Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Merhabalar

3 posters
YazarMesaj
iSo2626

Merhabalar Empty
MesajKonu: Merhabalar   Merhabalar Icon_minitimePerş. Nis. 29, 2010 6:08 pm

Öncelikle herkese merhaba..Ben henüz bir golden sahibi değilim fakat önümzdeki 1 hafta icinde inşallah alacağız bir tane buldum uygun fiyattan sizlere bir kaç sorum olucak lütfen yardımcı olur musunuz?

1-) Ben engelliyim..Yürüyemiyorum fakat eğitim verebileceğime inanıyorum goldenler aşırı zekiler bana bir problem yaratır mı?

2-) Goldenlar cok aşırı tüy dökerler mi?

3-) İtaat eğitimine yavruyken ufaktan başlamalımıyım?

4-) Köpeğimin ismini koyarken dikkat edebileceğim hususlar var mıdır?

5-) İnsanlara karşı çok uysal fakat babam aşırı korkuyor Very Happy Onların alışmasını beklemem lazım biliyorum.Köpeğime evde bakacağım için çevresinin ondan korkmasının ona bir olumsuz etkisi olur mu?

Başka sorum yok zaten bu sitede herşey var Wink Wink
112
moderatör
112

Merhabalar Empty
MesajKonu: Geri: Merhabalar   Merhabalar Icon_minitimePerş. Nis. 29, 2010 6:41 pm

iSo2626 demiş ki:
Öncelikle herkese merhaba..Ben henüz bir golden sahibi değilim fakat önümzdeki 1 hafta icinde inşallah alacağız bir tane buldum uygun fiyattan sizlere bir kaç sorum olucak lütfen yardımcı olur musunuz?

1-) Ben engelliyim..Yürüyemiyorum fakat eğitim verebileceğime inanıyorum goldenler aşırı zekiler bana bir problem yaratır mı?

2-) Goldenlar cok aşırı tüy dökerler mi?

3-) İtaat eğitimine yavruyken ufaktan başlamalımıyım?

4-) Köpeğimin ismini koyarken dikkat edebileceğim hususlar var mıdır?

5-) İnsanlara karşı çok uysal fakat babam aşırı korkuyor Very Happy Onların alışmasını beklemem lazım biliyorum.Köpeğime evde bakacağım için çevresinin ondan korkmasının ona bir olumsuz etkisi olur mu?

Başka sorum yok zaten bu sitede herşey var Wink Wink
Merhabalar,
1-) Eğer eğitebileceğinizi düşünüyorsanız sorun yok.
2-) Evet. Ama düzenli tarama ile bunu azaltabilirsiniz
3-) Tabiki. Ne kadar küçük o kadar iyi kavrama.
4-) Genelde en fazla 2 heceli koyun derler. Mesela Cesur (Benim köpeğimin adı)
5-) Eğer babanızın alışmama gibi bir olayında köpek giderse çok kötü olur. Bence önce barınaklara veya evinde köpeği olan bir yere gidip babanızın temas kurmasını sağlayın.
iSo2626

Merhabalar Empty
MesajKonu: Geri: Merhabalar   Merhabalar Icon_minitimePerş. Nis. 29, 2010 7:40 pm

Hmm teşekkürler yardımların icin .. Golden benim icin tam bir nese kaynağı Very Happy
kontes
moderatör
kontes

Merhabalar Empty
MesajKonu: Geri: Merhabalar   Merhabalar Icon_minitimePtsi Mayıs 02, 2011 10:00 pm

katılıyorum.düşünsenize sizin bir sürü arkadaşınız var ama onun için bir tek siz varsınız sizi ne kadar seviyorlardır öyle değil mi.tüm zamanları neşeleri herşey bizi mutlu etmek için.onları sevmemin önemli nedenlerinden biri de bu
112
moderatör
112

Merhabalar Empty
MesajKonu: Geri: Merhabalar   Merhabalar Icon_minitimePerş. Mayıs 05, 2011 10:05 pm

flower Nisa flower

Merhabalar
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Merhabalar
» Merhabalar :)
» merhabalar
» merhabalar