Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

KENDİNİZİ TANITINIZ - AÇIKLAMA

+27
aykut_izmir
pişti kontes
side06
ozan_uner
aSiL24
daisytly
ßénaltany
kontes
kupa_cimbom@hotmail.com
elvis_10
eren ve tarçın
berfin_angel
panço
sehar
bico debilo
erol
ayezen
ıce
Erenay
skymen59
112
Pela
sonyolc52
rhombeus
dost
karamel
Admin
31 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3
YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

KENDİNİZİ TANITINIZ - AÇIKLAMA - Sayfa 3 Empty
MesajKonu: KENDİNİZİ TANITINIZ - AÇIKLAMA   KENDİNİZİ TANITINIZ - AÇIKLAMA - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi Ağus. 16, 2008 4:32 pm

Konunun ilk mesajı :

Bu bölümde sitemize yeni kayıt olan üyelerimizi tanıyacağız.
Kayıt olduktan sonra yeni konu açarak kendinizi tanıtın, açıklayın,yaşadığınız yeri yaşınızı golden retriever sevginizi veya yoksa kavuşmak istediğinizi belirtin.

golden rerieverınızı resimlerle tanıtmak için ana sayfadaki BİZİM GOLDENLARIMIZ bölümünde yeni konu açarak resimlerle tanıtın.
Eğer başka cins köpeğiniz yada herhangi bir petiniz varsa DİĞER DOSTLARIMIZ isimli forumda gerekli bölümde tanıtınız.

Aksi taktirde bu foruma pet resmi koymanız şeklinde forumunuz gerektiği yere taşınmış olacaktır.

HOŞGELDİNİZ...

*Sorularınız için özel mesajla ulaşın yada ana sayfadan site hakkında sorularınız bölümünden sorularınızı sorabilirsiniz :)
http://goldenretrieverfun.yetkinforum.com

YazarMesaj
sweetmasculen

sweetmasculen

MesajKonu: Merhaba   KENDİNİZİ TANITINIZ - AÇIKLAMA - Sayfa 3 Icon_minitimeSalı Şub. 25, 2014 12:35 pm

Merhaba Golden Retriever Fun sakinleri, Biz de oğlumuz DUKE ile aranıza katıldık. Oğlumuz duke 7 aylıktır. Burada faydalı bilgiler, iyi arkadaşlıklar ve yardımlaşmanın olacağını düşünüyorum. Dostlarınızla mutlu günler diliyorum...
mgokce001

mgokce001

MesajKonu: Geri: KENDİNİZİ TANITINIZ - AÇIKLAMA   KENDİNİZİ TANITINIZ - AÇIKLAMA - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma Mart 28, 2014 10:35 am

Selam site hoşuma gittiği ve tam bir hayvan sever olduğum için aranıza katıldım . Pardon katılık demeliydim ben ve oğlum Rıfkı :) Rıfkı 68 günlük golden retriever :)

KENDİNİZİ TANITINIZ - AÇIKLAMA
3 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3
 Similar topics
-