Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

GOLDEN ALMAK İSTİYORUM AMA...

2 posters
YazarMesaj
love_mixer

GOLDEN ALMAK İSTİYORUM AMA... Empty
MesajKonu: GOLDEN ALMAK İSTİYORUM AMA...   GOLDEN ALMAK İSTİYORUM AMA... Icon_minitimeC.tesi Mart 19, 2011 4:51 pm

öncelikle merhaba. Wink
ben ve kardeşim uzun süredir golden almak istiyoruz. en sonunda annemizi ikna ettik.haziran ayında köpeğimizi almayı planlıyoruz. bn 14 yaşındayım kardeşim 11 yaşında. yavru goldenin büyüme aşamasında yanında olacağız. apartman dairesnde oturuyoruz. evimiz büyük. evimizin bahçesi ve çevresi de gezdirmeye oynatmaya uygun. fakat bazı merak ettiğim ve sormak istediğim şeyler var =))
1- kaç aylıkken ve nereden almalıyız?
2- büyük bir balkonumuz var kışın kapattıracağız. goldeni orada beslemeyi düşünüyoruz. her zaman güneş alıyor. uygun olur mu?
3- duyduğuma göre köpek belli bir aydan sonra dışarıya çıkabilirmiş. gezmeye dolastırmaya cıkarmanın zamanı nedir?
4- yavru golden ve tüm ihtiyaclarının maliyeti ne kadar tutar?? (kardeşimle biriktirdiğimz para ile almayı planlıyoruz da Very Happy )
5-evdeki eşyalara zarar verir mi? (parkeleri cizmek vb.)
6-okula gideceğimiz için yaklaşık 6-7 aylıkken 9.00 dan 14.00 e kadar yalnız kalabilir. ama sorasında hep yanında olacağız. bu durumda depresyona girmesi gibi bi zararı olur mu? bu kadar bir süre yalnız kalabilir mi?
7- evde yokken bulunduğu balkonun kapısını kapatmalı mıyız?
8- günde ne kadar oyun oynamak ister?

bu soruların cevapları benim için çok önemli çünkü hayvanları çok seviyorum. dostuma zarar vermek istemem. eğer koşullar uygun değilse ona eziyet etmenin anlamı yokk.

şimdiden yardımlarınız için teşekkür edermm =))
112
moderatör
112

GOLDEN ALMAK İSTİYORUM AMA... Empty
MesajKonu: Geri: GOLDEN ALMAK İSTİYORUM AMA...   GOLDEN ALMAK İSTİYORUM AMA... Icon_minitimePaz Mart 20, 2011 11:46 am

Diğer konuya yanıtımı yazdım.

GOLDEN ALMAK İSTİYORUM AMA...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» yavru golden almak istiyorum