Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Ben golden retriever almak istiyorum ama bakamam diye korkuyorum köpeğin sorumluluklarını anlatırmısınız?

3 posters
YazarMesaj
cihan1231122

Ben golden retriever almak istiyorum ama bakamam diye korkuyorum köpeğin sorumluluklarını anlatırmısınız? Empty
MesajKonu: Ben golden retriever almak istiyorum ama bakamam diye korkuyorum köpeğin sorumluluklarını anlatırmısınız?   Ben golden retriever almak istiyorum ama bakamam diye korkuyorum köpeğin sorumluluklarını anlatırmısınız? Icon_minitimeCuma Haz. 08, 2012 3:20 pm

Ben golden retriever almak istiyorum ama bakamam diye korkuyorum köpeğin sorumluluklarını anlatırmısınız?
112
moderatör
112

Ben golden retriever almak istiyorum ama bakamam diye korkuyorum köpeğin sorumluluklarını anlatırmısınız? Empty
MesajKonu: Geri: Ben golden retriever almak istiyorum ama bakamam diye korkuyorum köpeğin sorumluluklarını anlatırmısınız?   Ben golden retriever almak istiyorum ama bakamam diye korkuyorum köpeğin sorumluluklarını anlatırmısınız? Icon_minitimeCuma Haz. 08, 2012 3:22 pm

Benim cevabımı biliyorsun zaten :)
cihan1231122

MesajKonu: Geri: Ben golden retriever almak istiyorum ama bakamam diye korkuyorum köpeğin sorumluluklarını anlatırmısınız?   Ben golden retriever almak istiyorum ama bakamam diye korkuyorum köpeğin sorumluluklarını anlatırmısınız? Icon_minitimeCuma Haz. 08, 2012 3:28 pm

ewet Very Happy:D:D:D:D:D:D:DD:D:D:D:D:D:D Very Happy
kontes
moderatör
kontes

MesajKonu: Geri: Ben golden retriever almak istiyorum ama bakamam diye korkuyorum köpeğin sorumluluklarını anlatırmısınız?   Ben golden retriever almak istiyorum ama bakamam diye korkuyorum köpeğin sorumluluklarını anlatırmısınız? Icon_minitimeCuma Haz. 08, 2012 4:16 pm

bence bakabilirsin.yani insan bir süre sonra sorumlulukların alışkanlık haline geliyor.sanırım en eğlenceli alışkanlık
112
moderatör
112

MesajKonu: Geri: Ben golden retriever almak istiyorum ama bakamam diye korkuyorum köpeğin sorumluluklarını anlatırmısınız?   Ben golden retriever almak istiyorum ama bakamam diye korkuyorum köpeğin sorumluluklarını anlatırmısınız? Icon_minitimeCuma Haz. 08, 2012 5:21 pm

Biz Cihanla anlaştık köpek almayı biraz erteleyecek.
kontes
moderatör
kontes

MesajKonu: Geri: Ben golden retriever almak istiyorum ama bakamam diye korkuyorum köpeğin sorumluluklarını anlatırmısınız?   Ben golden retriever almak istiyorum ama bakamam diye korkuyorum köpeğin sorumluluklarını anlatırmısınız? Icon_minitimeC.tesi Haz. 09, 2012 9:26 pm

hmm.eğer bi problem varsa böylesi daha iyi olmuştur.hem köpek hem de sahibi yıpranmaz
cihan1231122

MesajKonu: Geri: Ben golden retriever almak istiyorum ama bakamam diye korkuyorum köpeğin sorumluluklarını anlatırmısınız?   Ben golden retriever almak istiyorum ama bakamam diye korkuyorum köpeğin sorumluluklarını anlatırmısınız? Icon_minitimeCuma Mart 08, 2013 9:24 am

112 Very Happy

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» yavru golden almak istiyorum
» golden yavrusu sahiplenmek istiyorum...
» yavru golden sahiplenmek istiyorum
» Golden Retriever