Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

LÜTFEN YARDIM ACİLL

2 posters
YazarMesaj
Raptor24

LÜTFEN YARDIM ACİLL Empty
MesajKonu: LÜTFEN YARDIM ACİLL   LÜTFEN YARDIM ACİLL Icon_minitimeÇarş. Kas. 24, 2010 10:20 pm

Ya arkadaşlar bnde bi magdurum ailem bahçeli bi evimiz oldugunda alırız diyolar ama bn okadar belkliyemem uzun bi balkonumuz var yani bi goldenın sıgabileceği helede yavrunun bi balkonumuz var ailem evde bakmaya karşı ama balkona ıkna edebılırım belkı eger cok buyurse hemen alt katımız bize ait ve bos oraya yatagını oyuncaklarını koyup gece orda kalmasını saglayabilirim sizce bu mümkünmüdür =S
muti

muti

MesajKonu: Geri: LÜTFEN YARDIM ACİLL   LÜTFEN YARDIM ACİLL Icon_minitimeÇarş. Kas. 24, 2010 10:28 pm

yavru köpekler tek kalamazlar seninle uyumak isterler oyuzden onu mutsuz etme eğer bakamyjksan evin içinde sürekli balkonda kalajaksa asla alma yavruya yazık...yavrular yalnz yatamazlar ve öle alşıyorlar oyuzden ailen karşysa imkanın oldunda al kendini düşünme onu düşün...gerçi gene senin fikrin önmli ama sürekli balkonda kalajksa alma yalnız kalajksa alma ilgi gösteremyjksen alma...yeni doğmuş bebek gibler oyuzden herşyi yapmaya özen göstrmlsin 1 saat 2 saat zaman ayrmakla olmaz sürkli yanında olajaksın gözetlemen lazım ilgi göstrmen lazım...ama gene senin fikrin ailen istmyorsa zorlama...
Raptor24

MesajKonu: Geri: LÜTFEN YARDIM ACİLL   LÜTFEN YARDIM ACİLL Icon_minitimeÇarş. Kas. 24, 2010 11:06 pm

ya bizim daha öncedende köpek beslemişliğimiz var ama simdi apartman oldunmu ınsan bıraz kaygılanıo bn ztn yavruyu aldınmı yaza yakın bi zaman alıcam ve egitimini kendim vercem egitim hakkındaki tüm bilgileri ögrendim. ve yavruyken helede ilk günlerinde asla balkonda yalnız bırakmam ama artık 4 5 aylıkken bnmle kalamıcagını düşünuorum ztn onu beslicegım yer hemen odamın bıtısıgı etrafınıda telle yada pımapenle orucez bı sorun olcagını sanmıyorum ztn 1 yasına geldıgınde bahçeli bi eve tasınmıs olurus=)

LÜTFEN YARDIM ACİLL
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» yardim edermisiniz
» Golden alacagim yardim