİ ACİL YARDIM   SAFKANMI DEĞİLMİ ACİL YARDIM Icon_minitimeSalı Nis. 26, 2011 6:38 pm

bnc safkan
mgokce001

mgokce001

MesajKonu: Geri: SAFKANMI DEĞİLMİ ACİL YARDIM   SAFKANMI DEĞİLMİ ACİL YARDIM Icon_minitimeCuma Mart 28, 2014 5:16 pm

Köpeğiniz çok Tatlı Ama Safkan bir Golden Değil . Ama Safkan olmaması en iyi dostunuz olmayacağı anlamına gelmez Wink

SAFKANMI DEĞİLMİ ACİL YARDIM
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» yardim edermisiniz
» Golden alacagim yardim