Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

angel arabada kustu

2 posters
YazarMesaj
berfin_angel
moderatör
berfin_angel

angel arabada kustu Empty
MesajKonu: angel arabada kustu   angel arabada kustu Icon_minitimePaz Eyl. 05, 2010 11:59 pm

merhaba benim 2 aylık bir golden retieverim var veteriner dediki sokağa yani toprağa basmasın ama ben kucağama aldım sonra arabaya koydum ve arabada tam 1 saat gezdik arabada angel kustu ve yediği tüm kuru mamalar çıktı sizce bu normalmi
Erenay
moderatör
Erenay

MesajKonu: Geri: angel arabada kustu   angel arabada kustu Icon_minitimePtsi Eyl. 06, 2010 3:04 am

2 aylık olduğu için aşıları ve parazit tedavisi tamamlanmamış olduğu için asla sokağa çıkarmayın.Arabada kusmasının nedenide araba tutmuş olabilir.Çoğu köpek arabada yolculuk yapamaz.Belki yavru olmasından kaynaklanıyordur ama araba tutuyor olabilir..
berfin_angel
moderatör
berfin_angel

MesajKonu: Geri: angel arabada kustu   angel arabada kustu Icon_minitimePtsi Eyl. 06, 2010 10:55 am

hımm belki sarsılmıştır ve parazit aşını oldu ve asla ama asla toprağa bastırmadım veterinerede gittim bu çok normal dedi kusmasına yinede teşşekür ederim
Erenay
moderatör
Erenay

MesajKonu: Geri: angel arabada kustu   angel arabada kustu Icon_minitimePtsi Eyl. 06, 2010 5:08 pm

Önemli değil...
berfin_angel
moderatör
berfin_angel

MesajKonu: Geri: angel arabada kustu   angel arabada kustu Icon_minitimePtsi Eyl. 06, 2010 5:46 pm

:))))
berfin_angel
moderatör
berfin_angel

MesajKonu: Geri: angel arabada kustu   angel arabada kustu Icon_minitimePtsi Eyl. 06, 2010 6:47 pm

tekrar tekrar tşk Very Happy Very Happy
Erenay
moderatör
Erenay

MesajKonu: Geri: angel arabada kustu   angel arabada kustu Icon_minitimeSalı Eyl. 07, 2010 12:17 am

Tekrar tekrar önemli değil...

angel arabada kustu
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» alex ve angel :))