Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

şanssız köpekler

2 posters
YazarMesaj
kontes
moderatör
kontes

şanssız köpekler  Empty
MesajKonu: şanssız köpekler    şanssız köpekler  Icon_minitimePaz Haz. 19, 2011 4:56 pm

arkadaşlar öncelikle çk sinirli olduğumu belirtmeliyim.geçenlerde arkadaşlarımla birlikte buradaki hayvanat bahçesine gittim.orada çk küçük bir alanda köpekler vardı.çok kötü görünüyorlardı.minyatür bir köpek vardı içlerinde.tüylerinden yüzü ve gözleri görünmüyordu.sadece sesleri duyduğundan insanlar ona yaklaştığında çk korkuyorldu.ve orda bir kurt vardı biliyormusunuz ve hç evcil görünmüyordu.onları bu şekilde orda tutmak çk kötü.ve o canlılar sadece biz oraya gezmek için gelmemiz nedeniyle orda tutuluyorlar!!
112
moderatör
112

şanssız köpekler  Empty
MesajKonu: Geri: şanssız köpekler    şanssız köpekler  Icon_minitimePtsi Ağus. 08, 2011 1:01 pm

Evet ben de katılıyorum. Ama Türkiyenin en güzel hayvanat bahçesi Antep'in ki hayvanlar doğal ortamlarındalar. Kocaman alanları var. Mesela timsahların bataklığa benzeyen yerleri var kocaman :)
kontes
moderatör
kontes

şanssız köpekler  Empty
MesajKonu: Geri: şanssız köpekler    şanssız köpekler  Icon_minitimeSalı Ağus. 09, 2011 3:31 pm

ne güzel aslında insanlar birz daha duyarlı olsa herşey daha güze olur yani her yer antep in hayvanat bahçesi olsa çk daha gzl olur

şanssız köpekler
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-