Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

KENDİNİZİ TANITINIZ - AÇIKLAMA

+27
aykut_izmir
pişti kontes
side06
ozan_uner
aSiL24
daisytly
ßénaltany
kontes
kupa_cimbom@hotmail.com
elvis_10
eren ve tarçın
berfin_angel
panço
sehar
bico debilo
erol
ayezen
ıce
Erenay
skymen59
112
Pela
sonyolc52
rhombeus
dost
karamel
Admin
31 posters
Sayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki
YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

KENDİNİZİ TANITINIZ - AÇIKLAMA Empty
MesajKonu: KENDİNİZİ TANITINIZ - AÇIKLAMA   KENDİNİZİ TANITINIZ - AÇIKLAMA Icon_minitimeC.tesi Ağus. 16, 2008 4:32 pm

Bu bölümde sitemize yeni kayıt olan üyelerimizi tanıyacağız.
Kayıt olduktan sonra yeni konu açarak kendinizi tanıtın, açıklayın,yaşadığınız yeri yaşınızı golden retriever sevginizi veya yoksa kavuşmak istediğinizi belirtin.

golden rerieverınızı resimlerle tanıtmak için ana sayfadaki BİZİM GOLDENLARIMIZ bölümünde yeni konu açarak resimlerle tanıtın.
Eğer başka cins köpeğiniz yada herhangi bir petiniz varsa DİĞER DOSTLARIMIZ isimli forumda gerekli bölümde tanıtınız.

Aksi taktirde bu foruma pet resmi koymanız şeklinde forumunuz gerektiği yere taşınmış olacaktır.

HOŞGELDİNİZ...

*Sorularınız için özel mesajla ulaşın yada ana sayfadan site hakkında sorularınız bölümünden sorularınızı sorabilirsiniz :)
http://goldenretrieverfun.yetkinforum.com
karamel

karamel

MesajKonu: Geri: KENDİNİZİ TANITINIZ - AÇIKLAMA   KENDİNİZİ TANITINIZ - AÇIKLAMA Icon_minitimeC.tesi Mart 14, 2009 5:27 pm

What a Face selam ben de dün üye oldum kendimi tanıtıyım tam bir köpek hastasıyım gold aslında sadece köpek değil bütün hayvanların hastasıyım ama ailm anlamıyor arkadalarım bile benimle dalga geçiyor @ hiç benim gibi hayvan hastası pig olan yok ama belki bu sitede bulurum goldens bu siteyi bulduğum çok iyi oldu çok beğendim umarım hiç kapanmaz henüz bir goldenım yok ama inşallah olucak ama çok zaman gerekiyor yavru golden ım olucak inşallah hemde anneme inat dogs ilk kez köpek beslicem lovedogs
dost

dost

MesajKonu: Geri: KENDİNİZİ TANITINIZ - AÇIKLAMA   KENDİNİZİ TANITINIZ - AÇIKLAMA Icon_minitimeCuma Tem. 24, 2009 1:21 am

merhaba
bende yeni üye oldum 3 aylık dost adında bir köpeğim var
grup arkadaşlarından golden bakım ve eğitimi hakkında yardım bekliyorum
sevgilerle
esra
rhombeus

MesajKonu: herkese slm   KENDİNİZİ TANITINIZ - AÇIKLAMA Icon_minitimeC.tesi Eyl. 05, 2009 3:07 pm

selam arkadaşlar ben yeni kayıt oldum . 2.5 yaşında çok tatlı ve güzel bir goldenım war lovedogs ancak dişi arıyorum ve bir türlü bulamadm. uşakta yaşıyorum eğer forum sayfasında mesajımla ilgilenen olursa daha detaylı olarak görüşürüz ...
sonyolc52

MesajKonu: sELam   KENDİNİZİ TANITINIZ - AÇIKLAMA Icon_minitimeSalı Kas. 10, 2009 6:54 pm

mrhlar arkadaşlar dün bir tane 3 aylık golden sahibi oldum ve bugün sıtemize üye oldum seLamlar...
Pela

MesajKonu: Geri: KENDİNİZİ TANITINIZ - AÇIKLAMA   KENDİNİZİ TANITINIZ - AÇIKLAMA Icon_minitimeSalı Nis. 13, 2010 3:43 pm

Merhaba,

İstanbul'da yaşıyorum, 15 gün önce aldığımız şu an 55-60 günlük olan harika bir dişi goldenımız var.
Sosyalizasyon döneminde diğer goldenlarla tanışmasını isterim.
Bu tür organizasyon/buluşmalarınız varsa katılmak ve kafama takılan diğer konularda da bilgi almak istiyorum.

Sevgi ve saygılarımla,
112
moderatör
112

MesajKonu: Geri: KENDİNİZİ TANITINIZ - AÇIKLAMA   KENDİNİZİ TANITINIZ - AÇIKLAMA Icon_minitimeSalı Nis. 13, 2010 7:56 pm

Pela demiş ki:
Merhaba,

İstanbul'da yaşıyorum, 15 gün önce aldığımız şu an 55-60 günlük olan harika bir dişi goldenımız var.
Sosyalizasyon döneminde diğer goldenlarla tanışmasını isterim.
Bu tür organizasyon/buluşmalarınız varsa katılmak ve kafama takılan diğer konularda da bilgi almak istiyorum.

Sevgi ve saygılarımla,
Kafanıza takılan soruları bana sorabilirsiniz. Şu aralar sitede en çok gncel olan benim çünkü :)
skymen59

MesajKonu: merhaba   KENDİNİZİ TANITINIZ - AÇIKLAMA Icon_minitimePerş. Nis. 29, 2010 5:05 pm

Merhaba sevgili dostlar. Tarçın isimli dişi bir Goldenimiz var. Henüz 1 ayı yeni bitti. Henüz emmeye devam ettiği için evimize gelmedi ancak bir ay sonra ailemize katılmış olacak. jocolor
Büyütülmesi ve eğitilmesi ile alakalı sizlere çok ihtiyacım olacak.
Sevgiler
Erdal
112
moderatör
112

MesajKonu: Geri: KENDİNİZİ TANITINIZ - AÇIKLAMA   KENDİNİZİ TANITINIZ - AÇIKLAMA Icon_minitimeCuma Nis. 30, 2010 3:57 pm

skymen59 demiş ki:
Merhaba sevgili dostlar. Tarçın isimli dişi bir Goldenimiz var. Henüz 1 ayı yeni bitti. Henüz emmeye devam ettiği için evimize gelmedi ancak bir ay sonra ailemize katılmış olacak. jocolor
Büyütülmesi ve eğitilmesi ile alakalı sizlere çok ihtiyacım olacak.
Sevgiler
Erdal
Sorularınızı bekliyorum.
Erenay
moderatör
Erenay

MesajKonu: Merhabalar   KENDİNİZİ TANITINIZ - AÇIKLAMA Icon_minitimePtsi Haz. 28, 2010 3:53 am

Merhabalar ben sitenize bugün üye oldum.10yaşındayım.Golden ve Labrador Retrieverlara hastayım.Bence en güzel köpek cinsi.Aslında ALLAH'IMIZ hepsini güzel yaratmış ama ben en çok Golden ve Labradorları seviyorum Razz Sitenizdeki bilgiler sayesinde ailecek çok bilgilendik.Şirin bir yavru Golden Retriever almaya karar verdik.Biliyorum ki köpek bakmak sevip oynayıp beslemekten daha fazlası.Pet Shoplarda pek sağlıklı hayvanlar olmadığı hayvan barınağına gittik fakat hiç Golden yavrusu bulamadık.Barınaklar dışında İstanbul da nerelerde yavru bulabiliriz.Yardım edebilir misiniz.İnternetten ilanlardan da almak istemiyoruz.Sütten 1 hafta önce kesilmiş yavru arıyoruz.Ama almadan önce bir kaç sorumuz olucaktı.1 yıllık aşı ve mama masrafı ne kadar tutar.Ve köpeği ilk aldığımız zaman oyuncak, kemik,tasmaları ve köpeğin kendi maaliyeti ne kadar olabilir.Bilginiz varsa bizi bilgilendirebilir misiniz?

Bu arada forumunuz bizim için çok faydalı oldu.Çok teşekkür ederiz.=)
112
moderatör
112

MesajKonu: Geri: KENDİNİZİ TANITINIZ - AÇIKLAMA   KENDİNİZİ TANITINIZ - AÇIKLAMA Icon_minitimePtsi Haz. 28, 2010 2:14 pm

sunny demiş ki:
Merhabalar ben sitenize bugün üye oldum.10yaşındayım.Golden ve Labrador Retrieverlara hastayım.Bence en güzel köpek cinsi.Aslında ALLAH'IMIZ hepsini güzel yaratmış ama ben en çok Golden ve Labradorları seviyorum Razz Sitenizdeki bilgiler sayesinde ailecek çok bilgilendik.Şirin bir yavru Golden Retriever almaya karar verdik.Biliyorum ki köpek bakmak sevip oynayıp beslemekten daha fazlası.Pet Shoplarda pek sağlıklı hayvanlar olmadığı hayvan barınağına gittik fakat hiç Golden yavrusu bulamadık.Barınaklar dışında İstanbul da nerelerde yavru bulabiliriz.Yardım edebilir misiniz.İnternetten ilanlardan da almak istemiyoruz.Sütten 1 hafta önce kesilmiş yavru arıyoruz.Ama almadan önce bir kaç sorumuz olucaktı.1 yıllık aşı ve mama masrafı ne kadar tutar.Ve köpeği ilk aldığımız zaman oyuncak, kemik,tasmaları ve köpeğin kendi maaliyeti ne kadar olabilir.Bilginiz varsa bizi bilgilendirebilir misiniz?

Bu arada forumunuz bizim için çok faydalı oldu.Çok teşekkür ederiz.=)

Öncelikle merhaba. Golden ve labradorları ben de çok severim. Sorulara gelince;
1- Çiftliklerden alabilirsiniz.
2- https://goldenretrieverfun.yetkin-forum.com/golden-retryever-funcilar-f1/bu-ayrycalyoyn-maddi-boyutu-t374.htm
Bura da 2. yazımı okursanız yardımı olacaktır.
Erenay
moderatör
Erenay

MesajKonu: Teşekkürler   KENDİNİZİ TANITINIZ - AÇIKLAMA Icon_minitimeSalı Haz. 29, 2010 2:27 am

Merhabalar cevabınız için teşekkürler yanlış bir yere yazdıysam özür dilerim dilerim siteye daha dün üye olduğum için pek bilmiyorum.Benim bir-iki sorum daha olacaktı.Kiracılar apartman dairesinde köpek bakabilirler mi?Ve bizim bir muhabbet kuşumuz var golden rahatsız olur mu ve ya bir şey yapar mı?Cevaplarınızı bekliyorum.Tek kelimeyle siteniz harika.

KÖpeğinizle sağlıklı,mutlu günler(herkese Laughing )
Erenay
moderatör
Erenay

MesajKonu: Bir sorum daha var   KENDİNİZİ TANITINIZ - AÇIKLAMA Icon_minitimeSalı Haz. 29, 2010 2:38 am

Tekrar merhaba.Ben bir soru daha soracaktım.3-4 aylık bir köpek doğal olarak dışarı çıkarılabilir.Ama köpeği sokaktan eve sokarken ayakları kirlendiği için yıkamalı mıyız,ıslak bir mendille silmeli miyiz,yoksa direk sokmalı mıyız?Direk soktuğumuzda ev kirlenebileceği için ne yapacağımı bilemedim.Lütfen yardımcı olur musunuz.Kararsız kaldım.ISlak mendille silersem herhangi bir sorun olabileceğini düşündüm, her gün her günde yıkayamayacağım için.Lütfen yardımcı olun. Neutral
Erenay
moderatör
Erenay

MesajKonu: Geri: KENDİNİZİ TANITINIZ - AÇIKLAMA   KENDİNİZİ TANITINIZ - AÇIKLAMA Icon_minitimeÇarş. Haz. 30, 2010 10:38 am

Benim bir sorum daha var.Yağmurlu günlerde 1-1'5 yaşındaki köpekleri dışarı nasıl çıkarmalıyız veya çıkarmamalı mıyız?Üstelik diğer sorularımada cevap verirseniz çok sevnirim.
ıce

MesajKonu: Geri: KENDİNİZİ TANITINIZ - AÇIKLAMA   KENDİNİZİ TANITINIZ - AÇIKLAMA Icon_minitimeÇarş. Haz. 30, 2010 2:30 pm

sunny demiş ki:
Tekrar merhaba.Ben bir soru daha soracaktım.3-4 aylık bir köpek doğal olarak dışarı çıkarılabilir.Ama köpeği sokaktan eve sokarken ayakları kirlendiği için yıkamalı mıyız,ıslak bir mendille silmeli miyiz,yoksa direk sokmalı mıyız?Direk soktuğumuzda ev kirlenebileceği için ne yapacağımı bilemedim.Lütfen yardımcı olur musunuz.Kararsız kaldım.ISlak mendille silersem herhangi bir sorun olabileceğini düşündüm, her gün her günde yıkayamayacağım için.Lütfen yardımcı olun. Neutral

sürekli yıkama zaten tavsiye edilmiyor.ayda bir ya da iki kere yeterli diye biliyorum..ben önce ıslak bezle siliyorum en son mendille üzerinden geçiş :) aşı ve mama masrafına gelince veterinerine ve mamaya göre değişir ama aşılar da o kadar pahalı değil,mama biraz zorlayabilir Surprised
Erenay
moderatör
Erenay

MesajKonu: Geri: KENDİNİZİ TANITINIZ - AÇIKLAMA   KENDİNİZİ TANITINIZ - AÇIKLAMA Icon_minitimeÇarş. Haz. 30, 2010 2:48 pm

Çok teşekkür ederim.Köpeğinizle mutlu ve sağlıklı günler=)
Erenay
moderatör
Erenay

MesajKonu: Geri: KENDİNİZİ TANITINIZ - AÇIKLAMA   KENDİNİZİ TANITINIZ - AÇIKLAMA Icon_minitimePerş. Tem. 01, 2010 3:38 am

Arkadaşlar benim bir kaç sorum daha olucaktı.Cevaplarsanız çok sevinirim.

1-Yavru bir köpek 30kg lık mamayı ne kadar sürede bitirir?

2-Yetişkin bir köpek 30 kg lık mamayı ne kadar sürede bitirir?

3-Mamamaların kalitesine göre fiyatlarının değiştiğini biliyorum ama 30 kg lık mama ortalama ne kadar tutar?

4-Ben tim köpek çiftliği hakkında çok övgü duydum sizce nasıl bir yer?

5-Yavru bir golden retriever izmirden istanbula gerilirken bir sorun çıkar mı?

6-İzmirden İstanbula gelirken hastalanır mı ve ya strese girer mi?

CEVAPLARSANIZ ÇOK MUTLU OLURUM!!!
112
moderatör
112

MesajKonu: Geri: KENDİNİZİ TANITINIZ - AÇIKLAMA   KENDİNİZİ TANITINIZ - AÇIKLAMA Icon_minitimeÇarş. Tem. 07, 2010 10:43 am

sunny demiş ki:
Arkadaşlar benim bir kaç sorum daha olucaktı.Cevaplarsanız çok sevinirim.

1-Yavru bir köpek 30kg lık mamayı ne kadar sürede bitirir?

2-Yetişkin bir köpek 30 kg lık mamayı ne kadar sürede bitirir?

3-Mamamaların kalitesine göre fiyatlarının değiştiğini biliyorum ama 30 kg lık mama ortalama ne kadar tutar?

4-Ben tim köpek çiftliği hakkında çok övgü duydum sizce nasıl bir yer?

5-Yavru bir golden retriever izmirden istanbula gerilirken bir sorun çıkar mı?

6-İzmirden İstanbula gelirken hastalanır mı ve ya strese girer mi?

CEVAPLARSANIZ ÇOK MUTLU OLURUM!!!
1- Köpeğe göre değişebilir. Ama 2-3 ay gidebilir.
2- Köpeğe göre değişebilir. Ama 1-2 ay gidebilir.
3- Markaya göre değişir. Kesin bir şey söylyemeyiz.
4- Oradan hiç köpek sahiplenmedim. Bu yüz<den bilmiyorum.
5- Kendi arabanız olacaksa sorun az olur ama otobüsle ya da başka taşıtla gelecekse eyvah eyvah!
6- Her saat tuvalete çıkarırsanız, sürekli onunla lgilenirseniz daha az sorun yaşarsınız. Strese girebilir. Ama hastalanacağını sanmam.
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: KENDİNİZİ TANITINIZ - AÇIKLAMA   KENDİNİZİ TANITINIZ - AÇIKLAMA Icon_minitimePerş. Tem. 08, 2010 7:58 pm

ilginiz için teşekkürler
umarım aradıklarınızı burada bulabilirsiniz
İYİ GÜNLER

ADMİN
http://goldenretrieverfun.yetkinforum.com
ayezen

MesajKonu: Geri: KENDİNİZİ TANITINIZ - AÇIKLAMA   KENDİNİZİ TANITINIZ - AÇIKLAMA Icon_minitimeÇarş. Tem. 14, 2010 1:22 am

1 yaşında köpük ismini verdiğimiz bir kızımız var.Dünya tatlısı bir okadarda şımarık.nedeni ise iki oğlum ,eşim ve ben onu evimzin 5'ci aile ferdi olarak kabul etmekteyiz.onsuz hiç bir şey yapmamaktayız.iyi ki kızımızı almışız. ona bir şey olmasından çok korkuyoruz.
112
moderatör
112

MesajKonu: Geri: KENDİNİZİ TANITINIZ - AÇIKLAMA   KENDİNİZİ TANITINIZ - AÇIKLAMA Icon_minitimePerş. Tem. 15, 2010 12:08 pm

ayezen demiş ki:
1 yaşında köpük ismini verdiğimiz bir kızımız var.Dünya tatlısı bir okadarda şımarık.nedeni ise iki oğlum ,eşim ve ben onu evimzin 5'ci aile ferdi olarak kabul etmekteyiz.onsuz hiç bir şey yapmamaktayız.iyi ki kızımızı almışız. ona bir şey olmasından çok korkuyoruz.
Hoşgeldiniz....
erol

MesajKonu: Geri: KENDİNİZİ TANITINIZ - AÇIKLAMA   KENDİNİZİ TANITINIZ - AÇIKLAMA Icon_minitimePerş. Tem. 15, 2010 9:13 pm

merhaba ben yeni golden retriver aldım 10 aylıktı şimdi 12 aylık ne zaman çiftleştirmem iyii olur sizce kaç aylıkken ve kızanını nasıl anlarım Laughing şimdiden teşekkürler Laughing
112
moderatör
112

MesajKonu: Geri: KENDİNİZİ TANITINIZ - AÇIKLAMA   KENDİNİZİ TANITINIZ - AÇIKLAMA Icon_minitimePaz Tem. 18, 2010 8:01 pm

erol demiş ki:
merhaba ben yeni golden retriver aldım 10 aylıktı şimdi 12 aylık ne zaman çiftleştirmem iyii olur sizce kaç aylıkken ve kızanını nasıl anlarım Laughing şimdiden teşekkürler Laughing
En az 2. kızanından sonra çiftleştirilmeli. Kızanını ise kanamasından ulumasından evden kaçmaya çalışmasından anlayabilirsiniz.
bico debilo

bico debilo

MesajKonu: Geri: KENDİNİZİ TANITINIZ - AÇIKLAMA   KENDİNİZİ TANITINIZ - AÇIKLAMA Icon_minitimePtsi Tem. 19, 2010 4:14 pm

herkeze selamlar 10,06,2010 tarihinde doğan şanslı adında bir golden sahibiyim siteye bugün üye oldum
sehar

MesajKonu: Geri: KENDİNİZİ TANITINIZ - AÇIKLAMA   KENDİNİZİ TANITINIZ - AÇIKLAMA Icon_minitimeC.tesi Tem. 24, 2010 8:35 pm

MERHABA HERKESE

Ben bugun uye oldum. Sanirim 1 aya kalmaz yawru bir golden sahibi olacagim :) kendileri suan 20 gunluk ve annesinin yaninda . Ilk defa kopek bakacagim heyecanla bekliyorum ona sevgimi vermek icinn...

22 yasindayim, bu forumda bolca vakit gecirecegim artik.. sizlerinde yardimlarina ihtiyacim vaar.. nerden baslamak gerek ???????????

KENDİNİZİ TANITINIZ - AÇIKLAMA
1 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki
 Similar topics
-