Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Köpeğim herkesi ben gibi görüyor. Sahibi olduğumu hissettirmiyor. Biraz bana düşkün olsa ? :(

4 posters
YazarMesaj
BuseDost

Köpeğim herkesi ben gibi görüyor. Sahibi olduğumu hissettirmiyor. Biraz bana düşkün olsa ? :( Empty
MesajKonu: Köpeğim herkesi ben gibi görüyor. Sahibi olduğumu hissettirmiyor. Biraz bana düşkün olsa ? :(   Köpeğim herkesi ben gibi görüyor. Sahibi olduğumu hissettirmiyor. Biraz bana düşkün olsa ? :( Icon_minitimePtsi Eyl. 06, 2010 12:05 am

Aslında bu benim problemim değil. Arkadaşımın sorunu şuan yanımda. Neyse o anlatıyor ben yazıyorum...
-Her seveni ben gibi görüyor. Sahibi miyim sıradan biri miyim bilemiyorum ? Ben olmayım başkası olsun yokluğumu aramaz. Golden retrieverin ırk özelliklerini biliyorum ama yinede eğitimle belki bana daha da bağlanır. Lütfen yardımcı olun . Herkese kendini sevdiriyor. Biri köpeklerden hoşlanmasa bile yanına gidiyor. Dışarıda komutlarıma uymuyor. Sad
Erenay
moderatör
Erenay

Köpeğim herkesi ben gibi görüyor. Sahibi olduğumu hissettirmiyor. Biraz bana düşkün olsa ? :( Empty
MesajKonu: Geri: Köpeğim herkesi ben gibi görüyor. Sahibi olduğumu hissettirmiyor. Biraz bana düşkün olsa ? :(   Köpeğim herkesi ben gibi görüyor. Sahibi olduğumu hissettirmiyor. Biraz bana düşkün olsa ? :( Icon_minitimePtsi Eyl. 06, 2010 3:01 am

Bunun için uzman bir eğitmenden yardım alabilirsiniz.Ayrıcana bu doğal bir şey zaten sizde söylemişsiniz.Çoğu golden herkese kendini sevdirmek ister.Evet çoğu sevecen köpek sahibinin komutlarını sokakta uygulamaz.Bunun için çoğu kişi uzman eğitmenlere başvuruyor.Belki sizde denyebilirsinz.Veya tasmasını kısa tutun yada ağzına bir şey verinki tüm dikaktini ona toplasın..
berfin_angel
moderatör
berfin_angel

MesajKonu: Geri: Köpeğim herkesi ben gibi görüyor. Sahibi olduğumu hissettirmiyor. Biraz bana düşkün olsa ? :(   Köpeğim herkesi ben gibi görüyor. Sahibi olduğumu hissettirmiyor. Biraz bana düşkün olsa ? :( Icon_minitimePtsi Eyl. 06, 2010 10:53 am

belki yani uzman tvden izleyin orda köpek eğitmenleri ve veterinerler var
Erenay
moderatör
Erenay

MesajKonu: Geri: Köpeğim herkesi ben gibi görüyor. Sahibi olduğumu hissettirmiyor. Biraz bana düşkün olsa ? :(   Köpeğim herkesi ben gibi görüyor. Sahibi olduğumu hissettirmiyor. Biraz bana düşkün olsa ? :( Icon_minitimePtsi Eyl. 06, 2010 5:10 pm

Evet size katılıyorum..
berfin_angel
moderatör
berfin_angel

MesajKonu: Geri: Köpeğim herkesi ben gibi görüyor. Sahibi olduğumu hissettirmiyor. Biraz bana düşkün olsa ? :(   Köpeğim herkesi ben gibi görüyor. Sahibi olduğumu hissettirmiyor. Biraz bana düşkün olsa ? :( Icon_minitimePtsi Eyl. 06, 2010 5:13 pm

yani aslında angelde herkezi ben görüyo ama bişi olmaz
Erenay
moderatör
Erenay

MesajKonu: Geri: Köpeğim herkesi ben gibi görüyor. Sahibi olduğumu hissettirmiyor. Biraz bana düşkün olsa ? :(   Köpeğim herkesi ben gibi görüyor. Sahibi olduğumu hissettirmiyor. Biraz bana düşkün olsa ? :( Icon_minitimePtsi Eyl. 06, 2010 5:23 pm

Evet ama sokakta bildiği komutları sahibini dinlememesi sorun yaratabilir..
berfin_angel
moderatör
berfin_angel

MesajKonu: Geri: Köpeğim herkesi ben gibi görüyor. Sahibi olduğumu hissettirmiyor. Biraz bana düşkün olsa ? :(   Köpeğim herkesi ben gibi görüyor. Sahibi olduğumu hissettirmiyor. Biraz bana düşkün olsa ? :( Icon_minitimePtsi Eyl. 06, 2010 5:27 pm

evet mesela angel beni dinliyor şu an iyiyiz
Erenay
moderatör
Erenay

MesajKonu: Geri: Köpeğim herkesi ben gibi görüyor. Sahibi olduğumu hissettirmiyor. Biraz bana düşkün olsa ? :(   Köpeğim herkesi ben gibi görüyor. Sahibi olduğumu hissettirmiyor. Biraz bana düşkün olsa ? :( Icon_minitimePtsi Eyl. 06, 2010 5:30 pm

Umarım hep böyle devam eder...
berfin_angel
moderatör
berfin_angel

MesajKonu: Geri: Köpeğim herkesi ben gibi görüyor. Sahibi olduğumu hissettirmiyor. Biraz bana düşkün olsa ? :(   Köpeğim herkesi ben gibi görüyor. Sahibi olduğumu hissettirmiyor. Biraz bana düşkün olsa ? :( Icon_minitimePtsi Eyl. 06, 2010 5:45 pm

:))))))))))))))))))))))
kontes
moderatör
kontes

MesajKonu: Geri: Köpeğim herkesi ben gibi görüyor. Sahibi olduğumu hissettirmiyor. Biraz bana düşkün olsa ? :(   Köpeğim herkesi ben gibi görüyor. Sahibi olduğumu hissettirmiyor. Biraz bana düşkün olsa ? :( Icon_minitimeÇarş. Şub. 02, 2011 12:39 pm

evet bir uzmandan yardım alabilirsin yalnız asla yolda herhangi birinin ona yemek vermesine izin vermey

Köpeğim herkesi ben gibi görüyor. Sahibi olduğumu hissettirmiyor. Biraz bana düşkün olsa ? :(
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-