Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

ne yemek vermeliyim

2 posters
YazarMesaj
paşammm
moderatör

ne yemek vermeliyim Empty
MesajKonu: ne yemek vermeliyim   ne yemek vermeliyim Icon_minitimePtsi Ağus. 30, 2010 11:58 am

merhaba benim bir goldenim var ona hazır mama aldım ama sizce başka ne vermeliyim ve goldenim daha 1 aylık ve sadece dedğim gibi hazır mama yiyor sizce 1 aylık bir goldene hazır mamadan başka hangi yemekler verilmelidir sizce yardım edin

En son paşammm tarafından Perş. Eyl. 02, 2010 2:48 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Erenay
moderatör
Erenay

MesajKonu: Geri: ne yemek vermeliyim   ne yemek vermeliyim Icon_minitimeSalı Ağus. 31, 2010 12:16 pm

Mama vermek doğru yesin.Ara sıra barf diyeti yapabilirsiniz.Nasıl olduğunu bende tam olarak bilmiyorum araştırırsanız bulabilirsiniz.Köpek kurabiyeleri veya yoğurt verebilirsiniz.Ama fazla vermeyin.Mamaya devam edin.Mama en doğrusu.
paşammm
moderatör

MesajKonu: Geri: ne yemek vermeliyim   ne yemek vermeliyim Icon_minitimeSalı Ağus. 31, 2010 12:19 pm

tşk alıcam paşaya o dedğiniz mamalari
Erenay
moderatör
Erenay

MesajKonu: Geri: ne yemek vermeliyim   ne yemek vermeliyim Icon_minitimeSalı Ağus. 31, 2010 12:20 pm

Hayır hayır.Bunlar alınmıyor.Barf diyetini internetten araştırın.Çiğ et falan veriliyor ama araştırmadan asla vermeyin.Yoğurt verebilirsiniz ama az.Köpek kurabiyeleride alınmıyor evde siz yapıyorsunuz.
paşammm
moderatör

MesajKonu: Geri: ne yemek vermeliyim   ne yemek vermeliyim Icon_minitimeSalı Ağus. 31, 2010 12:22 pm

hım teşekkürler
Erenay
moderatör
Erenay

MesajKonu: Geri: ne yemek vermeliyim   ne yemek vermeliyim Icon_minitimeSalı Ağus. 31, 2010 12:25 pm

Bir şey değil.Köpeğinizle mutlu günler...
paşammm
moderatör

MesajKonu: Geri: ne yemek vermeliyim   ne yemek vermeliyim Icon_minitimePerş. Eyl. 02, 2010 4:35 pm

I love you I love you I love you

ne yemek vermeliyim
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ne kadar su vermeliyim ?
» betsy hasta:(