Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

AYVALIK'TA OTURUYORUM ÜCRETSİZ GOLDEN RETRİEVER ARIYORUM

4 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
recocan96

AYVALIK'TA OTURUYORUM ÜCRETSİZ GOLDEN RETRİEVER ARIYORUM - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: AYVALIK'TA OTURUYORUM ÜCRETSİZ GOLDEN RETRİEVER ARIYORUM   AYVALIK'TA OTURUYORUM ÜCRETSİZ GOLDEN RETRİEVER ARIYORUM - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Eyl. 17, 2010 5:06 pm

Konunun ilk mesajı :

ARKADAŞLAR AYVALIK'TA OTURUYORUM ÜCRETSİZ GOLDEN RETRİEVER ARIYORUM.ACABA VEREBİLECEK OLA VARMI 2 ÇOCUĞUM VAR.BESLİYİCEK YERİMİZ VAR BAKIMINI ÇOK İYİ YAPACAĞIM.KENDİ ÇOCUĞUM GİBİ BAKACAĞIMA SÖZ VERİYORUM.AŞILARINI ZAMANINDA YAPTIRACAĞIM.

YazarMesaj
golden retriever aşkı

MesajKonu: Geri: AYVALIK'TA OTURUYORUM ÜCRETSİZ GOLDEN RETRİEVER ARIYORUM   AYVALIK'TA OTURUYORUM ÜCRETSİZ GOLDEN RETRİEVER ARIYORUM - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Mart 21, 2011 1:58 pm

berfin_anjel köpek hastasıyım istanbul ve yakınları olmayan bir yerden banada golden bulur musun izmir olabilir
112
moderatör
112

MesajKonu: Geri: AYVALIK'TA OTURUYORUM ÜCRETSİZ GOLDEN RETRİEVER ARIYORUM   AYVALIK'TA OTURUYORUM ÜCRETSİZ GOLDEN RETRİEVER ARIYORUM - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Mart 21, 2011 5:32 pm

Veterinerle bakmak daha mantıklı olur.

En son 112 tarafından Ptsi Mart 21, 2011 6:05 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
golden retriever aşkı

MesajKonu: Geri: AYVALIK'TA OTURUYORUM ÜCRETSİZ GOLDEN RETRİEVER ARIYORUM   AYVALIK'TA OTURUYORUM ÜCRETSİZ GOLDEN RETRİEVER ARIYORUM - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Mart 21, 2011 6:03 pm

berfin_anjel banada istanbula yakın yerler hariç bir yerden köpek bulabilir misin izmir olabilir köpek hastasıyım ama yavru olmalı babam öyle istiyor.ve kız (ayrıca ücretsiz olmalı)
112
moderatör
112

MesajKonu: Geri: AYVALIK'TA OTURUYORUM ÜCRETSİZ GOLDEN RETRİEVER ARIYORUM   AYVALIK'TA OTURUYORUM ÜCRETSİZ GOLDEN RETRİEVER ARIYORUM - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Mart 21, 2011 6:06 pm

Umarım bulursunuz. :)
golden retriever aşkı

MesajKonu: Geri: AYVALIK'TA OTURUYORUM ÜCRETSİZ GOLDEN RETRİEVER ARIYORUM   AYVALIK'TA OTURUYORUM ÜCRETSİZ GOLDEN RETRİEVER ARIYORUM - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Mart 21, 2011 6:09 pm

saol siz bulabilir misiniz acaba bana
golden retriever aşkı

MesajKonu: Geri: AYVALIK'TA OTURUYORUM ÜCRETSİZ GOLDEN RETRİEVER ARIYORUM   AYVALIK'TA OTURUYORUM ÜCRETSİZ GOLDEN RETRİEVER ARIYORUM - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Mart 21, 2011 6:10 pm

berfin_angel demiş ki:
ya ben izmirdeyim bende angeli izmirde bostanlı veteriner plokliniğinden aldım kaan diye biri var
bana da köpek bulur musun

AYVALIK'TA OTURUYORUM ÜCRETSİZ GOLDEN RETRİEVER ARIYORUM
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2
 Similar topics
-