Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

öğrenciyim ve ailem istemiyo yardım!!!

2 posters
YazarMesaj
beste

öğrenciyim ve ailem istemiyo yardım!!! Empty
MesajKonu: öğrenciyim ve ailem istemiyo yardım!!!   öğrenciyim ve ailem istemiyo yardım!!! Icon_minitimeC.tesi Ara. 11, 2010 12:19 pm

2 senedir araştırıyorum nasıl bakılıcağını veterinerlerle konuşuyorum evnde besleyenlerle konuşuyorum..bakabilşceğimi düşünüyorum ama öğrenciyim diye özellikle annem istemiyo.. Crying or Very sad bi veteriner bana yavru getirebiliceğini söyledi almayı çokk istiyorum ne yapmalıyım??? Crying or Very sad
112
moderatör
112

öğrenciyim ve ailem istemiyo yardım!!! Empty
MesajKonu: Geri: öğrenciyim ve ailem istemiyo yardım!!!   öğrenciyim ve ailem istemiyo yardım!!! Icon_minitimeÇarş. Mart 02, 2011 10:46 pm

Aynı sorun ben de de var fakat ben liseye veya üniversteye geçtiğimde (büyük ihtimalle Polis Koleji'ne veya Kara Harp Okuluna gideceğime göre üni. okumayacağım :) ) köpek alabileceğimin kararı alındı. Annem izin vermiyor ama babam izin veriyor. Bazen babamın yanında yaşamayı düşünüyorum. :))

Eğer istemiyorlarsa sakın eve köpek getirme iki günde kapının önünde bulur kendini. ZAMAN a bırak

öğrenciyim ve ailem istemiyo yardım!!!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ailem izin verdi ama
» Ailem Engel Oluyor!!!pff