Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Ahmet (ArdentAnarchY)

3 posters
YazarMesaj
Ardent

Ahmet (ArdentAnarchY) Empty
MesajKonu: Ahmet (ArdentAnarchY)   Ahmet (ArdentAnarchY) Icon_minitimePerş. Haz. 07, 2012 1:33 am

Merhabalar arkadaşlar,

Ben Ahmet. Ortalama 12 yıldır internette Ardent rumuzunu kullandığım için rutinimi de bozmayayım deyip onu da belirttim.
Konya'dayım.
1 tane golden dostum var adı Lord. Aslında koymak istediğim isim Lord Snow'du ama iki isim kafasını karıştırabilir diye sadece Lord'da karar kıldım. Dostum ile 2 aylık bir geçmişimiz var. Yine Konya'da sevdiğim bir arkadaşımın tanıdığı bir yetiştirici sayesinde dost olduk. 2 aylıkken aldım ve şu anda 4 aylık oldu.
Lord'la soğuk havalarda fabrikamızda; sıcak havalarda bahçeli evimde birlikteyiz. Genellikle hafta içi sadece akşamları, haftasonu ise gün boyunca beraberiz.
Bir hafta önce Lord'a ve bana arkadaşlık yapması için bir tane de alman çoban köpeğii edindim. O da 4 aylık. Onun ismi de Lilith. Kısa süre içerisinde ikisinin de resimlerini ilgili yere ekleyeceğim.

İki dostum da safkandır. Lord adeta kar beyazı kadar beyaz, Lilith gece karanlığı kadar siyah. Birbirleri ile çok iyi anlaşıyorlar (Lord'un sevecenliği ve hareketi; Lilith'in olgunluğu ve sabrı birbirlerine katlanabilmelerini sağlıyor sanırım).

Şimdilik bu kadar diyeyim. Zaten forum içindeki konulara katılımım ile hem beni, hem Lord ve Lilith'i daha iyi tanıyacağınıza inanıyorum.

http://www.septikayna.com
kontes
moderatör
kontes

MesajKonu: Geri: Ahmet (ArdentAnarchY)   Ahmet (ArdentAnarchY) Icon_minitimePerş. Haz. 07, 2012 4:59 pm

hoş geldiniz.ikisinide çok merak ediyorum.umarım aradığınız bilgilere rahatça ulaşabilirsiniz.:)
112
moderatör
112

MesajKonu: Geri: Ahmet (ArdentAnarchY)   Ahmet (ArdentAnarchY) Icon_minitimeCuma Haz. 08, 2012 10:32 am

Hoşgeldiniz. Benimde Blanket Back bir AÇK'm var. Lilith sable mi yoksa solid mi?
Ardent

MesajKonu: Geri: Ahmet (ArdentAnarchY)   Ahmet (ArdentAnarchY) Icon_minitimeCuma Haz. 08, 2012 9:33 pm

Sanırım Lilith'de Blanket Back oluyor. Diğer ırk köpeklerimiz bölümüne ekliyorum birazdan onu da. bu arada teşekkür ederim. Hoşbuldum :)

Lord

Lilith
http://www.septikayna.com
112
moderatör
112

MesajKonu: Geri: Ahmet (ArdentAnarchY)   Ahmet (ArdentAnarchY) Icon_minitimeC.tesi Haz. 09, 2012 10:07 am

Hemen bakıyorum :)

Ahmet (ArdentAnarchY)
1 sayfadaki 1 sayfası