Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

1 yaşındaki goLden eğitimi

4 posters
YazarMesaj
osmansari52

1 yaşındaki goLden eğitimi Empty
MesajKonu: 1 yaşındaki goLden eğitimi   1 yaşındaki goLden eğitimi Icon_minitimePtsi Mayıs 16, 2011 1:40 am

Arkadaş tam 1 Yaşında erkek ßir goLden aLdım. daha önceden dışarıda bakılmış ama ßen evde bakıyorum. Tuvalet alışkanlığı var ama bazen yine de yapıyor. nasıl bi eğitim programı izlemeliyim ki tuvalet alışkanlığı gelişsin. ßirde kendime nasıl adapte edebilirim onu. komutlarımı dinlemesi için ne yapmam gerekir. Şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim.
112
moderatör
112

MesajKonu: Geri: 1 yaşındaki goLden eğitimi   1 yaşındaki goLden eğitimi Icon_minitimeSalı Mayıs 17, 2011 2:19 pm

Tuvaletini doğru yere yaptığı zaman onu sevin ve ödüllendirin. Zaten önceden eğitim aldığı için kısa sürede anlayacaktır. Şimdi yeni yerine alışamadığı için oluyordur. Köpeğinizi alıştırmak için onu korkutmamaya özen gösterin. Onunla oyunlar oynayın. Hatta mümkünse onun yanına biraz uzanın. Onu sık sık sevin. Böylece size alışacaktır. Komutlarınızı dinleme konusunda köpeğiniz eğitimli mi? Bu soruya yanıt verdikten sonra yeni cevabımı size yazacağım.
eowyn

MesajKonu: Geri: 1 yaşındaki goLden eğitimi   1 yaşındaki goLden eğitimi Icon_minitimePtsi Haz. 06, 2011 10:02 am

Bizim yeni kızımız Köpük 10 aylık, bizden önce biraz eziyet görmüş, çok ürkek. Aynı eğitim derdi bizde de var. Hemen eğitime başlamak onun üzerinde kötü etki bırakır mı? Bir de veterinerimiz sadece kuru mama ile beslemenin daha iyi olacağını söyledi. Doğru mudur?

Teşekkürler
112
moderatör
112

MesajKonu: Geri: 1 yaşındaki goLden eğitimi   1 yaşındaki goLden eğitimi Icon_minitimeSalı Haz. 07, 2011 1:06 pm

Geçmiş olsun Sad Onu ürkütmeyin yanına yavaşça yaklaşın. Kendinize alıştırın öyle eğitimlere başlayın. Her ne kadar geç olsada anında başlamayın. Aslında barf uygulayabilirsiniz. Belki gücü kuvveti yerine gelir Hem daha sağlıklı.
Barf nedir: http://www.cockerailesi.com/forum/viewtopic.php?t=2202
Barf tarifleri: http://www.mutfakonlugu.com/derledikleri-Kopek-Beslenmesinde--42-2.html
* Ayrıca golden uzun tüylü olduğu için fazla protein vermeye gelmez. Tüyleri dökülür.
kontes
moderatör
kontes

MesajKonu: Geri: 1 yaşındaki goLden eğitimi   1 yaşındaki goLden eğitimi Icon_minitimeSalı Haz. 07, 2011 2:36 pm

bnde baktım.ama duymuştum barfı böyle bir bilgi ii oldu umarım sizinde işinize yarar
112
moderatör
112

MesajKonu: Geri: 1 yaşındaki goLden eğitimi   1 yaşındaki goLden eğitimi Icon_minitimeC.tesi Haz. 11, 2011 8:06 pm

Umarım yarar

1 yaşındaki goLden eğitimi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-