Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

benim kızım

+3
Craigg_ETFR
Erenay
oddy26
7 posters
YazarMesaj
oddy26

oddy26

benim kızım Empty
MesajKonu: benim kızım   benim kızım Icon_minitimeCuma Eyl. 03, 2010 7:18 pm

benim kızım oddy
benim kızım 29msqq9
Erenay
moderatör
Erenay

benim kızım Empty
MesajKonu: Geri: benim kızım   benim kızım Icon_minitimeC.tesi Eyl. 04, 2010 9:24 pm

Maşallah kızınız çok tatlı.Umarım bir ömür boyu mutlu huzurlu yaşarsanız.Cadı cadı seniiii=)
Craigg_ETFR

benim kızım Empty
MesajKonu: Geri: benim kızım   benim kızım Icon_minitimePaz Eyl. 05, 2010 2:03 am

harika bi' kızınız varr :) mutlu uzuun senelere.. cin cin bakıyor bide. biliyorum ben bu bakışları. benim yaramaz oğlumda böyle .)))
oddy26

oddy26

benim kızım Empty
MesajKonu: Geri: benim kızım   benim kızım Icon_minitimePaz Eyl. 05, 2010 11:19 am

sunny demiş ki:
Maşallah kızınız çok tatlı.Umarım bir ömür boyu mutlu huzurlu yaşarsanız.Cadı cadı seniiii=)

teşekkürler
oddy26

oddy26

benim kızım Empty
MesajKonu: Geri: benim kızım   benim kızım Icon_minitimePaz Eyl. 05, 2010 11:20 am

Craigg_ETFR demiş ki:
harika bi' kızınız varr :) mutlu uzuun senelere.. cin cin bakıyor bide. biliyorum ben bu bakışları. benim yaramaz oğlumda böyle .)))
tşkkrlr ve sizinde oğlunuz mutlu uzun senelere flower inş
oddy26

oddy26

benim kızım Empty
MesajKonu: Geri: benim kızım   benim kızım Icon_minitimePaz Eyl. 05, 2010 11:22 am

acaba nası benim kızımında resmı çıkıcak ordaki çakl ayaz fıstk lady gibi çıkabilirmiii? Question
Erenay
moderatör
Erenay

benim kızım Empty
MesajKonu: Geri: benim kızım   benim kızım Icon_minitimePaz Eyl. 05, 2010 6:40 pm

Sanırım resimii oraya koymayı adminler yapıyor.Ama uzun zamndır kimse girmiyor...
berfin_angel
moderatör
berfin_angel

benim kızım Empty
MesajKonu: Geri: benim kızım   benim kızım Icon_minitimePtsi Eyl. 06, 2010 11:10 am

şey oddy sana bir sorum olacak resimi nasıl ekledin söylermisin bendeangelin resimini koyacağım
berfin_angel
moderatör
berfin_angel

benim kızım Empty
MesajKonu: Geri: benim kızım   benim kızım Icon_minitimePerş. Eyl. 09, 2010 12:31 am

koydum bileeee
berfin_angel
moderatör
berfin_angel

benim kızım Empty
MesajKonu: Geri: benim kızım   benim kızım Icon_minitimeCuma Eyl. 10, 2010 12:25 pm

başka fotolarda koyucam bekleyin bizim golden retieverlerimiz bölümüne Very Happy
Denizlili ümit

benim kızım Empty
MesajKonu: Geri: benim kızım   benim kızım Icon_minitimeCuma Eyl. 10, 2010 10:10 pm

mutlu sağlıklı ve hep beraber yaşayın
berfin_angel
moderatör
berfin_angel

benim kızım Empty
MesajKonu: Geri: benim kızım   benim kızım Icon_minitimeCuma Eyl. 10, 2010 10:42 pm

ve yeni resim koydummmm
kontes
moderatör
kontes

benim kızım Empty
MesajKonu: Geri: benim kızım   benim kızım Icon_minitimePerş. Nis. 28, 2011 10:49 am

çok çok tatlı bir köpeğiniz var size ve köpeğinize mutlu ve uzun ömürler dilerim
ugurfaki

ugurfaki

benim kızım Empty
MesajKonu: Geri: benim kızım   benim kızım Icon_minitimeCuma Nis. 29, 2011 2:39 pm

Yavrunuzu bu kadar küçükken dışarıya çıkarmanız çok risklidir.Unutmayın onlar yere çok yakınlar ve yerde tahmin edemeyeceğiniz kadar parazit var.Lütfen yavrularınızı en az 2. karmaları bitene kadar çıkarmayınız..

benim kızım
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-