Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Anne seni seviyorum.Barınaktan aldığımız köpüşlerimizi..İsim fikirlerinizi bekliyorum...

4 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
Erenay
moderatör
Erenay

Anne seni seviyorum.Barınaktan aldığımız köpüşlerimizi..İsim fikirlerinizi bekliyorum... Empty
MesajKonu: Anne seni seviyorum.Barınaktan aldığımız köpüşlerimizi..İsim fikirlerinizi bekliyorum...   Anne seni seviyorum.Barınaktan aldığımız köpüşlerimizi..İsim fikirlerinizi bekliyorum... Icon_minitimeSalı Eyl. 07, 2010 12:57 am

Anne seni seviyorum.Barınaktan aldığımız köpüşlerimizi..İsim fikirlerinizi bekliyorum... Sobes5

Anne seni seviyorum.Barınaktan aldığımız köpüşlerimizi..İsim fikirlerinizi bekliyorum... 28s4ieu

İsim fikirlerinizi bekliyorum.2. nin adı benek..
berfin_angel
moderatör
berfin_angel

Anne seni seviyorum.Barınaktan aldığımız köpüşlerimizi..İsim fikirlerinizi bekliyorum... Empty
MesajKonu: Geri: Anne seni seviyorum.Barınaktan aldığımız köpüşlerimizi..İsim fikirlerinizi bekliyorum...   Anne seni seviyorum.Barınaktan aldığımız köpüşlerimizi..İsim fikirlerinizi bekliyorum... Icon_minitimeSalı Eyl. 07, 2010 1:00 am

aman tanrım bu ne tatlılk böleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Erenay
moderatör
Erenay

MesajKonu: Geri: Anne seni seviyorum.Barınaktan aldığımız köpüşlerimizi..İsim fikirlerinizi bekliyorum...   Anne seni seviyorum.Barınaktan aldığımız köpüşlerimizi..İsim fikirlerinizi bekliyorum... Icon_minitimeSalı Eyl. 07, 2010 1:01 am

Teşekkürlerrrr.İkiside hemen uyudu.Sevemiyorum=))
berfin_angel
moderatör
berfin_angel

MesajKonu: Geri: Anne seni seviyorum.Barınaktan aldığımız köpüşlerimizi..İsim fikirlerinizi bekliyorum...   Anne seni seviyorum.Barınaktan aldığımız köpüşlerimizi..İsim fikirlerinizi bekliyorum... Icon_minitimeSalı Eyl. 07, 2010 1:01 am

ama ikincisi nerde birinin iki tane resmini koymuşsun
Erenay
moderatör
Erenay

MesajKonu: Geri: Anne seni seviyorum.Barınaktan aldığımız köpüşlerimizi..İsim fikirlerinizi bekliyorum...   Anne seni seviyorum.Barınaktan aldığımız köpüşlerimizi..İsim fikirlerinizi bekliyorum... Icon_minitimeSalı Eyl. 07, 2010 1:02 am

Hayır.Biri başka.
berfin_angel
moderatör
berfin_angel

MesajKonu: Geri: Anne seni seviyorum.Barınaktan aldığımız köpüşlerimizi..İsim fikirlerinizi bekliyorum...   Anne seni seviyorum.Barınaktan aldığımız köpüşlerimizi..İsim fikirlerinizi bekliyorum... Icon_minitimeSalı Eyl. 07, 2010 1:15 am

yo aynı
berfin_angel
moderatör
berfin_angel

MesajKonu: Geri: Anne seni seviyorum.Barınaktan aldığımız köpüşlerimizi..İsim fikirlerinizi bekliyorum...   Anne seni seviyorum.Barınaktan aldığımız köpüşlerimizi..İsim fikirlerinizi bekliyorum... Icon_minitimeSalı Eyl. 07, 2010 1:16 am

aaaaaaaaaaaaa pardon ben yanlış görmüşm ikiside çok tatlılar
Erenay
moderatör
Erenay

MesajKonu: Geri: Anne seni seviyorum.Barınaktan aldığımız köpüşlerimizi..İsim fikirlerinizi bekliyorum...   Anne seni seviyorum.Barınaktan aldığımız köpüşlerimizi..İsim fikirlerinizi bekliyorum... Icon_minitimeSalı Eyl. 07, 2010 5:52 am

Teşekkürler.Angel 'da öyle=))
berfin_angel
moderatör
berfin_angel

MesajKonu: Geri: Anne seni seviyorum.Barınaktan aldığımız köpüşlerimizi..İsim fikirlerinizi bekliyorum...   Anne seni seviyorum.Barınaktan aldığımız köpüşlerimizi..İsim fikirlerinizi bekliyorum... Icon_minitimeSalı Eyl. 07, 2010 1:53 pm

teşekkürlerrrr
berfin_angel
moderatör
berfin_angel

MesajKonu: Geri: Anne seni seviyorum.Barınaktan aldığımız köpüşlerimizi..İsim fikirlerinizi bekliyorum...   Anne seni seviyorum.Barınaktan aldığımız köpüşlerimizi..İsim fikirlerinizi bekliyorum... Icon_minitimeSalı Eyl. 07, 2010 2:21 pm

ama ben bulamadım ya isim
Erenay
moderatör
Erenay

MesajKonu: Geri: Anne seni seviyorum.Barınaktan aldığımız köpüşlerimizi..İsim fikirlerinizi bekliyorum...   Anne seni seviyorum.Barınaktan aldığımız köpüşlerimizi..İsim fikirlerinizi bekliyorum... Icon_minitimeSalı Eyl. 07, 2010 5:00 pm

İsim seçemeyince eskiden koyucağım ismi seçtim ÇİÇO =))
berfin_angel
moderatör
berfin_angel

MesajKonu: Geri: Anne seni seviyorum.Barınaktan aldığımız köpüşlerimizi..İsim fikirlerinizi bekliyorum...   Anne seni seviyorum.Barınaktan aldığımız köpüşlerimizi..İsim fikirlerinizi bekliyorum... Icon_minitimeSalı Eyl. 07, 2010 5:01 pm

hehe tamam hai bakalım onlara iyi bak
Erenay
moderatör
Erenay

MesajKonu: Geri: Anne seni seviyorum.Barınaktan aldığımız köpüşlerimizi..İsim fikirlerinizi bekliyorum...   Anne seni seviyorum.Barınaktan aldığımız köpüşlerimizi..İsim fikirlerinizi bekliyorum... Icon_minitimeSalı Eyl. 07, 2010 5:02 pm

Teşekkürler.Eğitim konusunda 2 tane birden uğraşmak biraz zor olabilir...=)) Ama başarıcam.Birini abim eğitir napalım artık...
berfin_angel
moderatör
berfin_angel

MesajKonu: Geri: Anne seni seviyorum.Barınaktan aldığımız köpüşlerimizi..İsim fikirlerinizi bekliyorum...   Anne seni seviyorum.Barınaktan aldığımız köpüşlerimizi..İsim fikirlerinizi bekliyorum... Icon_minitimeSalı Eyl. 07, 2010 5:03 pm

tmm angel wc de harika bi eğitim aldı
Erenay
moderatör
Erenay

MesajKonu: Geri: Anne seni seviyorum.Barınaktan aldığımız köpüşlerimizi..İsim fikirlerinizi bekliyorum...   Anne seni seviyorum.Barınaktan aldığımız köpüşlerimizi..İsim fikirlerinizi bekliyorum... Icon_minitimeSalı Eyl. 07, 2010 5:05 pm

=))) ÇİÇO eğitimi biliyor ama benek eğitimde=)))
berfin_angel
moderatör
berfin_angel

MesajKonu: Geri: Anne seni seviyorum.Barınaktan aldığımız köpüşlerimizi..İsim fikirlerinizi bekliyorum...   Anne seni seviyorum.Barınaktan aldığımız köpüşlerimizi..İsim fikirlerinizi bekliyorum... Icon_minitimeSalı Eyl. 07, 2010 5:07 pm

hım angel varya wc de çok iyi bir eğitimli siz bile şaşırırsınız
Erenay
moderatör
Erenay

MesajKonu: Geri: Anne seni seviyorum.Barınaktan aldığımız köpüşlerimizi..İsim fikirlerinizi bekliyorum...   Anne seni seviyorum.Barınaktan aldığımız köpüşlerimizi..İsim fikirlerinizi bekliyorum... Icon_minitimeSalı Eyl. 07, 2010 5:10 pm

Hımm.ÇİÇO'NUN evde tuvaletini gazeteye yapma alışkanlığı var.Aşıları tamamlanmış olduğu için dışarı alıştırmaya çalışıyoum.Sabah ilk yürüyüşümüzü yaptık ve çok şaşıırdım.Çıkınca direk ağacın dibine gidip tuvaletini yaptı.Bende ne olur ne olmaz diye unutur sonra yapmaz falan diye ödül verip bol bol sevdim....=))) BENEK'E gazete eğitimi veriyoruz şu anda.Ve o 2 aylıkmış..=))) Bu yüzden hemen öğrenemez.Ama eve geldiği ilk andan başladık.Ama o uyudu=))
berfin_angel
moderatör
berfin_angel

MesajKonu: Geri: Anne seni seviyorum.Barınaktan aldığımız köpüşlerimizi..İsim fikirlerinizi bekliyorum...   Anne seni seviyorum.Barınaktan aldığımız köpüşlerimizi..İsim fikirlerinizi bekliyorum... Icon_minitimeSalı Eyl. 07, 2010 5:23 pm

hımmmm
Erenay
moderatör
Erenay

MesajKonu: Geri: Anne seni seviyorum.Barınaktan aldığımız köpüşlerimizi..İsim fikirlerinizi bekliyorum...   Anne seni seviyorum.Barınaktan aldığımız köpüşlerimizi..İsim fikirlerinizi bekliyorum... Icon_minitimeSalı Eyl. 07, 2010 8:11 pm

=)))
berfin_angel
moderatör
berfin_angel

MesajKonu: Geri: Anne seni seviyorum.Barınaktan aldığımız köpüşlerimizi..İsim fikirlerinizi bekliyorum...   Anne seni seviyorum.Barınaktan aldığımız köpüşlerimizi..İsim fikirlerinizi bekliyorum... Icon_minitimeSalı Eyl. 07, 2010 9:57 pm

hemen odasına kapatın vermeyin eğitim ama 2 aylıksa köpeğim ben diğcek yani o bir köpek bilinçliğne varmış durumda olacak 2 aylıksa eğer vermeyin eğitim ve hemen odasına kapayın ve kapıyı kapatım 1yaşına gelene kadar odadan çıkarmyın sakın
Erenay
moderatör
Erenay

MesajKonu: Geri: Anne seni seviyorum.Barınaktan aldığımız köpüşlerimizi..İsim fikirlerinizi bekliyorum...   Anne seni seviyorum.Barınaktan aldığımız köpüşlerimizi..İsim fikirlerinizi bekliyorum... Icon_minitimeSalı Eyl. 07, 2010 10:00 pm

1 yaş fazla...En fazla sokağı çıkmaya alışana ve tuvaletini tutmayı öğrenene kadar tutuarım.Sizde kapatmayın.Goldenler enerjik sıcakkanlı hayvanlardır.HEp sahiplerinin yanında olmak isterler ve oyun oynamak isterler...
berfin_angel
moderatör
berfin_angel

MesajKonu: Geri: Anne seni seviyorum.Barınaktan aldığımız köpüşlerimizi..İsim fikirlerinizi bekliyorum...   Anne seni seviyorum.Barınaktan aldığımız köpüşlerimizi..İsim fikirlerinizi bekliyorum... Icon_minitimeSalı Eyl. 07, 2010 10:04 pm

ben zaten öle yapıyorum ama angele birşey olmuyo ama siz eğitim vericeksiniz ben sadece yanlz kalmasını ve odasını bilsin diyorum odasına uğrayın ama sevmeyin şımarmasın
Erenay
moderatör
Erenay

MesajKonu: Geri: Anne seni seviyorum.Barınaktan aldığımız köpüşlerimizi..İsim fikirlerinizi bekliyorum...   Anne seni seviyorum.Barınaktan aldığımız köpüşlerimizi..İsim fikirlerinizi bekliyorum... Icon_minitimeSalı Eyl. 07, 2010 10:06 pm

Onları bende biliyorum.Ama yeterince büyüdğünde çıkarsanzız iyi olur.Evi tanıması lazım..
berfin_angel
moderatör
berfin_angel

MesajKonu: Geri: Anne seni seviyorum.Barınaktan aldığımız köpüşlerimizi..İsim fikirlerinizi bekliyorum...   Anne seni seviyorum.Barınaktan aldığımız köpüşlerimizi..İsim fikirlerinizi bekliyorum... Icon_minitimeSalı Eyl. 07, 2010 10:10 pm

aman 1 yaşmı dedim özür dilerim dışarı çıkana kadar ve bence değimi yapın dışarı çıkana kadar odada tutun kapıyı kapatın arada bir gidin yanına amasonra çıkın odadan ve sonra dene bakın odasını tanıması gerek ben sadece köpeğinizin iğli için sölüyorm
Erenay
moderatör
Erenay

MesajKonu: Geri: Anne seni seviyorum.Barınaktan aldığımız köpüşlerimizi..İsim fikirlerinizi bekliyorum...   Anne seni seviyorum.Barınaktan aldığımız köpüşlerimizi..İsim fikirlerinizi bekliyorum... Icon_minitimePtsi Eyl. 13, 2010 1:41 am

Biliyorum..Çiço tuvaletini yapmayı bilse bile odasını tanıması için tutuyorum..

Anne seni seviyorum.Barınaktan aldığımız köpüşlerimizi..İsim fikirlerinizi bekliyorum...
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-
» Ah anne ah